Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Olcsóbb! Police Passion For Woman 🤑
Ár: 800,-Ft/10 ml+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Renita

2021. október 16.

Kellemes edeskes viragos illat, rogton megfogott. Tartossaga nehany orat bir, azzal nem igazan vagyok elegedett, de az arat tekintve nagy mennyiseg olcson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

bleauwsy

2021. augusztus 17.

Mint ahogy korábban is leírták, rajtam is vaníliás, karamellás, virágos illat. Könnyed, nem tolakodó, egyedül a tartóssága ami hagy kivetnivalót, max egy-két óra utána már csak közvetlen a befújt területen. Az árához és a mennyiséghez képest viszont bátran lehet fújkálni egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Timi8

2019. november 16.

Soha nem làttam mèg üzletben ezt a tìpust, nemrèg viszont lehetősègem nyìlt egy kòstolònyit fùjni belőle. Jò! Kellemes! Tartòsságával sincs semmi gond. Az Escada Magnetism-es hasonlatot is értem, csak ott nagyon kifejezőek a fűszerek, a kömènytől olyan karakteres, az meg itt nincs. Inkàbb "Britney-összes". Mindből egy pici. Nem rossz! Police-nak vannak jò illatai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

klau810614

2019. november 11.

Nagyon finom édes illat, Britney Fantasy parfümjére hasonlít de nekem ez jobban bejön, nem olyan kislányos 😁 Ár érték arányban verhetetlen, napok óta ezt fújóm, fini

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

fruzsi0105

2019. október 23.

Az illata nekem hasonlít a Replay Essential illatára, és azt is nagyon szeretem, bár ahogy észrevettem ez lényegesen olcsóbb. Tartós nagyon, akár 6-7 óráig is bírja (de szerintem tovább is, csak azt még nem teszteltem :D ) Kellemesen édes illata van, nem fojtogató. Glamour napok alkalmával vettem meg, így féláron volt, + még volt DM pontom is ami miatt kaptam még rá kedvezményt kb 2000 forint volt így összesen, ami ezért a mennyiségért és minőségért simán megéri. Kupon nélkül is újraveszem!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

pomme

2017. augusztus 25.

Megdöbbentően jó parfüm, ha meg az árát nézem, hát ingyen van :D Krémes karamelles, vaníliás, de nem túl édes, érződik benne egy kis virágosság és egy kis citrusosság, de nagyon szépen egybeolvadnak, nem ordít ki belőle egyik sem. Habár zöldalma van benne, amit nem igazán szeretek parfümben, ezt sem érzem zavarónak. Friss és édes egyszerre, nekem igazi őszi illat, amikor reggel már világvégét vizionál az ember a hidegben, és azt hiszi meg fog fagyni, úgyhogy magára borít valami édeset, hogy legalább ennyi jó legyen benne :) aztán délutánra melegebb lesz, pulcsis idő, és megmenekült :D Na ennek is ilyen az illata, először főleg vaníliás-karamellás-édes, aztán előbújnak a frissebb jegyek, amik melegebb időhöz is passzolnak. Engem egy kicsit sem emlékeztet a Magnetism-re, feltűnne, mert nagyon utálom. :D

Nyári melegben sem fojtogató. Egészen fehércsokis illattá szelídült, a karamellt nem is érzem. Britney Nice Remix-ére emlékeztet, de annál sokkal tartósabb és kevésbé gyümölcsös. Férj: Vaníliás Dove vagy valami testápoló szagú. Nem bánt senkit, de kommersz. Hát jó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

rdm

2016. június 20.

Enyhén virágos, vaníliás, karamelles illat. Nagyon jó. Tartós is, 5-6 órát bír kb. Fej: narancs, alma, cassis, bergamott. Szív: galagonya, napraforgó, lótusz, frézia. Alap: vanília, karamell, szantálfa, cédrus, tonkabab, pézsma. Kicsi hasonlít az Essence Mymessage Kiss-re vagy Love-ra. Ezt azért tudom, mert pont ma teszteltem a police mintámat és épp ma fújtam a két essence-t is magamra. Micsoda véletlen! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

CeCeDrake

2016. május 16.

Évekkel ezelőtt használtam, ha az egyetemista pénztárcám költségvetésébe nem fért bele az Escada Magnetism. Az érzés szinte teljesen ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.