PomPom

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

"A magas vitamin tartalmú csipkebogyó mellé rengeteg C-vitamint adtunk, hogy a bőröd szerkezete erősödjön, és gond nélkül fel tudja venni a harcot a külső szennyeződésekkel és baktériumokkal. Ha még nem múltál el 30 éves, és nem szereted az illatokat, arcbőröd normál, enyhén zsíros vagy kombinált, ne keress tovább, mert neked hoztuk létre ezt a tápláló arckrémet. Készítsd fel az arcbőrödet a csípős hideg hónapokra. Ne csak edd, kend is a C-vitamint!"

Beszti27

2020. március 4.

Sajnos kombinált bőröm van, télen nagyon száraz, de ha bekenem bármivel egyből kijönnek a pattanásaim.
Ettől a krémtől viszont nem lett semmi baja az arcomnak! Hidratál, de nem zsírosít. Nekem nagyon bevált és biztos, hogy újra megveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Meloca

2020. február 28.

Nagyon szeretem, főleg a téli időszaban. Könnyű, gyorsan beszívódik, illatmentes. Terhesség alatt kicsit csípte az arcomat, de amint beszívódott, elmúlt ez az érzés. Többször újravásároltam. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

vrgdo1991

2020. február 23.

Hamar beszívja a bőröm, utána nagyon puha és hidratált. Használom estére a Harmatcsepp olajjal keverve, vagy reggel sminkelés előtt. Nálam semmilyen problémát (arcpír, pattanás stb.) nem okozott. Szeretem.

Update: Sajna le kell pontoznom,mert iszonyatos, gyulladt pattanásokat okozott az állam két oldalán. Nagyon nehezen tudtam megszabadulni tőlük. Azonnal dobtam is a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Gingerian01

2020. január 27.

A krém illatmentes, természetes összetevőkből áll. Állaga nagyon könnyed, gyorsan beszívódik. Az arcom puha tőle és mintha kevesebb pattanás bújna elő az arcomon, mióta használom.
Egy hátrány, hogy olajosnak érzem utána a bőrömet (ami alapból kombinált, orron homlokon és az arcom kis részén zsírosodik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Enkelenke

2020. január 23.

Szerintem jó kis krém, illata nem igazán van, de nem is kell hogy legyen. Könnyű állagú, nem zsíros. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Buklika

2020. január 16.

Már majdnem elhasználtam.
Nem érzem, hogy hatásos lett volna, enyhán hidratált.
Ha este kentem fel, reggelre a szokásosnál zsírosabb bőrrel és nagyon tág pórusokkal ébredtem.
Az első pom pom rendelésemben volt benne, de mivel a másik krém se jött be, nem valószínű, hogy egyelőre rendelek mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Már majdnem elhasználtam.
Nem érzem, hogy hatásos lett volna, enyhán hidratált.

dundicat

2020. január 1.

Egy ideje kutatok már natúr, cf arckrém utan. Erre a krémre egy bioboltban bukkantam rá, és nagyin szimpatikusnak tűnt. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az arcom szépen beszívja, és szerintem nem is túl nehéz krém, de mindennek ellenére a használtától elkezdtek előjönni a csúnya, begyulladt fajta pattanások a homlokomon, halántékomon és az orcáimon is. Az orromon az extrém hőmérsékletek idején (hőségben és fagyban egyaránt) hámlikna bőr, ezt a dolgot csodálatosan rendbehozza, és itt nem is jelentkezik a pattanás. A tapasztalataim alapján azt mondanám, hogy a száraz, pattanásra nem hajlamos arcbőrűeknek beválhat a termék. De semmiképp sem a leírásban szereplő "normál, enyhén zsíros vagy kombinált" típusoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Szandsza

2019. december 1.

Őszintén szólva szerintem szerintem semmit sem tud ez a krém az enyhe hidratáló hatáson kívül. Valamint a végén sok benne marad a tubusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Nika91

2019. november 26.

Jött a kattanás, hogy natúrkozmetikumra váltok - a POM POM termékek pedig pont szembejöttek. :) Nem is könnyű, nem is nehéz krém, lehet játszani az adagolással, mégis zsírosnak éreztem az arcom tőle. Van egy kis furcsa illata, ami nem zavaró és tetszett, hogy C vitaminos, de összességében nem lettünk barátok :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

almakorterepa1213

2019. október 31.

Csak termék mintát kaptam belőle, de biztosan nem fogom ezt a krémet megvenni. Használat után a szám körül piros lett a bőröm és nem múlt el napokig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).