Pithari

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Zöldbolt   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: micirpicir, Módosítva: 2015. július 30.

Lelőhely:   Zöldbolt
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletes megoldás, száraz, kirepedezett ajkak ápolására. Fő alkotóeleme kiváló minőségű, díjnyertes Pithari 100% extra szűz olívaolaj.

micirpicir

2016. március 26.

Régóta keresem a megfelelő ajakápolót, úgy néz ki megtaláltam. Praktikus csomagolás, nam ragacsos, semleges illata van. Egy finom filmet képez az ajkon,jól hidratál. Egyenlőre elégedett vagyok.

Ui: Sajnos nálam a kukában végezte, mert kb. fél év után, megkeményedett csomók jelentek meg benne, még szavatossági időn belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

finomno

2016. március 18.

A természetes összetevők miatt vettem meg. Nagyon bíztam benne, hogy semleges vagy nagyon enyhe az íze, illata, és az is.Egy kissé citrusos ízű, illatú. Hatása is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

zorica85

2016. február 22.

Nagyon jó kis ajakápoló. Jó az illata és viszonylag tartósan marad a számon, jól hidratál, egyáltalán nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol