Police

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. november 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Fejjegyek: bergamott, rózsaszín bors, piros alma

Szívjegyek: narancsvirág, damaszkuszi rózsa, fehér őszibaracklé, magnólia

Alapjegyek: benzoin, borostyán, vanília, sós karamell

Police Potion for Her EDP 100 ml
Ár: 8500 , Eladó: HA25
Állapot: Egy fújás hiányzik belőle., Helyszín: Budapest XV., fizetés: Személyes átvétel preferált

klorosluca

2024. április 24.

Jó kis illata van, de nem valami tartós sajnos. Tényleg olyan lányos, édeskés illat, de azért szerintem van benne egy fajta erősség is. Nem hiszem hogy újra veszem, mert a tartóssága miat nehezen találom el a mennyiséget és nem szeretek egy párolgó parfüm felhő lenni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 24.

BolyhosPufi

2024. április 5.

Imádom ezt a parfümöt, de eléggé erőteljes, fullasztó illat, ha sokat fújsz belőle. Az összetevők egy dolog, de nekem fűszeres-cseresznyés illatra hajaz. Eléggé tartós, bár általában nem bírja ki a nap végéig.
Azt még nem tudom, hogy mi lesz a továbbiakban, ugyanis: sokszor használtam mostanában, viszont a múltkor, amikor fújtam néhányat, elképesztően zavaró, pacsuli szaga volt. Ezt anyukám és férjem is megjegyezte. Nem is régen vettem, szerintem nincsen fél éve. Remélem, nem romlott meg, vagy büdösödött meg, mert az hatalmas csalódás lenne. Ha eszembe jut, majd visszajövök ide és megírom, de valószínűleg valami történt, ha több ember is azonnal büdösnek tartja azt, amit eddig szeretett illatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 5.

vanillacaramella.sweet

2024. január 30.

Màr kb 1 éve birtokolom,de ritkàn fújom,pedig kellemes szàmomra. Ahogy màsok is írtàk,én se tudom másképpen jellemezni: finom, nőies- lányos, kifejezetten édes pirosgyümis, melegséges illat. Jól egybegyúrt jegyek, nem nagyon vàlnak úgy szêt,viszonylag egysíkú.
A r.bors, narancsvirág, magnólia jegyei szinte ki sem vehetőek, inkább a gyümik,kis rózsa, bergamott, édes vanília,karamell és selymes benzoin a fő jegyek. A sósságot nem érzem ki úgy,mint más sós-édes illatokban.

Nagyon illik hozzá a színe.

Nekem a koponya, csontok nagyon ellenszenvesek, plàne parfümökön, zavaró és âttérhetnének màr más alakzatok,jelek felé.

Az illat amúgy kellemes, tartóssága 3-4 óra.

Kislányom nagyon szereti. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 30.

Nagyon illik hozzá a színe.

Az illat amúgy kellemes, tartóssága 3-4 óra.

Kislányom nagyon szereti. ☺️

kissagi19

2023. október 30.

Vakvásárlás volt a nagyon akciós ára miatt. Szerencsére nem rózsabors, hanem piros bogyós gyümölcsök vannak a fejjegyben, amik az édes almát kiegészítik, és külön nem is érezhetőek ki. Az egész illat egy édes, kedves kis almás komfortillat. Kis sillage és 3-4 órás taróssága van. 30 ml 3200 Ft volt. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 30.

sigma

2023. október 9.

Egyből megtetszett a tesztcsíkon, nem is gondolkoztam hogy megvegyem-e, hiszen ő lesz az igazi, végre megtaláltam! A kifújás utáni pillanatokat imádom, nagyon különleges illata van, tökéletes, fanyar-édeskés, van pici szúróssága, amit imádok. Ám utána valahogy a számomra kellemes jegyek eltűnnek, és már csak egy virágoskeretet érzek magamon, amitől sajnos rosszul vagyok. Olyan túl... túl... nem is tudom, tömény, fullasztó. Kicsit egyszerű, és öregesnek is érzem magamon, nem tetszik. Úgyhogy mégsem ő az igazi. :( De viszonylag tartós, ez mindenképp pozitívum, csak nem az én esetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 9.

Andrea_andrea

2023. szeptember 28.

Szerelem első illatolásra 😍. Ritkán veszek parfümöt. Általában sokáig kitartanak. Mielőtt megszaglásztam volna a dmben, pont pár nappal előtte vettem egy másik parfümöt. Az is tetszik ... na de ez!! Isteni, édes, egy kissé fűszeres... de pont annyira, amennyire kell. Amikor befújom a csuklómat, utána órákig szippantom magamba ezt az álomszerű illatot. Neten nagyon jó áron meglehet vásárolni. Egyből betáraztam belőle pár flakonnal. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

nanook9212

2023. február 18.

Már bánom, hogy nem ezt vettem meg a rózsaszín testvérkéje helyett :S az se rossz, de az én ízlésemnek túl sok benne a tubarózsa, túl...rágós...Míg ez egy kifejezetten édes sós karamellás nasika. Tartóssága nem valami jó, de mondjuk nem is fújtam magamra sokat belőle. Nagyon nagyon tetszik, mindenképp be fogok szerezni belőle egy kisebb kiszerelést *...*

Update: Na, beszereztem egy saját példányt. Imádni való, almás karamell egy icipici sóval és a tartósságával teljesen meg vagyok elégedve. Ellenzem, hogy egy parfümöt korhoz vagy stílushoz kössek, de ez illatában és az üvegében is a fiatal goth csajokért kiált xD Halloween partyhoz tökéletes illat, az üvege meg pláne, mintha valami bájital vagy méreg lenne benne ;) ez az a parfüm, amit szerintem Wednesday Addams viselne...vagy valaki, aki Wednesday Addamsnak öltözött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 18.

Eszti0714

2023. február 9.

Nemrég jutottam hozzá akcióban. Elsőre nagyon tetszett édes és kicsit púderes. A bőrömre fújva tartós is. Ruhán még nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

Saranhuone

2022. december 3.

Ahogy megláttam a drogériában, vetődtem rá, mint démon a szűz vérére. A love változata megunhatatlan nyári illatom lett, így kíváncsian vártam, mit rejt a következő üvegcse. Azt kell mondjam, szerelem első illatolásra. Érződik benne a rózsa, édes de nem gejl, kicsit fűszeres. Vámpír illat :D A próbafújás a csuklómon több kézmosás dacára is megmaradt egész nap, így nem volt kérdés, hogy amikor visszamentem és 50% akció volt rá, elhoztam. Én valamiért meggyet is hallucinálok bele. Hidegebb időre való, mint a rózsaszín testvér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 3.