PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mekhrba, az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2021. augusztus 3.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2021-ben megújult összetétel!

4 rendkívüli tulajdonságokkal rendelkező olajat tettek bele: édesmandula-, szőlőmag-, csipkebogyó- és makadámiadió-olajat. Ezek a csodás olajok csökkentik a ráncok mélységét, és lassítják a bőr öregedési folyamatait. Mindezt egy új natúrkozmetikai összetevőnek, a frakcionált kókuszolajnak köszönheti, ami olyan kis molekulaméretű, hogy gond nélkül bejut a bőr mélyebb rétegeibe és magával viszi a többi olaj értékes összetevőit is.
Eszenciális zsírsavakat tartalmazó, védőréteg-tápláló F-vitamint és antioxidáns, sejtvédő hatású E-vitamint adtak hozzá. Kamilla kivonatot is tartalmaz.

Egy klinikailag tesztelt, ráncsimító hatóanyag teszi teljessé az összetételt: az Acmellakivonat, ami olyan, mint egy növényi botox, de nem bénítja le az idegsejteket, hanem átrendezi a kollagénszálakat és serkenti a kollagén termelődést.

• feszesítő, regeneráló hatású
  • fokozza a bőr rugalmasságát
  • helyreállítja a bőr eredeti szerkezetét
  • klinikailag tesztelt
  • állatkísérlet-mentes
  • szabadalmaztatott növényi hatóanyag

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jdori92

2022. január 11.

Még nemrég vettem a terméket, de nekem újravevős lesz ha elfogy. Nagyon minimálisat viszek fel a szemkörnyékre ( igaz nagy küzdelmek árán, a pipettát remélem újragondolják ) és nekem viszonylag gyorsan beszívódik. A szemkörnyékem pedig láthatóan javult, simább lett, úgyhogy engem nagyon meggyőzött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

PetiteAnne

2021. december 25.

Láttam, hogy többeknek nem szívódik ve, ennek ellenére meg mertem venni, mert az én vízhiányos bőröm mindent is elbír. Most sem tevedtem, par perc alatt be is szívja a bőröm. Maga az olaj számomra kíváló, a pipetta valoban gagyi, folyik belőle össze-vissza ha kell, ha nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 25.

Csipetke

2021. december 1.

A csomagolása nagyon vacak. De ami benne van számomra egy csoda. kb. másfél hónapja használom minden este. Nekem látványos a változás. Az apró kisráncaim eltűntek. Láthatóan feszesebb a szemem körül a bőröm és a sörét karikák is halványabbak. Nem hinném, hogy mostanában elfog fogyni de ha valaha igen akkor tuti újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Nussancs

2021. október 27.

Nem tudok elég keveset használni belőle, valahogy folyton irritálja a szememet, belemegy, nem làtok tőle. Próbáltam szemkörnyékàpoló krémmel keverve, de ìgy sem vàlt be. Valamennyire feszesìt, de ennél több pozitítumot nem tudok ìrni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

Sansenoy

2021. szeptember 17.

Hiába illatmentes, nagyon büdösnek érzem a megtisztitott arcomon:/
Nehéz, nem bírom a szemkörnyékemen elviselni. Nem újravevős, bár látom, h 2021-ben megujult az osszetetele, es en meg 2020-ban kaptam. Labra jo 😬

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Hiába illatmentes, nagyon büdösnek érzem a megtisztitott arcomon:/

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. szeptember 1.

A szem körüli bőrömön képtelen vagyok elviselni ezt a nehéz, olajos terméket. Többször nekifutottam, próbáltam kisebb mennyiséget, de nem vált be, nem szívódott fel, folyamatosan éreztem, hogy ott van a bőrömön még reggel ébredéskor is. Végül az arcomra használtam el, arra viszont kiválóan megfelelt. Itt is nehezen szívódik be, csak éjszakára javasolt használni. Az összetevői nagyon szépek és pozitívum, hogy magyar termék. Csak azért 4 csillag, mert szemkörnyékre (amire való lenne) nem tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Honeyhair

2021. július 19.

Előrebocsátom, hogy újabban a termék összetétele már más, mint ami a 2017. júniusi feltöltés alapján itt szerepelt. Aktuálisan ez az INCI-je: Cocos Nucifera Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vitis Vinifera Oil, Rosa Canina Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Spilanthes Acmella Flower Extract, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Chamomilla Recutita Flower Extract. Ezt természetesen jeleztem az adminisztrátoroknak is.

Ami pedig a véleményemet illeti: én háromszoros hurrát kiáltottam a boltban, amikor megláttam. Pont ilyen összetételű arcolajat kerestem régóta a száraz, vízhiányos, kipirosodásra és érzékenységre hajlamos bőrömre, és plusz öröm, hogy a szemkörnyékemre is nyugodt szívvel kenhetem. Pont ezek a bőrömnek legkedvesebb, leghálásabb összetevők (kókuszolaj, makadámdió-olaj, sárgabarackmag-olaj, mandulaolaj, szőlőmagolaj, csipkebogyómag-olaj, E-vitamin, kamilla), és végre mindenféle illatanyag, illóolaj (Citronellol, Geraniol, Linalool), meg egyéb felesleges és irritatív összetevők nélkül! A teljesen natúr illat is erről árulkodik. Az én bőrömbe igen könnyen beszívódik, 2690 Ft-ért pedig az élmény megfizethetetlen.

Azt viszont mindenképpen ajánlanám a gyártónak, hogy egyrészt oldja meg, hogy a pipettából ne csöpögjön össze-vissza a termék, csak ha kinyomom; másrészt tegye a szérumot inkább sötét vagy átlátszatlan üvegbe, hogy a termék minél tovább stabil maradjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 19.

kismazzs

2021. április 8.

Nagyon nem szeretem,folyamatosan csak pakolgatom ide-oda a fürdőszobában. Nem látom semmilyen pozitív hatását. Nehezen szívódik be. Az adagolója sem működik rendesen, ugyanis még meg se nyomom, már is elcsöppen. Olvastam itt a véleményeket, lehet, hogy én is megpróbálom általános hidratálóként elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Piko888

2021. március 31.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem. Mivel csak nagyon minimálisan szívódik be, kizárólag éjszakára használom. Szemhéjra, szem alá, orcákra, orromra és a homlokomra teszem. Erre mind 2-3 csepp abszolút elég. Amiért nagyon kellemes csalódás: minden évszakban de télen kifejezetten és látványosan száraz a bőröm, hámlik. Eddig ez az első olyan kozmetikum, ami ezt a problémát teljes egészében megszüntette. Feszesítést nem tapasztaltam, de én nem is igen hiszek abban, hogy csupán kozmetikumokkal harcolhatunk az öregedés ellen, főleg nem ebben az árkategóriában. Két-három naponként használom. Óriási mennyiség, biztosan sokáig kitart, de el tudom képzelni, hogy állandó tagja lesz a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

anillam

2021. március 26.

Nagyon nehéz volt elhasználni, egyátalán nem szívta be a bőröm. Folyamatosan belement a szemembe, akármennyire is próbáltam keveset kenni belőle. Arcra, testre elmegy, mint hidratáló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.