PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez egy gazdag, selymes olajos szérum, mely könnyen felszívódik, nem hagy olajos érzetet a bőrön. Értékes hatóanyagai pedig bejutnak a bőr mélyebb rétegeibe. Normál, száraz vagy korpás szeborreás bőrre. Zsíros bőrre pedig szemkörnyékápolónak.

No posta PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
Ár: 2400 postával , Eladó: encimokus
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: Banki utalás
PomPom Arcápoló csomag
Ár: 6499 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: A csomagban található összes termék keveset használt, Helyszín: Esztergom , fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy időnként Budapesten lehetséges, ajánlott postán maradóként is megoldható

almakrem

2020. augusztus 4.

Ajándékba kaptam a szérumot, magamtól nem valószínű, hogy megvettem volna, mert szerintem a hatásához képest kicsit túl van árazva. A termék maga nem rossz, de nem is az a hű de fantasztikus, különösen hatását nem éreztem eddig, pedig lassan egy fél üvegcsénél járok. Relative könnyen beszívódik, a hidratáló alá nem rossz, de nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Rettenetesen zsíros és problémás bőrömet olaj "létére" egy éjszaka alatt megnyugtatja, ápolja. CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

fancsi25

2020. június 29.

Sajnos nekem nem valt be. Egy ejszaka alatt sem szivodik be, hiaba hasznalok keveset, ragacsos erzes marad utana, viszont cserebe a borom sem lesz hidrataltabb. Sajnos nem ez az egyetlen PomPom termek, amit nem szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

antallivi

2020. május 29.

Imádom! Reggel es este is hasznalom, 2-3 cseppet a Pom pom-os viragvizes zselemmel egyutt. Az en borom kb 10 perc alatt be is szivja az egeszet. Isteni illata van, csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

zdiana

2020. május 10.

Az illata kellemes, igazán tápláló, a száraz bőrömnek sokat segít. Hagy ragacsos érzést, mivel egy gyorsított beszívódású olaj állaga van, így inkább esti használatra javaslom. A pipettás adagolás kicsit nehézkes, de meg lehet szokni. A termékmintaként adott spray forma jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Mimiti

2020. április 21.

A Pompom termékek közül egyedül ez az, amire azt mondom, hogy talán újra is venném. Mindig éjszakára használom, jól belemasszírozom a bőrömbe, és nagyon szépen hidratálja, puhává teszi másnapra. Szeretem a pipettás megoldást is, bár leginkább azért, mert alapból odavagyok a pipettákért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

tamarakr

2020. április 14.

Mar regota szemeztem a Pompommal aztan meg osszel dontottem ugy, hogy itt az ideje kiprobalni. Meg is rendeltem tobbek kozott ezt az olajat es oszinten szolva, kellett egy kis ido amig kitapasztaltam, mennyit kell az arcomra kenni belole. Estenkent arctisztitas utan kentem fel kb. 1 nagyobb cseppet az egesz arcomra, alaposan belemasszirozva a szarazabb reszeken es szepen tette a dolgat, gyorsan beszivodott. Par nap utan mar nem volt annyira kiszaradva az arcom, ugyhogy elegedett vagyok, meg az illatat is nagyon szeretem. Egyetlen hatranya a pipettaja, ami folyamatosan csopog, ezert nehez rendesen adagolni, de meg lehet szokni :D Ezt leszamitva hatarozottan ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

oliviag

2020. április 4.

Nagyon szépen rendbeteszi a kiszáradt bőrömet, esténként használom, alig kell belőle pár csepp, szépen elkenve reggelre szépen beszívódik. Neroli virágvizes zselével használva, nekem tökéletes kombó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

MLotti

2020. április 3.

Télen vállalhatatlanul száraz a bőröm, és ez sajnos az arcomon nagyon feltűnő. Nagyon kellemes csalódás nekem ez a szérum, éjszaka kicsit bőkezűbben használom, reggelre csodálatosan beszívódik. Ha napközben, sminkelés előtt szeretném alkalmazni, akkor csak 2 cseppnyi mennyiséget használok. Így szuperül beszívódik, és egy egészséges ragyogást ad. Ha valaki a teljesen matt/magas fedésű alapozókat szereti, azok alá nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

Gindy

2020. március 28.

Barátnőmnek bevált,gondoltam teszek en is egy próbát.Már a második flakonnál járok.Reggelente egy kis aloe gélhez teszek 3 csepp olajat,és kész a bűbáj😄Hamar beszívódik, nem zsírosít.Nagyon szeretem!Kedves pompom,maradhatsz😜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil