PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2019. december 11.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az ajakápoló méhviasz tartalma hatékony védelmet nyújt az időjárás fizikai hatásaival szemben (szél, hideg, napsütés), a többi összetevője pedig táplálja az ajkakat, hosszan tartó hidratáltságot biztosít. Ápoló hatása az afrikai sheavaj, a könnyen felszívódó frakcionált kókuszolaj, a védőréteget képző méhviasz, az antioxidáns E-vitamin és a sárgarépaolaj tökéletes kombinációjában rejlik. Napsárga színét a magas karotintartalmú sárgarépaolajnak, mámorítóan finom illatát pedig a banán aromának köszönheti.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Liara0826

2021. február 9.

Az Édes csók ajakápoló volt az egyetlen szájra kenhető dolog amit elhasználtam életem során, annyira nem tűrök meg semmit az ajkaimon. Gondoltam ha az annyira bevált kipróbálom ezt is és jól tettem! Ezt könnyebb kenni mint az Édes csókot, hatásban és illatban nekem pedig a Banános testápoló habot idézi. Annyira finom illata van ennek a banános aromának aminek nagyon örülök, mert ki nem állhatom a parfümös dolgokat. Nagyon szeretem ezt is, szerintem az összes ajakápolón végig megyek a Pompomtól, mert nagyon tetszenek.

Update:
Sajnos le kell pontoznom, pedig nagy PomPomos vagyok. Kb 2 hónapja elkezdett nagyon száraz lenni az ajkam, olyan volt mint még soha, extrém módon kirepedezett és minden nap hámlott hiába radíroztam. Naponta többször bekentem ezzel az ajakápolóval de nem segített semmit.
Egy átlagos nyári, tavaszi napon talán megállná a helyét, de télen nálam nem. Elhasználtam, de nem hiszem, hogy újravenném. Találtam jobb alternatívát télre, de talán egész évre is inkább azt használnám, de összességében nem rossz. (Alverde bio körömvirágos ajakápoló volt az egyetlen ami kisegített a helyzetből.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Update:

anitaanett

2020. augusztus 21.

Nekem sajnos nem jött be. :( Az illata nagyon mű banános, zavaró is volt. A hatásával nem voltam megelégedve, azt gondoltam, hogy sokkal hosszabb ideig hidratálja az ajkaimat. A csomagolás alapján azt hinné az ember, hogy hamar el fog fogyni, de tovább használtam, mint a többi ajakápolót. Vártam, hogy végre elfogyjon, mert zavart az illata és úgy éreztem feleslegesen kenegetem a szám vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

beautyguru99

2020. július 17.

Az illata nagyon szuper, igazi banános, de az ajkaimmal nem tett csodát. Kellemes az állaga is, ha nagyon ki van száradva a szám teszi a dolgát, de egy átlagos napon nagyon hamar lekopik és kevés a hatása is. Nem rossz, de nem is a legjobb ajakápoló amit valaha használtam. Pozitívum viszont az, hogy állatkísérletmentes termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

PrincessBell

2020. június 14.

Nagyon kellemes banán illatú, könnyed állagú ajakápoló, jól használható a tekerős adagolóval.
Nekem a hatása semmilyen. Viszonylag könnyen lekopik, mielőtt felszívódna, hidratálni éppen csak hidratál.
Az illata és az összetevők miatt 3 csillag, de árkategóriájában ennél szinte csak jobb ajakápolókkal találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

lichtnori

2020. február 3.

Nagyon szeretem. Az "Édes csók" mandarin illatú ajakkenccével felváltva használom. Hatásában mindkettő ugyan az, csak az illatukban térnek el egymástól. Hidratál, nem túlzó az illata, és íze sincs, aminek én kifejezetten örülök. Ami bosszant, hogy a sok használattól (kézbe veszem, bedobom a táskámba, hozom-viszem) teljesen lekopott a csomagolásáról a minta, a betűk, és nagyon igénytelenül néz ki. Kívülről ronda lett. Ezt most úgy küszöböltem ki, hogy miután vettem egy újat, egyszerűen körbe celluxoztam, ez védi a kopástól a nyomtatott feliratot. Ez apróság, és butaság, de nekem fontos. A másik érdekesség, hogy amíg használom az elején, sima és krémes benne a vaj. Ez egy idő után kicsit morzsás lesz és keményebb dudorok alakulnak ki benne. Olyan, mintha összeállna benne valamilyen összetevő. Ez amúgy nem von le az értékéből, mert elolvad a szájon, és jól ápol, így még egy kicsit radíroz is. :-) Csodaszernek nem érzem, de szeretem és szeretem használni is. Ha elfogynak, tuti újra veszem őket. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Gingerian01

2020. január 27.

Ajándékba járt rendelés mellé. Örülök neki, mert nagyon használ! Puhák az ajkaim, könnyen felkenhető,elképesztően jó az illata (nem mű-banános, és a szádban nem érzel ízt ha megnyalod felkenés után az ajkad), és egy kenéssel 2-3 órán át is puhák, tápláltak az ajkaim. Természetes összetevőkből áll,ezt külön imádom benne. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene