Best of Beauty 2019

PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Ajakápolók

Édes ízét a barna nádcukornak köszönheti, kakaótartalmát a holland kakaópor adja, illatát pedig valódi édes narancs illóolaj. Teljesen természetes, minden, ami benne van, egészséges és ehető.

BlackVelvet

2018. december 30.

Annyira hajlamos kiszáradni a szám télen, hogy még vérezni is szokott. 1,5 hónapja használom, főleg reggel és este, és eddig nagyon bevált. Semmi szárazság nem jelent meg. Az állaga először furcsa volt, de már megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Pagica

2018. december 13.

A szép összetevők miatt vettem meg,és egyébként is szeretem a natúr kozmetikumokat. Szinte alig van illata az én példányomnak,lehet hogy valami "lejáratközeli" darabot kaptam? Eleinte tetszett, puha volt tőle a szám. Aztán azt vettem észre,hogy a szám egyre szárazabb,húzódik.Abbahagytam a használatát,és most már visszaállt az eredeti rend. Csak azért adok neki néhány csillagot mert magyar termék, másnak bevált és tetszik a cég filozófiája, a szappanokkal például elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Fairy24

2018. november 2.

Közepes ajakápolónak tartom. Az enyhe ajakszárazságon segített, de téli hideg okozta erős repedezésen már nem. Az illata nagyon finom, de túl kemény az állaga, nehéz felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

fancsmancs

2018. október 24.

A téli ,,nagy teszt" még várat magára, de eddig jó tapasztalataim vannak. Az állaga kicsit kemény, így gondosabb felvitelt igényel. Jól ápol, kellemes (és hamar elillanó) illata van. Nem kell sokat kenegetnem vele, naponta 2-3 alkalommal szoktam, de ha véletlenül kimarad a rutin, nem lesz egyből cserepes a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

fenyszereto

2018. május 22.

Tavaly ősztől felváltva használtam az Édes csók tesójával. Nemrég fogyott el, szerettem. Szuperül hidratált, elég volt este bekenni így sokáig kitartott. Fiamnak télen durván ki szokott pirosodni az ajka, két nap alatt teljesen rendbe tette neki. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

derienart

2018. január 18.

UPDATE: Háát lelkesen kenegettem november-decemberben, majd december lebetegedtem annak rendje és módja szerint. Sajnos a százkirepedezésen semmit nem segített, mint halottnak a csók, a carmex persze 2 nap alatt megoldotta. Lehet bennem van a hiba, mert nekem a tiszta shea vaj se segít ilyenkor, nekem ezek csak ilyen luxuscikkek, hogy örülök, hogy milyen tudatosan ápolom a bőröm. Így sajnos levonok egy csillagot.

Én is alapjaiban carmex párti vagyok, de vonzott így karácsony előtt a csokis narancsos íz/illatvilág, így megrendeltem. Az illata csodás, rögtön ünnepi hangulatom lesz tőle. Szépen puhítja az ajkaim. Nagy szárazságban még nem volt tesztelve, még megelőzésként használom. Furcsa mert tegnap pont nem találtam a táskámban és felkentem a carmexet, szembeötlő volt, hogy a hidegben mennyire nem esett jól a carmex mentolos, hűsítő hatása...brrr. Azt hiszem télen inkább a pompomhoz fogok nyúlni, aztán majd meglátjuk hogy szuperál a zimankóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

melike_0817

2017. november 3.

Én Carmex párti vagyok, abból is csak a tégelyes verziót szeretem, eddig az volt az egyetlen ajakápoló, ami bevált, mostanáig. Megrendeltem ezt az ajakápolót, és azóta is imádom! Hosszan tartó a hatása, teljesen természetes összetevőkkel puhítja az ajkakat, és nem kell naponta többször felkenni (ha elég folyadékot fogyaszt az ember és nem amiatt cserepes a száj - mert azt ugye egy ajakápoló sem fogja helyretenni :) ) Az illata nem zavaró, az íze kellemes, bár jobb nem lenyalni a szájról, hiszen úgy nem hat :) Én minden reggel átradírozom egy fogkefével a számat, így még szebb utána a hatása! Hatalmas plusz, hogy nagyon kevés is elég belőle, így már legalább másfél-két hete használom, és még csak tekerni se kellett rajta, alig fogyott belőle valami!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

kalmanbea

2017. szeptember 5.

Az illata nem volt rossz, de eléggé kiszárította a számat..:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Az illata nem volt rossz, de eléggé kiszárította a számat..:(

verus1228

2017. augusztus 1.

Tegnap érkezett meg hozzám, de azonnal ki is kellett próbálnom mert a vélemények alapján már nagyon vártam, hogy megérkezzen. :)
Hát az illata szuper jó és valóban remekül hidratálja az ajkakat, érezhető volt, hogy ez valóban jobb, mint a labello és társai. Imádom. Máris a táskám állandó lakójává vált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Eszterdobronte1992

2017. május 29.

nagyon szeretem ezt a terméket! mindhárom ajakápolót megrendeltem a Pom-pomtól, így olcsóbb volt, de egyikben sem kellett csalódnom! ennek is imádom az ízét és mivel minden természetes benne, akár meg is lehet enni :) végre megszabadultam a Labello-effektustól: nem kell egész nap kenegetnem a számat, hogy ne érezzem száraznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.