PomPom

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

"A magas vitamin tartalmú csipkebogyó mellé rengeteg C-vitamint adtunk, hogy a bőröd szerkezete erősödjön, és gond nélkül fel tudja venni a harcot a külső szennyeződésekkel és baktériumokkal. Ha még nem múltál el 30 éves, és nem szereted az illatokat, arcbőröd normál, enyhén zsíros vagy kombinált, ne keress tovább, mert neked hoztuk létre ezt a tápláló arckrémet. Készítsd fel az arcbőrödet a csípős hideg hónapokra. Ne csak edd, kend is a C-vitamint!"

oOHeidaOo

2021. március 18.

Szeretem ezt a krémet, az orcámra kenek belőle inkább, a T vonalat kevésbé kenegetem.
Jól hidratál, nem fénylik tőle az arcom, kellemes az érzete, és illatmentes, ami szintén jó.
Egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Egyáltalán nem irritál.

Slugclubpride

2021. március 8.

Pár hete használom, és nem tudom, hogy ez, az elődje (Happy Skin veszta) vagy a maszkviselés miatt de az államon nagyon sok pattanásom lett az utóbbi időben. (Azért gondolom, hogy ez lehet a ludas, mert niacinamidot is használok, és vitatott, de elvileg a C-vitamin-nia kombó tud pattikat gyártani.) Ettől eltekintve szebb a bőrképem, de ezt nem feltétlenül neki tudom be.
Előtte sokáig a pompomnak az arczseléit használtam (a C-vitaminos volt a kedvencem), azokat szerettem, de mivel őket nem tudtam sohase egyértelműen bekategorizálni hidratálókrémként, ezért gondoltam, hogy megpróbálkozok ezzel is. Szerintem vissza fogok állni a zselékre (már bekészítettem a levendulásat), de nem annyira a bőröm miatt, mint amiatt, hogy emellett a krém mellett mintha erősebben/gyorsabban nőne a csajbajuszom meg gyakrabban kéne a szemöldökömet szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

Dyana91

2021. február 20.

Elhasználtam egy tégellyel.Kombinált arcbőrömre csak éjszakára kentem fel,mert zsíros érzetet hagy maga után egész nap.A kinyomós tégely praktikus volt,nekem nem maradt az aljában krém és valóban illatmentes,nem volt zavaró szaga.Összességében nem javított és nem rontott az arcbőröm állapotán.Nem veszek belőle újra,még több krémet is ki szeretnék próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Szaszi914

2021. február 2.

Nagyon szeretem, éjszakainak használom, mert elég dús krém, a kombinált bőrömre nappalra nem feltétlen kell. De nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon puha, hidratált és szép tőle a bőröm. Nagyon sajnálom, hogy meg fogják szüntetni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

szofka77

2021. január 14.

Csodaszer😍. Ma vettem egy kis bioboltban es este alig vartam hogy kiprobalhassam, 3 perc felkenes utan a 23 eves arcom ujra 18 evesnek nezett ki! A pompom mentas zselevel, The Ordinary niacinamiddel, es a Deciem Hyaluron TCB-bol nyomtam az arcomra plusz ez a pompom krem. Nem volt faradt, megereszkedett arcbor!. Ujrafogom venni az biztos. Elobb a HappySkin-tol az Elegance-t hasznaltam az is jo volt teljesen de az nem adott ennyire fiatalos arckepet, inkabb a rancokat utotte ki, es picit zsirositott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

Mariann30

2020. november 15.

Nagyon akartam szeretni mert natúr és a márkát is szeretem de már az első használatkor csípett. Nem Csak olyan kellemesen kicsit hanem úgy rendesen. Azt hozzá kell tennem, hogy érzékeny és kicsit rosacerára hajlamos a bőröm de ezt érzékeny bőrre is ajánlották szóval azt hittem nekem való. Hát nem, sajnos. A testemre elhasználom de az arcomra többszöri próbálkozásra sem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

rakori

2020. augusztus 7.

Első benyomásaim: az érzékeny bőrömet nem irritálta, nagyon kellemes, gyorsan felszívódott. Láthatóan puhább tőle az arcbőröm (bár nemcsak ezt a terméket használom, ezt fontos megjegyezni :) ).

Eddig egyedüli negatívum a pumpás rész, kicsit nehézkesnek tűnik kinyerni belőle a krémet. De erről majd hosszabb távon tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

norasmith

2020. augusztus 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Nagy pluszpont, hogy illatanyag mentes, így nem irritálja az érzékeny bőrömet. Gyorsan beszívódik, és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

csillamilla

2020. július 27.

Finoman ápol, olyan puha, selymes érzés, de nem ragad. Kár, hogy nincs illata, de legalább nincs benne semmilyen vegyszer. én elsősorban azért vettem meg, mert csak természetes anyagokat tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 27.

Pankina

2020. június 10.

Este használom, lefekvés előtt. Az én bőröm (ami egybként zsírosodásra hajlamos) könnyen beszívja és nem hagy maga után zavaró ragadós réteget. Nekem külön tetszik, hogy nincsen benne illatanyag. Azért csak 4 csillag, mert a hidratáló hatása szerintem nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).