PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mekhrba, az összetevőket feltöltötte: floravanda, Módosítva: 2017. június 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

4 rendkívüli tulajdonságokkal rendelkező olajat tettek bele: édesmandula-, szőlőmag-, csipkebogyó- és makadámiadió-olajat. Ezek a csodás olajok csökkentik a ráncok mélységét, és lassítják a bőr öregedési folyamatait. Mindezt egy új natúrkozmetikai összetevőnek, a frakcionált kókuszolajnak köszönheti, ami olyan kis molekulaméretű, hogy gond nélkül bejut a bőr mélyebb rétegeibe és magával viszi a többi olaj értékes összetevőit is.
Eszenciális zsírsavakat tartalmazó, védőréteg-tápláló F-vitamint és antioxidáns, sejtvédő hatású E-vitamint adtak hozzá. Kamilla kivonatot is tartalmaz.

Egy klinikailag tesztelt, ráncsimító hatóanyag teszi teljessé az összetételt: az Acmellakivonat, ami olyan, mint egy növényi botox, de nem bénítja le az idegsejteket, hanem átrendezi a kollagénszálakat és serkenti a kollagén termelődést.

• feszesítő, regeneráló hatású
  • fokozza a bőr rugalmasságát
  • helyreállítja a bőr eredeti szerkezetét
  • klinikailag tesztelt
  • állatkísérlet-mentes
  • szabadalmaztatott növényi hatóanyag

Ár: 2000 , Eladó: TheTrinity
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: személyes átvétel a Szent Gellért téren vagy ingyen tudom postázni is
agi95

2020. január 13.

Nekem ez az első szemkörnyékápoló készítményem, így nincs mivel összehasonlítsam, de én szeretem, minden éjjelre használom. Nem szívódik be túl gyorsan, így nem közvetlenül lefekvés előtt teszem fel, de egy csepp elég mindkét szemem alá, így nagyon lassan fogy. Reggelre szép, puha, hidratált a szemkörnyékem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Timitami

2019. november 8.

Kifejezetten éjszakai szemkörnyék- és arcápolásra vettem, és nem bántam meg. A szem alatti bőr sokkal szebb, mióta használom, reggelre szép, sima, csak azok a ráncok látszanak, amelyek szikével se lennének eltávolíthatóak. Vagyis szép feltöltött a bőr. Mivel nem karikás a szemem, nem tudom, a karikákkal hogyan bánik, de a ráncokkal jól. Arcra is használom, zselé fölé, krém alá, és szép, ápolt a bőröm tőle, pihentebb reggelre, jó a tükörbe nézni. Nagyon kellemes, selymes állaga van, de rajtam nem szívódik be teljesen. Szárazabb bőrbe biztos gyorsabban beszívódik, de az én normál bőröm selymes és fényes marad tőle. Nem zavar, úgyis krémet teszek rá, a Mosolyogj bátran botox hatásút, és azzal együtt igazi anti-aging. Én megadom neki az 5 csillagot, az ára is baráti, a pipettás kiszerelés is jó. És látványnak se utolsó, nagyon csábító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Rudelf

2019. augusztus 20.

Nyílván hidratáló inkább, mint ránctalanító, így én nem is kenem máshova, mint a szemkörnyékre. Reggel, este használom, reggelre ugyanúgy látszódnak a karikák, viszont miután felkenem látszódik a regenerálás, délutánra már szinte semmi nem látszik. Nagyon lassan is fogy, így teljes főnyeremény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Timi8

2019. június 10.

Kifejezetten éjszakára, szemkörnyékápolási célzattal vettem meg, ill.szeretném kipròbálni majd éjszakai krémem gazdagìtására is. Időközönkènt ùjra és ùjra pròbálok barátkozni az olajos készìtményekkel, de valahogy nem a barátaim... Hajamon kìvül máshol diszkomfortosnak érzem magam tőle. Meglátjuk! Egyelőre ezt most kizáròlag éjjelre és csak a szemkörnyékemen használom de vizes kézzel ki fogom pròbálni nyakon, dekoltázson, valamint testápolòhoz cseppentve akár teljes testen is.
Olyan hatalmas extra hatást nem vettem észre de még csak nem régòta használom. 36 leszek, nem látom kifejezetten ráncosnak a szemkörnyékem (ehelyett inkább mély karikáim, vmikor püffedt "táskáim" szoktak lenni), szòval erre is inkább megelőzésképp szeretném magam rászoktatni hiszen életkorombòl adòdòan meg nem árt egy ilyesfajta rutin beiktatása is az arcápolásba. Hátha enélkül meg majd csak ùgy egyik napròl a másikra tervezne megráncosodni a szemkörnyékem :) Ùgyh.szeretném ezt azért lehetőség szerint kivédeni!
Eddig nem rossz, de az olaj sztem sosem lesz a kedvencem. Tartòsabb használat után fogok még update-lni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

poisonvert

2019. május 28.

Nagyon szeretem! Ahhoz képest, hogy olajos szérum, nagyon hamar beszívódik. Mivel kissé bénázok - de csak néha - volt, hogy már a szemembe került, de abszolút nem csípi, nem könnyezek tőle. Amióta használom, sokkal puhább és egyenletesebb a szemem alatt a bőr, noha a koromból adódóan nem igazán kellene még ilyen termékeket használnom, és alapból sem karikás a szemem alatt. Azonban jobb a megelőzés. ;)
Az árát teljesen megéri, ugyanis egy csepp elég mindkét szemed alá! Nem külön-külön egy csepp, hanem ÖSSZESEN egy csepp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

brrigusz

2019. május 23.

Mindössze 3-4 hete használom este, lefekvés előtt. Az apróbb ráncokkal szépen elbánt, a szemem alatti mélyebb ráncokat is halványította.
Eddig jónak tűnik, később update. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Eddig jónak tűnik, később update. :)

ercsa

2019. május 20.

Száraz és érett az arcbőröm,gondoltam egy próbát megér a szemkörnyékápoló szérum beszerzése.Esti rutinomba építettem be ,s eddig bevált.Bár mivel elég olajos ,kevés kell belőle még nekem is.Elhamarkodott konzekvenciát nem akarok hozzá fűzni,mivel még nem régóta használom,de eddig sem pattanás,sem semmi féle irritáció nem lépett a helyére az arcomon.Szerintem megfelelő használattal szuper kis ápoló marad számomra.Érdemes próbát tenni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

vivien92creamaniac

2019. május 9.

Alapos arcradírozás után vékonyan viszem fel a teljes arcbőrömre. Pihe, puha lesz utána. Nekem nagyon bevált. Nem látom, hogy a szemkörnyékemen nagy csodákat csinálni (pl.karikák, vagy kisebb foltok/mini ráncok) de az biztos hogy a szárazságát helyreállítja és felpuhítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

nora.hajdu91

2019. január 14.

Reggel,a korrektor felkenése után,még az eldolgozása előtt teszek maximum kettő cseppet az ujjamra,összedörzsölöm a kezem,és igy dolgozom el a korrektort,és azt vettem észre,hogy igy sokkal tartósabb és sokkal szebb a smink,kevésbé száraz a szemkornyék. Én imádom. A pipetta nem a legjobb és elég folyós,így arra keszulni kell hogy egyszerre sok fog jönni belőle,de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

TRMoni78

2019. január 12.

A ráncokat ugyan ez sem tünteti el, de nagyon jól hidratál, és tényleg nagyon kevés kell belőle. Az arcomra is használom, virágvizes zselé után, így könnyebben felszívódk, és még jobb a hidratáló, tápláló hatás hideg időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.