PomPom

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

"A magas vitamin tartalmú csipkebogyó mellé rengeteg C-vitamint adtunk, hogy a bőröd szerkezete erősödjön, és gond nélkül fel tudja venni a harcot a külső szennyeződésekkel és baktériumokkal. Ha még nem múltál el 30 éves, és nem szereted az illatokat, arcbőröd normál, enyhén zsíros vagy kombinált, ne keress tovább, mert neked hoztuk létre ezt a tápláló arckrémet. Készítsd fel az arcbőrödet a csípős hideg hónapokra. Ne csak edd, kend is a C-vitamint!"

BSzilvike27

2019. szeptember 17.

Puha tőle az arcom, de sajnos olyan érzés mikor rajtam van, mintha 5kg alapozó lenne az arcomon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

wijen

2019. július 27.

A leírása alapján vettem meg. Tetszik, hogy nincs illata, könnyű krém, hamar beszívódik, hidratál is valamennyire, bár csak reggel használom. Rosszabb nem lett tőle a bőröm, de igazából jobb sem. Ezért az árért szerintem jobbakat is lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

nagyerika28

2019. április 29.

Up
A flakon vége felé már nem szereti annyira a bőröm. Hiába kenek keveset, nem szívódik be. Egész nap fénylik az arcom. Alapozóval se jó, így az is csak csúszkál az arcomon. Pattanást most se okoz, de kellemetlen hozzáérni a bőrömhöz, olyan ragacsos. Vissza csillagozom.

Nagyon érzékeny a bőröm, de ez a krém fantasztikus rá! Egyáltalán nem zsírosít, nem okoz pattanást, cserébe jól hidratál. Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni. Illata nincs, könnyű textúrájú, szinte már habos. Egy pumpálásnyi bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Up

Blr

2019. április 16.

Lassan egy hónapja használom hidratálóként, este egy Tegoder gel fölé, reggel pedig önmagában. Az illata kellemes, szinte semlegesnek mondanám, állagra nagyon könnyed. Gyorsan szívódik és remekül hidratál. A bőröm kombinált, gyulladásra hajlamos. Bár ezeken a krém nem változtatott, de ez nem is várható el tőle, a gyulladás talán kevesebb azóta.
Az egyetlen ami számomra nem jött be, az a csomagolás. Nekem kb 2 hét után megadta magát a pumpa. Fejre kellett állítani, erőteljesen megütögetni az alját, hogy a krém a pumpa részéhez kerüljön (pedig még teli volt).
Mindenesetre szeretem, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Mindenesetre szeretem, valószínűleg újra fogom venni.

Reini

2019. március 20.

Éjszakára használom, ilyenkor már a virágvizes zseléknél kicsit többet kíván a bőröm. Szépen feltölti egy éjjel alatt a bőröm, reggel pihepuha, nem irritálja, tetszik, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Kellemes, jó hatással van a bőrömre. Rendszeresen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.

Kellemes, jó hatással van a bőrömre. Rendszeresen használom.

pankusz

2019. február 26.

Tesztert kaptam belőle, az alapján jó kis krémnek tűnik. Nem zsírosította a bőröm, könnyű és gyorsan beszívódik. Ami jó benne hogy a hasonlóan illatmentes és természetes alapanyagokból készült krémekkel ellentétben ez tényleg illatmentes és nem büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

FReka

2019. február 13.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Nagyon megtetszett a márka,a termékek leírásai az oldalon,az meg főleg hogy van egy c vitaminos arckrém parfüm és alkohol nélkül,ráadásul még magyar termék is. Ami még szimpatikus és ki kell hogy emeljem, az az átlátszatlan pumpás tégely,nagyon jó ez a kiszerelés. Használom már pár hónapja,de nem tudom hogy szeretem vagy utálom e. Nem tűnik vaskos krémnek,könnyed az állaga,de felkenve mégis néha soknak érzem,viszont mégsem hidratált kimondottan az arcom. Néha zsíros réteget hagy. Pattanásokat nem okozott,ellenben azt sem érzem hogy szebbé tette a bőrképem. Most màr nagyon várom hogy elfogyjon,éjszakára szoktam elkenegetni,akkor nem zavar annyira ez a fura réteg,amit az arcomon hagy. Ha magyar arckrém,akkor nekem a yamuna a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Csilipaprika

2019. február 11.

Leírás szerint tökéletesen az én bőrömre való. Használat után is ezt mondhatom. (Pesze ilyen áron, nem csoda kategóriának mondom, de majdnem!)
1. Kombinált bőröm van, a krémben nincsen semmi nagyon megterhelő. Aloe Vera, Jojobaolaj, illetve C-vitamin kifejezetten jó is pattanásra hajlamos embereknek. Mióta ezt használom, kevesebb pattanásom van.
2. Illetve mivel kissé érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőröm, ezért is fontos, hogy ne legyen túl hosszú az összetevőlista. Ennek is megfelel. (Egyetlen probléma talán, hogy a C vitamin míg pattanásra tökély, addig azért a bőrt kicsit kitudja pirosítani, ha érzékeny...de így krémben elmegy, C-vitamin szérum már veszélyes lenne!)
3. Csomagolás csodás. Mivel C-vitamin van benne, így fontos hogy lég-fénymentes csomagolása legyen, erre is figyeltek. Illetve praktikus, mert az embernek nem kell azon izgulnia hogy teljesen tiszta legyen a keze használatkor, mint egy tégelyes krémnél. Illetve kilehet préselni belőle mindet, nem marad bent fölösleg. Úgy kb 3hónapja használom majdnem naponta, és még jó darabig elég lesz.
Ár-érték arányban ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Ár-érték arányban ajánlom!

hello02

2019. január 31.

Azt hittem megtalalom a PomPom-ba amit keresek, egyszeru termeket ami hazai es naturkozmetikum. Egyutt hasznalom a citromfuves zselevel de egyik sem igazan jo. A kremtol egyszeruen csak szarazabb lesz a borom, a szam korul elkezdett hamlani a bor. Ha a zselevel egyutt hasznalom akkor jobban hidratal de feszul es huzodik az arcborom. Pedig abszolut nincs szaraz borom, pont a legtobb krem egyszeruen tul sok nekem, ettol meg csak kiszarad.
A krem korulbelul 1 het utan ugy jott ki a pumpabol, hogy kulonvalodott a folyadek meg a krem, mint amikor a mustarnal eloszor vizes dolog folyik ki (bocsi az unorito peldaert de ezt mindenki tapasztalta) Biztosan nem fogom ujra venni, ami van azt elhasznalom a kezemre meg a dekoltazsra. Sajnos nagy csalodas!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!