PomPom

Ár:   2500 Ft és 3650 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. október 30.

Ár:   2500 Ft és 3650 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ezt a cappuccinos habkrémet a nehezen induló, komor reggelek ihlették. A halványzöld színét a benne lévő pisztáciaolaj ihlette meg.

Neked készült:

• ha száraz a bőröd és szeretnéd hidratálni és feltölteni hatóanyagokkal
  • ha érzékeny a bőröd, akkor szintén nagyon jó választás, hisz rengeteg bőrápoló összetevőt tartalmaz
  • ha normál a bőröd, és szeretnéd megőrizni jó állapotát
  • ha arclemosás után alkalmanként húzódik a bőröd és ezt szeretnéd megelőzni
  • ha szereted a tejeskávé illatát

zdiana

2020. május 10.

Isteni kávéillata van. A habállaga miatt könnyű felkenni, de gyorsan fogy. Felkenve olajossá változik és lassan szívódik be, viszont utána nagyon szépen táplált marad a bőröm. Drága ahhoz képest, hogy nem tart sokáig. Hatásában nekem megegyezik a monoi virágos testápolóval, de az gyorsabban beszívódik, így nálam az lett a nyerő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Szandi0504

2019. április 29.

nagyon finom kávés illata van, tetszik ez a habos állag, fürdés után érdemes bekenni magad, mert ha vizes a bőröd sokkal gyorsabban be tud szívódni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Tioka

2019. február 20.

Először is a csodás illatát említeném meg, szinte belenyalna az ember :)
Habállagú krém, ami felkenve zsíros olajjá változik. Én a sarkamra, könyökre, kezemre használom és nagyon bevált, kellemesen helyre hozza a száraz bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Először is a csodás illatát említeném meg, szinte belenyalna az ember :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.