Pixi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2014. január 8.

2 színű krémpirosító, egy bronzosítót és egy barackos pírt tartalmaz

Selymes állagú pírek, melyek felvitel után púderessé változnak. Összetétele bőrbarát, rózsa kivonatt és e-vitamint tartalmaz.

Púder alá vagy fölé is használható, vagy akár ajakápolóként is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

svivko

2015. május 6.

A csomagolás meglepően lapos, akkora, mint a Sleek píreknek az alsó fele, ahol a panek vannak, de összesen. :D Elég gyenge műanyagból van, neszesszerbe elmegy, de póráz nélkül táskába már nem dobnám, jól záródik, de akármi megtörténhet, plusz olyan kis lapos, törékenynek tűnik.
Mindkét szín matt. A barackosat egyenlőre nem vizsgáztattam napi sminkkel, mert 1)én inkább a rózsaszínesebb pirosítókat preferálom, 2)ha picit barnább leszek egészségesebben fogok vele mutatni. :)
No de a barna! Vagy bronz rész?! Ez egy álom. Sajnálom, hogy nem előbb találtam rá, ez a tökéletes kontúr-alapanyag. Nem mondhatnám, hogy fejvesztve kerestem, de a por típusúak nekem nem váltak be, régóta ki akartam próbálni a krém/camouflage állagút. Ez a kettő között van. A kis cafatka ecsettel amit hozzá adtak megsimogatom a tetejét, húzok egy viszonylag egyenes vonalat az arccsont alá, halántékra, orrnyereghez, fogok egy Joursna stippling brusht, és az egész arcom csodás csontozatot kapott. A palettától. Kafa. :)
Az állagának köszönhetően tartós,egész nap bírja. De nem kell tőle tartani, hogy foltos lesz, egy kellően tömött ecsettel pár mozdulattal el lehet dolgozni, ha ujjbegyhuszárok vagyunk, azzal is meg lehet oldani, csak picit hosszadalmasabb, de próbáltam, és nem lehetetlen.
Nagyon kis multifunkcionális darab, én megszerettem, és rekag-nek nagyon hálás vagyok, mert magamtól soha nem vettem volna meg azokat a termékeket, amiket tőle kaptam. :)
Update jön, ha barackot is felavattam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Update jön, ha barackot is felavattam. :)