PomPom

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Afrikából származik az a bőrnyugtató, sejtregeneráló hatású gél, ami ezt a szappant különlegessé teszi. Az aloé növény fantasztikus gyógyító hatása közismert. A finom habzású, kellemes tapintású szappan habját még gyengédebbé teszi ez a zselés anyag. Illata a citromfű nyugtató, citrusos illata.

kk114

2020. szeptember 13.

Csak testre használom, viszont arra kiváló. Tényleg isteni az illata, amely fürdés közben jól érződik (ezt más szappanokból gyakran hiányolom) és engem egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

domanybeatrix

2020. július 30.

Múlt hónapban vettem tíz szappant a Pompomtól, és miután az aktuális szappan elfogyott, rögtön ezt vettem elő.
Szeretem a színét, a zöld illatát, felfrissít, nem szárítja a bőröm, az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Sminkemet is szoktam ezzel lemosni, az arcomnak nagyon jót tesz ez a szappan, RÁADÁSUL AZ ILLATA MMMMM! CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

vattaidori

2020. május 28.

Pattanásokra szeretem használni, mint minden arctisztító után, ez után is érdemes hidratálni, mert szárít. Nem vettem észre, hogy nagyon erősen szárítana, volt már olyan kozmetikum, ami után hiába hidratáltam, semmit nem ért, annak a használatát abba is hagytam. Ez viszont pont annyira szárít, hogy az alakuló pattanást leszárítja és egy-két nap után el is tűnik és nem marad utána csúnya heg. A T-vonalban zsírosodó bőrömet megtisztítja, mattít, ahol kell, de gyengéd. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

dalmaflora

2020. május 2.

Az illatáért megőrülök, mint valami kattant macska, annyira szeretem a citromfüvet. Ezért rendeltem, az egész fürdőszoba úszik az isteni citromfű illatban. Bőrön nem marad meg sokáig, inkább a szappanillat az, amit érzek. Nekem sajnos szárítja a bőröm, így csak ritkán nyúlok utána, arcomra abszolút nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Eple

2020. április 15.

Sajnos nekem nem vált be ez a termékük :( Szárította az arcbőrömet és a szemem körül enyhén kipirosodott.
Bőrtípus: Kombinált/érzékeny

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Bőrtípus: Kombinált/érzékeny

fdorottya

2020. január 8.

Kellemes illatú, nagyon jól habzó szappan. Kicsit szárít, de kombinált bőrre szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Liara0826

2019. október 5.

A kedvenc PomPom szappanom. Mini szappancsomagban volt de ez fogy leggyorsabban, reggeli esti intenzív használattal. Nagyon jó illata van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Kispanda

2019. szeptember 25.

Segít gyógyítani a nagy és gyulladt pattanásaimat, jó az illata és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

bepet

2019. szeptember 5.

Szeretem, mert jól habzik és megfelelően tisztít. Megmosom vele az arcomat, utána átmegyek vele arctisztító készülékkel. Jelenleg a Mini változata van meg, de ha elfogy valószínű, hogy a nagyot is megrendelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.