PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

A PomPom olajos arcszérum gyakorlatilag egy leheletkönnyű hidratáló, ami megakadályozza bőrünkből a víz kipárolgását. Kis molekula mérete miatt a hagyományos hidratálókrémekkel ellentétben képes a bőr egészen mély rétegéig hatolva eljuttatni az egészséges bőrhöz szükséges hatóanyagokat. A benne lévő olajok csökkentik a ráncok mélységét, és lassítják a bőr öregedési folyamatait.

Daisyyy

2018. március 16.

Nagyon szeretem, egyenesen imádom! Isteni illata van!! Reggelente ezzel kezdem a napom, egy alap hidratáló krém után viszem fel, amikor megszáradt, felviszem az alapozót, a sminket és kész is vagyok. Az illata beragyogja a reggeleimet, amiket általában utálok, de ez a kis szérum nemcsak a bőrömet, de a lelkemet is regenerálja. Teljesen odavagyok érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

svivko

2018. január 3.

Nekem is ez volt az első termékem a márkától. Sajnos a baromi erős illata miatt, amit még másnap is éreztem magamon, a hajszálaimon nem tudtam hosszútávon kihasználni, borzasztóan zavart az erős szantál illata. :/
Nekem ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Nekem ez pénzkidobás volt.

Scara

2017. június 26.

Lassan 2 hónapja használom és nagyon szeretem. Mivel alapvetően vízhiányos és zsírosodásra hajlamos a bőröm, így csak esténként a HV hidratáló krémemhez keverek 2-3 cseppet. Ebben a hidegben kell az extra ápolás és ezt tökéletesen teljesíti. Így használva sokáig elég lesz, de biztosan rendelek még belőle ha elfogy.

Update: Azóta teljesen felhagytam minden más kozmetikai márka arcápoló termékének a használatával és a virágvizes zseléhez (változó, hogy éppen melyik) keverem. Imádom! Sőt, a párom szakállát is ezzel ápoljuk ;) Először csak engedett a nyomásnak és tűrte, de az elmúlt hetekben odáig jutottunk, hogy tegnap már ő kérte, a zöld arcpakolással együtt :) Na ez a nem semmi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

DobreiA

2017. április 6.

Pompom Virágvizes Mentazseléje fölé vittem az arcomra olyan 4-5 cseppnyit ... Másnap reggelre olyan pihe-puha bőrt varázsol, akár egy babának! Viszont... jó tanács: ha reggel sietsz, de hidratált babapopsi bőrt szeretnél, mindenképp este, lefekvés előtt vidd fel a szérumot az arcodra, mert nem szívja be egyből a bőr, mondjuk a maradékot egy vizes kis vattapamaccsal egész könnyen le lehet mosni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

cstimi93

2017. április 4.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg,rózsavizes zselével használom kiszáradt rozaceás bőrre. Sajnos a szérum nem vált be nekem. Akárhogy próbáltam,arc mosás után,zselé fölé vagy alá,sehogy sem jött be :( Irritálja nagyon a bőröm és nem is szívja be. Az illata narancsos illó olajra emlékezet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

danzsu

2017. március 10.

A száraz ,érett bőröm miatt választottam ezt az olajat.Zárójelben jegyzem meg, az én üvegcsémben nem ilyen rózsaszínes az olaj,hanem aranysárga....
A neroli virágvizes zselé mellé gondoltam kiegészítések. A használatát is a krém fölé ajánlották, viszont nekem úgy órák alatt issza be a bőröm. Viszont ha rögtön arctisztító után,az enyhén nedves bőrön alkalmazom,akkor szuperül beszívódik.Szépen hidratál,de az egyszerű csipkebogyó olajamat jobban szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

Adrienn83

2017. február 9.

Imádom! Esténként pár csepp és reggelre olyan puha a bőröm, mint egy babának😊😊😊 PomPom-os sheavajjal együtt szuperul hidratál( télen a száraz részeknel nem árt az extra ápolás).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Melcsibabyke

2016. december 17.

Nem az egész arcomra, hanem a szemeim alá használom. Nagyon jól halványítja a sötét karikákat. Ha megfelelő időt tudnék aludni, akkor biztos vagyok benne, hogy teljesen eltüntetné a "táskáimat". :D Azt hozzáteszem, borzasztóan erőteljes illata van, ami első pár használatkor nem tetszett. Azóta hozzászokott az orrom és semmi bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

vicky93

2016. november 9.

Ez volt az első rendelésem a márkától, és teljesen elégedett vagyok. Ahogy jön a hűvösebb idő, a bőröm sokkal szárazabb, így kell neki egy kis extra, hogy reggelente ne húzódjon a szárazságtól, és ne kezdjek hámlani. Egy hónapja használom ezt a cukiságot, azóta nem volt ilyen problémám :) Alapból kombinált, pattanásra erősen hajlamos bőröm van, sok nehezebb krémtől kipattogtam, de ettől nem! Megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

loralin

2016. november 1.

Körülbelül egy hete használom este, az Yves Rocher mattító kréméből veszek egy kicsit és rá 1-2 cseppet nyomok a szérumból. Nagyon jól hidratál, egy pár percig olajos marad a bőröm felülete, de utána szépen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nagyon gyengéden hidratál és iszonyatosan kellemes az illata. Mivel ilyen kevés elegendő belőle, szerintem jó fél-1 évig elég lesz. Jó választásnak érzem, jár az 5* minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate