PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2017. június 21.

Kategória:   Ajakápolók

"Ez az ajakbalzsam halvány rózsaszín és natúr illatú, ahogy az egy orbáncfűolaj tartalmú ajakápolóhoz illik. Akkor szoktam elővenni, ha nagyon kifújta a szél az ajkaimat, vagy ha a gyerekeim szája széle piros lett a hidegtől. Néhány használat után meg is oldódik a probléma."

vicky93

2019. április 4.

Szerintem az egy jó kis ajakápoló. Nem a legjobb, de nagyon közel van hozzá. Sokáig megmarad a hidratáltság érzése, és sok kencével ellenben tényleg hidratál is, nem úgy mint a márka kókuszos szájkencéje. Érzésre szerintem pont az aranyközépút az elég viaszos és az olajos érzetűek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

geannika

2018. július 18.

Féltem az illatos változatoktól, de ez sajnos nálam nem vált be.
Nem teljesen illatmentes, nekem olyan érzés, mintha romlott lenne, pedig nem az.
Ápolás szempontjából átlagosnak mondanám. Jobb a "nagymárkás" ajakápolóknál, amik csak még jobban szárítanak, de ennek a hatása sem tart túl sokáig, annak ellenére, hogy elég zsíros hatást hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Féltem az illatos változatoktól, de ez sajnos nálam nem vált be.

Bog

2017. július 25.

Imádom! Sima shea vaj, praktikus stiftes formában. Nekem nem is kell több.
Rég leszoktam a "bolti" ajakápolókról, mert azok csak még jobban szárítják a bőrt. Ezzel esténként bekenem a számat, és többet nem is kell használnom napközben.
Nagy Pompom fan vagyok! Ebben sem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Imádom! Sima shea vaj, praktikus stiftes formában. Nekem nem is kell több.
Nagy Pompom fan vagyok! Ebben sem csalódtam.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. július 25.

Nekem nagyon bevált ez az illatmentes ajakápoló. Nagyon jók az összetevői, a számra kenve nem érzem zsírosnak. Főként télen, de nyáron is, ha úgy érzem, hogy szárazabb az ajkam bekenem 2-3 napig és gyönyörűen rendbe hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 25.

3366

2017. július 5.

Annyira befaragtam az Édes csók-kal az illata miatt, hogy már nem nagyon mertem illatosat rendelni, így gondoltam jó lesz ez a "Semmilyen". Na hát ez olyan is!
Akkora kínálat van a piacon, hogy már bánom, hogy ragaszkodtam a Pom-Pom-os ajakápolókhoz. Egyik sem jött be idáig. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil