PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Szerettünk volna egy olyan arckrémet készíteni, mely nem csak a száraz, fakó bőrt élénkíti fel, hanem a reggeli, még félig szunnyadó lelket és tudatot is. E vitamint is adtunk hozzá, ami fontos szerepet játszik a szabadgyökök elleni védelemben, illetve magas antioxidáns tartalma miatt lassítja a bőr öregedését.
Kevés is elég belőle, és ámbár pillanatok alatt beszívódik, mégis reggeltől estig élvezheted bőröd üde puhaságát. Az édes, bohókás jázmin illat abszolút a PomPom egyik kedvence. Ráadásul az ókorban úgy tartották, hogy ennek az egzotikus virágnak az illata erotikus vonzerőt biztosít a viselője számára. Szóval csak óvatosan! ;) Az E-vitamin bizonyítottan védi a bőrt a korai öregedéstől, ezért elsősorban 30 éves korig száraz bőrre ajánljuk."

fancsi25

2020. június 29.

Ragacsos erzes marad az arcomon a hasznalat utan meg orakkal. Elhasznaltam, de vannak ennel sokkal jobb termekek a piacon. Nem ez az egyetlen PomPom termek, ami nem jon be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Agotaa

2019. október 5.

Egy éve használom a PomPom termékeket, ez az egyik kedvencem. Száraz bőrömnek tökéletes. Az illata elsőre kicsit furcsa, de hamar hozzá lehet szokni. Ez egy csodakrém :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

carmenxo

2019. augusztus 22.

Hibás az itteni összetevő lista, nem jázmin kivonat van benne hanem jázmin illóolaj. Ha ezt tudom nem is veszem meg, természetesen pár nap használat után kipattogott az egész arcom... az állaga viszont tetszett, jól hidratált, aki nem allergiás illóolajra annak jó alapkrém lehet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

nayao

2019. május 1.

Ez volt a legelső termék, amit megvettem a márkától, előtte hosszan mérlegeltem, szeretné-e a bőröm a természetesebb vonalat. Végül beruháztam a krémre, és nem bántam meg. Szépen kisimította az arcom, egységesebb és élettel telibb lett. Néha keverem más krémekkel is, és a bőrömön semmilyen reakció nem jelentkezett. Nem nehéz a krém, felkenés után gyorsan beszívódik, és szépen lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

krenat

2019. január 24.

Egy kis mintát kaptam belőle legutóbbi rendelésemhez, kb. egy hét alatt fogyott el csak reggeli használatnál. Könnyedebb, mint a Napsugár krémjük (amit én túl soknak érzek az én bőrömre), hamar beszívódik, szépen hidratál. Egyedül az illata zavar egy kicsit, imádom a jázmint, de natúrkozmetikumokban valahogy büdösnek érzem (több márkánál is tapasztaltam sajnos). Szerencsére nem túl erős és hamar elillan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Lills

2019. január 16.

Hatalmas rajongója vagyok a Pompom márkának, ez volt a második termék amit tőlük vettem (hát persze hogy a jázminos), és imádom, olyan hamar rendbe tette a száraz, már hámló bőrömet, mint még soha semmi! Ez még októberben volt, azóta is egyre szebb és szebb a bőröm, még sosem szerettem ennyire arckrémet, mint ezt. Hamar beszívódik, épp annyira táplál, mint amennyire nekem szükségem van rá, nem túl sok a bőrömnek, de mégis mindig hidratált. Én az illatáért is teljesen odavagyok, imádom a jázmint, szóval nálam igazi telitalálat :) A csipkebogyósat is ki fogom próbálni, de biztosan újraveszem ezt is.
Egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni, hogy a csomagolása miatt nem látszik, hogy mennyi van benne, így elég váratlanul fog érni, ha egyszer kifogy :( De egyébként imádom ezt a csomagolást, nagyon praktikus olyan szempontból, hogy megőrzi a krém frissességét, és biztosan nem kerül bele semmilyen baci a tégelybe. Viszont lehetne ez is olyan átlátszó, mint a virágvizes zselék csomagolása, de legyen ez a legnagyobb probléma :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Brazilparty

2018. március 22.

Vegyes az arcbőröm, ez a krém sajnos nem sokat segített. Gyorsan beszívódik, de a száraz részek ugyanolyanok maradtak, ha pedig többet használtam, pattanásokat okozott. Nagyon erős az illata, szinte zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

domanybeatrix

2018. január 30.

Karácsonyra leptem meg magam ezzel a krémmel.
Száraz, sokszor vízhiányos bőröm van, és sokáig gondolkodtam, hogy ezt vagy a rózsás krémet vegyem-e meg. Végül a jázmin illata döntött. :) Időnként sajnos kevésnek érzem, olyankor pluszban rózsavízet fújok alá.
Következő alkalommal a rózsásat fogom megvenni, kíváncsi vagyok most már arra is.
Egyébként egy teljesen klassz kis krém ez, már a barátom is használja. Neki pár helyen szokott hámlani az arca, illetve a szemöldöke környéke, ezeken a hámlásokon szokott segíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Karácsonyra leptem meg magam ezzel a krémmel.

SzMaya

2017. november 28.

A második adaggal használom az éjszakai változatával együtt, és nagyon beváltak a száraz, néhol vegyes bőrömre. Az illatuk kellemes, a pumpás adagolás szuper. Csomagban szoktam rendelni, amiben a szintén hatásos “Igéző szemek szemránckrém” van.
Kb. 2-3 hónapig elég nekem ez az adag, így az ára is megfelelő. A kis csomag,amiben érkezik... zabálnivaló!! 🙂 Ajánlom mindenkinek a márka termékeit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

GyIldi

2017. november 6.

Imádom. Szuper az állaga, beszívódik, és tényleg finom enyhe jázminillata van, ami nem marad benne az ember orrában egész napra. A pumpás adagoló a hab a tortán, mert nem kell belenyúlkálni a krémbe, higiénikus és egyszerű használni. Az éjszakai krémjével együtt imádom, sőt már ajándékba is vettem a hugaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin