Police

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lacrymosa88, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatjegyek: jázmin, zöld levelek, pézsma, citrom, cédrus, borostyán, fás jegyek, rózsafa, zöld alma

lacrymosa88

2019. július 24.

Első fújásra megijedtem, hogy tuti női parfümöt vettem-e, de szerencsére ahogy telt az idő, kezdett kibontakozni az illat. Határozottan fás, nem túl édes, amolyan zöldes, hűvösebb illat, az almát például nagyon jól kiéreztem belőle. Hasonlót még nem szaglásztam, úgyhogy számomra egyedinek mondható parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.