PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mekhrba, az összetevőket feltöltötte: floravanda, Módosítva: 2017. június 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

4 rendkívüli tulajdonságokkal rendelkező olajat tettek bele: édesmandula-, szőlőmag-, csipkebogyó- és makadámiadió-olajat. Ezek a csodás olajok csökkentik a ráncok mélységét, és lassítják a bőr öregedési folyamatait. Mindezt egy új natúrkozmetikai összetevőnek, a frakcionált kókuszolajnak köszönheti, ami olyan kis molekulaméretű, hogy gond nélkül bejut a bőr mélyebb rétegeibe és magával viszi a többi olaj értékes összetevőit is.
Eszenciális zsírsavakat tartalmazó, védőréteg-tápláló F-vitamint és antioxidáns, sejtvédő hatású E-vitamint adtak hozzá. Kamilla kivonatot is tartalmaz.

Egy klinikailag tesztelt, ráncsimító hatóanyag teszi teljessé az összetételt: az Acmellakivonat, ami olyan, mint egy növényi botox, de nem bénítja le az idegsejteket, hanem átrendezi a kollagénszálakat és serkenti a kollagén termelődést.

• feszesítő, regeneráló hatású
  • fokozza a bőr rugalmasságát
  • helyreállítja a bőr eredeti szerkezetét
  • klinikailag tesztelt
  • állatkísérlet-mentes
  • szabadalmaztatott növényi hatóanyag

csiges

2021. január 9.

2021.01.08.
Nem csinált semmit a szemem körül a bőrrel. Folyik mindenhová, nem szívódik be, és ha kicsit is bénán kemény fel, nagyon hamar belemegy a szemembe és nem kellemes. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2021.01.08.

Pajzs

2020. december 11.

Kb. egy hónapig használtam rendeltetésszerűen, azaz szemkörnyékápolóként, mielőtt más feladatot ruháztam volna rá. Esténként kentem fel, nedves és száraz bőrön is próbáltam, finoman beütögetve vagy gyengéden masszírozva, mindenhogyan kényelmetlen volt, folyt, zavarta a szemem; mindegy, hogy kicsi vagy nagyon kicsi mennyiséget vittem fel. A pipettája rögtön folyatott, miután kiemeltem az üvegből, úgyhogy erre fokozottan ügyelnem kellett. Egyébként kellemes, természetes illatú, és puhította a szemkörnyéken a bőrömet, de visszatértem a szokásos szemkörnyékápoló olajomhoz, nekem az jobban bevált minden szempontból. Ezzel pedig fürdés után kenegettem magam alkalmanként, nedves bőrre vittem fel, hagytam kicsit beszívódni, majd óvatosan megtörülköztem, és erre be is vált. Kézkrémhez csepegtettem még lefekvés előtt, azzal együtt használva nem is hagyott maga után olajos réteget, hanem beitta a bőröm, és puhává tette azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

pinterevelin

2020. október 7.

nagy csalódás. estere hasznalom de konkretan lemosom felora ra, mert könnyezik tole a szemem, belemegy, irritálja es nem latok tole jol. nem szívodik be egyaltalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

vaczkor

2020. augusztus 17.

Csak estére tudtam felkenni, mert nem szívódik be a bőrbe, csak "rajta van".
Illetve: kentem VOLNA, ha nem irritálta volna a szememet. De sajnos könnyezik tőle a szemem és olyan filmréteget von a pupillám elé, hogy nem tudok a kenés után olvasni, meg semmit se csinálni.
Kézfejre használom most, de ott sem szívódik be, így vigyázni kell, hogy ne nyúljak a szemembe, mert akkor megint jön a könnyezés. Nekem nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Csak estére tudtam felkenni, mert nem szívódik be a bőrbe, csak "rajta van".

Liara0826

2020. augusztus 14.

2 hónapja használom és alig fogyott belőle, nagyon gazdaságos. Reggelre az Igéző szemek krémet használom, estére pedig ezt és nagyon jó kombót alkotnak együtt. Én nagyon szeretem az olajos szérumjaikat a márkának, a Bűbájt már többször újra vettem és ezt sem bántam meg, nagyon jól hidratálja a szemkörnyékem és reggelre sokkal kisimultabb. Nekem 5*!

Update:
4 hónapja használom minden este és még mindig nem tartok a felénél. Nagyon szeretem használni és nekem sokat segített. A szemkörnyékem örökletesen szarkalábas, táskás, de ez valamint a szemkrémük segít hogy ne látszódjak 5 évvel többnek a koromnál. Újraveszem ha elfogy (már ha egyszer elfogy :D ).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Update:

LedaKoszegi

2020. július 16.

Sajnos az én szemkörnyékemmel nem csinált semmit, a végén már a dekoltázsonra használtam el. Számomra nem vált be, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

flowing

2020. július 6.

Szeretem, de nem venném újra. Tetszik, hogy természetes, és puha bőrt varázsol, de nyárra mindenképpen túl olajos, nehezen felszívódó formula. Hajvégekre viszont nagyon hatásos ;) Összességében szerintem egy kiemelkedő minőségű termék a többi Pompom-hoz hasonlóan, csak ezt épp nem az én bőrömre tervezték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Amargant

2020. június 30.

Szeretem a Pompom készítményeit, de ezzel a termékkel sajnos nem tudok megbarátkozni. Kb. egy hónapja használom, csak éjjelre, mivel rettenetesen nehezen szívódik be, de semmi változást nem vettem észre a szemkörnyékemen, nem igazán bír el a kisebb ráncokkal, de az tény, hogy szépen hidratál. A pipetta nem a legjobb, túl sok olajat vesz fel, és kicsit folyat is, pedig ebből tényleg elég egy-egy csepp, emiatt nagyon gazdaságos, de tartok tőle, hogy meg fog romlani, mert tényleg nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

dalmacsek

2020. június 16.

Őszintén szólva sok változást nem vettem észre a szemkörnyékemen, pedig már több hónapja használom. Azért adok három csillagot, mert ártani nem ártott, valamennyire hidratál, természetes összetevőket tartalmaz és nagyon gazdaságos (4-5 hónap után is max az 1/3-a fogyott el). Maga az olaj állag nekem nagyon nem jött be - rendkívül nehezen szívódik be, így csak éjszakára tudom használni. Az adagoló pipetta sem túl praktikus, nem tudom külön adagolni, folyamatosan csöpög belőle a szérum, így nehéz eltalálni a kellő/elegendő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

yukari99

2020. április 22.

Smink eltávolításhoz használtam el... szerintem ez mindent elmond a termékről. Rettentően irritálta a szemem és mivel folyt mindenhová pattanásokat is okozott.

Segíteni nem segített semmit, totál értelmetlen a használata.
Ne vegyétek meg!
A Koreai szemkörnyék ápolók simán lekörözik és még olcsóbbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Segíteni nem segített semmit, totál értelmetlen a használata.
Ne vegyétek meg!
A Koreai szemkörnyék ápolók simán lekörözik és még olcsóbbak is.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.