PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez egy gazdag, selymes olajos szérum, mely könnyen felszívódik, nem hagy olajos érzetet a bőrön. Értékes hatóanyagai pedig bejutnak a bőr mélyebb rétegeibe. Normál, száraz vagy korpás szeborreás bőrre. Zsíros bőrre pedig szemkörnyékápolónak.

lovecreams

2020. február 18.

Az illata kezdetben nagyon jó, aztán ahogy szívja be a bőr, annál avasabb. Nem önmagában használom, hanem az arckrémhez cseppentek 2-3-at belőle és keverve viszem fel. Önmagában is próbáltam, viszont nehezen szívta be az amúgy is zsíros bőröm, de így arckrémmel nagyon jó. Hidratál, puhít, szép alapot biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

JuliannArt

2020. február 14.

Körülbelül egy hónapja használom az extrémen érzékeny száraz, ekcémás arcbőrömre. Nagyon szeretem, nagyon nagy mértékben mérsékelte a bőrszárazságot. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

csill87

2020. február 8.

Anyukám nagyon szereti, de nekem érzékeny bőröm van, nálam már nem ilyen egyértelmű a helyzet. Fogok még vele kísérletezni, de az a történt, hogy belekevertem a testápolómba pár cseppet a tenyeremben és utána olyan irritált, viszkető bőrt kaptam eredményül, a teljes testfelületemen, hogy elgondolkodtató, kell-e nekem ezt az arcomra kenni. Azért még próbálkozom, de lehet hajpakolás lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Saci88

2020. február 2.

Lassan 1 hónapja használom, napi szinten szépen puhítja a bőröm, véd a kiszáradástól.
Az ok amiért csak 4 csillag, hogy nekem kicsit sokáig olajos marad utána a bőröm, de amikor végre beszívódik nagyon szép egyenletes bőrképet eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

SzandraK

2020. január 27.

Az itteni véleményeknek köszönhetően vettem meg a terméket, ami a legelső PomPom-os termékem is egyben.
És én is csak ajánlani tudom! Nem hagy olajos foltot maga után, hamar beszívódik, sokat javított a száraz arcbőrömön :):) Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

sackoka

2020. január 2.

Sosem használtam még előtte arcolajat ezért kicsit tartottam tőle, de szerettem volna kipróbálni. Én csak estére használom, nekem kicsit nehezen szívódik be. Ha az üvegcsébe szagolok vele, nagyon tetszik az illata, de ha felkentem kicsit dohossá változik, ez nem tudom miért van, annyira nem zavar. Valamint kipróbáltam körömágyolajként, úgy nagyon szeretem, nagyon szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

drica

2019. december 23.

Imádom. Isteni az illata. Télen nappalra, smink alá is tökéletes. Gyorsan beszivódik, nem hagy olajos nyomot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Nem rossz szérum, noha nekem nehezen szívódik fel. Jó illata van, és természetes alapanyagokból áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

liliomszirom

2019. december 1.

Egy kedves ismerősöm, aki natúr termékek szakértője, javasolta, hogy próbáljam ki a bőröm faggyútermelését olajokkal szabályozni. Hosszas gondolkodás és keresés után kipróbáltam, és hatàrozottan imádom. A neroli termékekkel együtt használom, így a kicsit erős mandarin illat minden krémben jelen van (talán így nem zavaró, mert nem keveredik több különféle). Este alaposan belemaszírozom a bőrömbe a neroli krém felvitele után. Néhány nap alatt megszoktam az olajos érzetet, reggelre gyönyörűen felszívódik, egyáltalán nem csillog a homlokomon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Odinnaf

2019. november 1.

Ez egy csoda! Mintát kaptam belőle a rendelésem mellé és azonnal megszerettem. Estére használom, reggelre szuperül beszívja a bőröm. Egyáltalán nem hagy olajos/zsíros érzetet reggelre. Nagyon szépen ápolja a bőröm, hidegebb időben sem szárad ki, és mégsem zsírosít. Az illata pedig isteni! Tuti megveszem a következő rendelésemmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil