Egyéb

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jubileum, Módosítva: 2021. május 11.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A bõrbe dörzsölve élénkít, hûsít, elriasztja a szúnyogokat, és a rovarcsípések helyén enyhíti a viszketõ érzést. Reumás bántalmak, ízületi gyulladás, izomgörcs, zúzódás esetén fokozza a terület vérkeringését, így gyorsítja a gyógyulást.
A Polar Bear gyógyhatású illóolaj nemcsak Magyarországon, de egész Európában népszerû készítmény. Eukaliptusz-, mentol-, kámfor- és menta-tartalmánál fogva kiválóan alkalmazható fürdõk készítéséhez, szaunához, inhaláláshoz és párologtatáshoz.

Összetevők: Mentol, Borsmenta Olaj, Kámfor, Eukaliptusz Olaj, Szegfűszeg Olaj

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Evuska22

2021. május 8.

Anyukámnak a darázscsípés lekezelésében segített, nekem a derékfájáson. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Anyukámnak a darázscsípés lekezelésében segített, nekem a derékfájáson. :)

N0N0

2021. január 1.

Kellemetlenül húzódott a fejbőröm, mikor kibontottam a copfomat, ezért valami hűsítő érzésre vágytam. Kutyultam gyorsan egy hajszeszt: almaecet+víz 1:1 oldathoz 15 cseppet tettem ebből a kínai olajból. Fantasztikus hűs érzést ad az egész fejbőrnek, érezhetően több vér áramlott a hajhagymákhoz így valószínűleg a hajnovesztest is segíti, de stresszoldasra, élénkítésre is elég jó. Néha meg fogom ismételni legalább a wellness élmény miatt. Sebes/problémás fejbőrre csak óvatosan, jóval hígabban szabad tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

pacsalia

2020. május 15.

Nagyon jó kis cucc, felfrissít, felpezsdíti az ember minden porcikáját. Fejfájás ellen elég csak beleszagolni, vagy párologtatóba tenni, így is elég intenzív és hatásos.... Az itteni vélemények alapján lehet hogy bőrre is ki fogom próbálni, ha úgy adódik :D De a Wild Tiger balzsam után olyan tapasztalatokat szereztem, amik nemigen szeretnék ha megismétlődnének... Egyelőre próbálgatom így. Plusz olvastam, hogy rovarölő is, ami nekem jó hír, ugyanis kikészülök a tudattól hogy lehetnek a hálóban lények, amik nappal elbújnak, éjjel pedig előmásznak :D Remélem, ha vannak ilyenek, akkor ez a cucc kiűzi őket még a Világból is :Đ...
A Sunbreeze "csoda"olajhoz nagyon hasonlónak gondolom, mert ez is multifunkciós szuper kis termék, a különbség csak az, hogy TIZEDannyiba kerül, mint a Sunbreeze, és megkockáztatom hogy még jobb is a hatása, és kb ugyanaz a minőség összetevőket tekintve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

juditjanka

2020. január 20.

Szuper kis cseppek, inhaláló orrszipkába, vagy gőzöléshez is kiváló. Én az orromhoz is szoktam kenni pár cseppett, annyira jól frissít és kitisztítja a légutakat. Olvasom, hogy többeteknél segített ínhüvelygyulladás és hasonlók kezelésében, tuti arra is kipróbálom. Ami még szerintem szuper, az a kiszerelése: nem ragad rá a tető, mint a vietnámi balzsamnál, könnyű kis letekerős, plusz az üvegcse annyira kis pici (és szerintem tök jó formás is), hogy a legkisebb neszeszerben is elfér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Pajzs

2019. január 27.

Megfázásra, viszketésre, csípésre, fejfájásra, izomfájdalomra, párologtatásra, frissítésre, frissülésre, illatosításra, erőgyűjtésre, inspirálódásra, összetört szívre, csak úgy. Olyan nincs, hogy nincs otthon. Ha nem teli üveg, legalább egy pár csepp, vagy az emléke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Kacija

2018. november 24.

Regota kuzdok inyhuvely gyulladassal. Ez az olaj nagyon jo bedorzsolésre es kellemesen husiti a fajo csuklot, jegelessel egyutt tokeletes. Fejfajasra nem hasznalt a gyogyszer, ezt a halantekomra dorzsoltem es szep lassan ereztem enyhul a fajdalom. Emellett megfazas, allergia eseten is nagyon jo. Veri a draga orrspayket. Orrcimpat kenem be vele belulrol. Leheletnyi eleg belole. Most 490.- Ft a DM-ben, de „kicikinai” boltokban is beszerezheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 24.

Hdm1

2017. szeptember 4.

Izomhúzódásra csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Izomhúzódásra csodaszer

imcsi

2017. augusztus 17.

Egyik éjjel éreztem, hogy mászik rajtam valami, és utána mivel úgy sem mertem aludni, elkezdtem nézegetni, hogy milyen természetes rovarirtót tudnék csinálni a káros, vegyszeres verziók helyett. Másnap rögtön meg is vettem ezt az olajat, és nagyon jó! Párologtatom, magamra kenem (shea vajba pár csepp) és vízben oldva az ajtóm elé és az ágyamra spriccelem lefekvés előtt. Azóta se láttam a szobámban szúnyogokat és pókokat. (Persze ki is takarítottam...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Szúnyogok, moszkítók, fejfájás és vírusok üvöltve menekülnek előle... Kámfor és eukaliptusz. Ahogy kell. Légjáratot is tisztíccsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Zildinyo

2016. július 28.

Korábban a fáradt térdemre használtam futás után, arra bevált, kellemesen hűsít.
Aztán nemrégen megcsípett egy méhecske, és mivel erre is ajánlják, bekentem a csípést.
Sajnos a viszkető, égő érzésen semmit nem enyhített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Sajnos a viszkető, égő érzésen semmit nem enyhített.