Piping Rock

Ár:   $6.69   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DorinaBalog, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   $6.69
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, hidratáló csigás gél, mely nem hagy semmilyen réteget a bőrön. Parabén- és gluténmentes.

Aliko

2018. december 15.

Nekem a nyári szerelmem volt ez a gél. Egyszerűen fantasztikusnak tartom. Se íze, se bűze, legalábbis nálam semmi szaga nem volt se tégelyben se felkenés után. Hihetetlen módon hidratált és az én vízhiányos bőröm csak úgy itta minden cseppjét. Nyárra tökéletes mert nem zsíros és nem olvad le az arcról a meleg hatására. Szerencsére elég sokáig elég volt Kb 5 hónapig használtam a tégelyt és tényleg nem kell sok belőle. Egy pici is nagyon szépen hidratál. Nekem pont jókor fogyott el így a télre készülve, mert már nem éreztem elégnek nappali krémként ilyenkor az egy kicsit zsírosabb verziókat preferálom. Szóval nálam 5 csillagos ez a krém és jövőre szerintem megint ehhez nyúlok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

blckrainbow

2018. július 21.

Pár hete vettem meg, mivel több dolgot rendeltem és ez pont akciós volt, gondoltam kipróbálom, mert ilyen csiganyálkás krémet használtam már (Mizon) és az nagyon bejött. Hááát ... ami az illatát illeti, szerintem konkrétan büdös. A tégelybe beleszagolva nem voltam biztos benne, hogy az arcomra akarom kenni. A bőrön amúgy nem érződik, és hamar be is szívódik - de csak ha keveset használok. Ha vastagabb réteget viszek fel belőle, akkor viszont igen, és sokáig tart, mire beszívódik, és konkrétan olyan szaga van, mintha alkohol lenne benne, pedig elvileg nincs, mégis kicsit csípi a szemeimet (mintha párologna). Szerintem nem hidratál megfelelően, pedig egy könnyű hidratáló fölé használom, nem magában. Legközelebb ingyen sem kellene, ez meg jó lesz testápolónak, mert amúgy viszonylag nagy adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.