PomPom

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2018. október 2.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"A rózsa több ezer éves szimbólum. A termékenység és a szenvedély szimbóluma. Egy igazi, női gyógynövény. Ehhez méltó módon illóolaja a legjobb bőrápoló szerek egyike. Nagyon sok kozmetikai termékben megtalálható, édes illata, bőrregeneráló, bőrsimító hatása miatt. Ezt a testápoló olajat a nők bőrének illata, tapintása, puhasága ihlette. Különleges összetétele miatt ezt a hatást kapjuk tőle minden használat után."

tamarakr

2020. április 15.

Akcios volt, mas egyeb dolgokra is szuksegem volt, igy megrendeltem. Nagyon nagyon jo rozsas illata van, gyorsan be is szivodik es nem hagy maga utan nehez erzetet. Egyetlen nagyon nagy hibaja, hogy gyorsan elfogy. Nalam kb 1-1,5 honapot birt, mindennapos hasznalat mellett. Mindenkepp megerte kiprobalni, mert tenyleg egy jo termek, de egyelore nem vennem/rendelnem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Danae

2019. november 29.

Egy eszméletlen jó olaj, ami mieglepően gyorsan felszívódik, és utána nem nyögi még órákig a bőr. Selymes lett a bőröm, az illata meg hosszan tart, isteni!
Sajnos hamar fogy, de nem véletlen, élvezet hadználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Sajnos hamar fogy, de nem véletlen, élvezet hadználni.

Trekaa

2018. január 15.

Finom az illata, elég gyorsan be is szívja a bőröm, de nem hiszem , hogy újra fogom venni. Egy próbát megért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Boriszka

2018. január 11.

Kellemes az illata és a használata. Egész testre használva elég hamar fogy, így borsos az ára. De maga a termék hibátlan. Lehetséges, hogy újraveszem, csak spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

ancsiedes

2017. október 27.

Ez az első testolajom, és töredelmesen be kell vallanom, hogy a fantázianév miatt rendeltem meg nyáréji kence gyanánt. :D Az illata elsőre tömény, de ahogy az olaj elkezd beszívódni a bőrbe, egy enyhébb, igazi rózsaillattá finomodik, mely halványan még reggel is érződik rajtam. A csomagolása praktikus, a hatása nem rossz (de nem is ámulok el tőle), viszont az én bőröm nehezen issza be, ezért levonok egy pontot. Összességében nem rossz kis cucc, nálam az otthoni wellness esték egyik kényeztető darabja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

MedicineDerm

2017. augusztus 15.

Nagyon finom illata van, és ahhoz képest hogy olaj, nagyon könnyű textúra, jól kenhető és hamar beszívódik. Este ha bemasszírozom, reggelre tényleg kisimult arccal ébredek :) Puha, selymes lesz tőle az ember bőre, teljesen ráfüggtem, mindenhova magammal viszem csak hogy érezhessen ezt az érzést :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

natasa

2017. július 27.

Rózsaimádók szeretni fogják! Olyan finom illata van, mint egy nagy csokor rózsának. Csak megerősíteni tudom az előttem szólót, tényleg igazi rózsaillat. Én például pont nagyon szeretem, és elég nehezen találok ilyen finom illatú kozmetikumot (szappant, parfümöt, testápolót stb.) Na, most megtaláltam.
A hatásával is nagyon elégedett vagyok! Nem kell belőle sok, mert elég gazdag olaj. Hosszú távú tapasztalatom nincs, de azt már most látom, hogy nagyon szépen ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 27.

Dhewilgirl

2017. június 22.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé egy pici mintát - pont annyi volt benne, hogy egész testre elég volt. Először megijedtem, hogy olaj, de abszolút nem lehetett érezni pár perc múlva az érzetét. Eszméletlenül hidratáló, még másnap is puha volt tőle a bőröm és érezni lehetett az illatát. És ha már illat: baromi tömény, IGAZI rózsaillata van. Mint mikor beleszagolsz egy hatalmas virágba. Csak épp én nem szeretem a rózsát :D De anyum teljesen odavolt érte, ott szagolgatta, hogy mennyire jó. Szóval csak emiatt jár a mínusz egy csillag, de aki szereti a rózsát, imádni fogja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Geraniol