Pomellato Parfums

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2017. május 16.

Megjelenés éve: 2014

Fejjegyek: pink grapefruit, barack, bergamott, gyümölcsös jegyek, fekete bors

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, rózsaszín frézia, jázmin, helotrope, magnólia

Alapjegyek: fehér pézsma, fehér cédrus, szantálfa, kasmír, orris root gyökér

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dexter

2018. április 3.

Nem szeretem az erősen rózsás illatokat. Ez a kinézete és a rózsa ellenére egészen visszafogott ahhoz képest, hogy közben nagyon nőies is. Egyetértek az előttem szólókkal: egyrészt valóban ősszel, télen esik a legjobban ez az illat, másrészt számomra is érezhető benne valami üdeség, frisseség. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

erika81

2017. október 20.

Melegben nem szabad használni, akkor túl sok!!
Ősz van, hűvös és most nagyon finom.
A férjem sajnos csak hétvégéken van itthon. A múlt hétvégén ezt az illatot használtam. Nagyon sok bókot kaptam tőle, többször az illatomra is, pedig nem vagyunk már friss házasok! :)
A fújóst megtartom, a nagy üvegen még gondolkodom, meglátjuk mi lesz amikor elfogy! :)

2017.09.05.
Az üvege miatt lettem kíváncsi erre a parfümre. :D
A teljes kiszerelés megvásárlása előtt inkább vettem fújóst, mert tartottam tőle, hogy az intenzív virágillat sok lesz nekem.
Az illat minőségi, egész nap tart, de sajnos bejött a sejtésem és két alkalom után rájöttem, hogy már más illatokra vágyom.
Valahogy Priscilla Presley Roses and More illata járt a fejemben, amikor kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Melegben nem szabad használni, akkor túl sok!!
Ősz van, hűvös és most nagyon finom.

2017.09.05.
Az üvege miatt lettem kíváncsi erre a parfümre. :D

madaka

2017. augusztus 1.

Hàt Õ is megérkezett. Imàdom a ròzsàs illatokat, s van us jòpàr belõlük, De nagyon jòl tettem higz beruhàztam rà. Mennyei ròzsa csipet citromossàggal, mely végig üdévé varàzsolja az illatot. Egyàltalàn nem egysíkú. Ahogy telik az idõ úgy bújnak elõ az illatjegyek. Imàdom hogy nem fojtogatò. Végig frissen harmatosan jàtszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.