PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez egy gazdag, selymes olajos szérum, mely könnyen felszívódik, nem hagy olajos érzetet a bőrön. Értékes hatóanyagai pedig bejutnak a bőr mélyebb rétegeibe. Normál, száraz vagy korpás szeborreás bőrre. Zsíros bőrre pedig szemkörnyékápolónak.

Ár: 1000 ft , Eladó: VBoga
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után posta.

timocka01

2021. július 18.

Az illata szuper, hatása közepes. Enyhén hidratál, se mást nem igen csinál a bőrrel. A pipettából is folyik össze-vissza az anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

vidazs93

2021. július 5.

Pár hónapja vettem meg, elég lassan fogy, mert ritkán használom, egy-egy radírozó pakolás után pl. (olyankor viszont nagyon jól tud esni), de nem húznám le nagyon, mert valószínűleg csak annyi a baj, hogy nem az én zsírosabb/kombinált bőrömre van kitalálva, ahogy a leírás is említi. Az illata kellemes, picit tényleg erős, de engem nem zavar. Nehezen szívódik be, ha este használom, van, hogy még reggelre se issza be teljesen a bőröm, de miután megmosom, finom puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

szgabi

2021. július 1.

Magában nekem soha nem szívódna be, télen cseppentettem estére TO Nmf-be, így reggelre nagyon puha lett az arcom. Nekem túl erős az illata, bár finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Panni43

2021. július 1.

Estére szoktam jó vastagon bekenni vele az arcom és reggelre olyan mint a babapopsi. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

renz

2021. június 20.

Az illata kellemes, viszont nekem kicsit erős ezért arcra kenve egy ideig tüsszögök tőle.
Táplálónak tápláló, talán inkább télre ajánlott használni - arcra legalábbis. Viszont én combra, lábszárra használom és ott nagyon jól hidratál :)

A termék jó, csak olyannak érdemes használni, akit nem allergizálnak az illatok. Ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 20.

JanettH

2021. június 16.

Csodálom a 4 csillagot, nehezen szívódik be, folyik az arcon és ilyen könnyű kis műanyag doboza van, egy perc alatt feldöl és volt nincs bűbáj :/ kézre, hajra, nagyon száraz börre jó lehet, de inkább egy sima natur olajat veszek legközelebb üvegben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

picibalang

2021. május 14.

Éjszakára használom, mert elég nehezen szívja be a bőröm. Télen a szárazabb foltokon nagyon szépen segített, de most már kezdem kicsit nehéznek érezni, újravenni szerintem nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

kluc

2021. március 25.

Nem szívódik be a bőrömbe és nagyon zsírosít. Az arcomon egyáltalán nem jött be, de a kezemen használva télen csodát tesz, így nem hámlik és repedezik ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

violakulcsar

2021. március 25.

Ajándékba kaptam, de nem mertem az arcomra kenni. Nekem nem túl bíztató a termék. Talán elhasználom a kezemre vagy a lábamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Annojka

2021. március 23.

Száraz és vízhiányos bőrömre használom, nekem nagyon szépen feltölti az arcbőrömet reggelre. Illata számomra csodás! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil