Plus White

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: White Tea, Módosítva: 2015. január 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő készlet, mely mindent tartalmaz, amire az otthoni fogfehérítéshez szükség lehet

White Tea

2015. január 11.

Nem tudom mennyiben különbözik hasonló nevű társától, én lassan az első doboz végére érek és egy fikarcnyit sem lett fehérebb a fogam. Csillogóbb lett, de fehérebb nem, ennyi pénzért nem vártam vakító fehérséget de jelentős különbséget azért igen. Rendeltem hozzá külön fogsínt vagy mit, ami nagyon kényelmes és szuper, minden nap 20-30 percre is fent hagytam a gélt a fogaimon, nagyon csalódott vagyok.

Youtubeon láttam rengeteg lányt akinek irreálisan fehér foguk volt és mind azt állította, hogy ezt használják, nem tudom, lehet az én fogaimmal van baj?
Ebayről rendeltem, USA-ból, postával mindennel kb. 5 ezer Ft volt. Lehet adok esélyt a "premier" nélküli társának, nem akarom elhinni, hogy másoknak milyen szuperül hat, nekem meg semmi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.