PomPom

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. december 18.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Zsíros, mitesszeres a bőröd? Szeretnél megszabadulni a pattanásoktól? Megértem. Kamaszkorban én is szenvedtem tőlük, ezért készítettünk neked egy rendkívül hatékony, aktív szénnel teli mélytisztító szappant. A hatás fokozása érdekében adtunk hozzá még gyulladáscsökkentő Rhassoul agyagot is. Kettős hatása révén a szaruréteg belső sejtsorai közül is kitisztítja a szennyeződéseket, hatékonyan és hosszú távon tisztítja bőrödet."

r080tc4t

2020. július 18.

Mintát kaptam ajándékba egy rendeléshez, de már vagy fél éve kitart az a kis darabka is, pedig majdnem minden nap használom. Nagyon szeretem, jól tisztít, és úgy látom, kevesebb a mitesszerem is, mint előtte. Biztos fogok venni belőle teljes méretű ha elfogy. (utána azért érdemes hidratálót használni, nekem a virágvizes zselével együtt nagyon bevált)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

BJucus

2020. június 23.

Nekem bevált ez a szappan. Korábban egy másik márkától használtam hasonlót, de attól egy idő után kipattogtam. 2 hónapja használom, szép tőle a bőröm + normális mértékben mattítja. Esténként szoktam használni, utána tonikozom és hidratálom. Nagyon szuper a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

habostorta

2020. június 17.

Csodaszernek nem mondanám, de végülis nekem bevált. Eleinte nagyon szárított, aztán hozzászokott a bőröm és most már nem szárít. Azért egy jó hidratáló mindenképpen ajánlatos mellé. 2 hete használom reggel és este, a homlokomon a kis puklikat szinte teljesen eltüntette. Kellemesen habzik. Ajándékba kaptam a 30 grammos kiszerelést a rendelésemhez, de ha elfogy valószínűleg újraveszem. Az illata (vagyis inkább a szaga) miatt viszont muszáj levonnom egy pontot, az nagyon nem jön be. Nem is tudom mihez hasonlítsam, néha gomba, néha hal szagúnak érzem, egyáltalán nem kellemes. Főleg reggel amikor még érzékenyebb vagyok a szagokra.

Update: 1 hónap használat után elkezdtek kisebb pattanások megjelenni az államon, ahol eddig soha nem voltak pattanásaim. Minden nap kijött 3-4. Abbahagytam a szappan használatát, azóta nem jött ki több, ami volt pár nap alatt elmúlt. Muszáj lepontoznom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

KonDori

2020. június 7.

Nekem nagyon bevált ez a szappan, kombinált bőröm van. Sokan írták, hogy szárít és használata utána kell hidratáló. Valóban a mosakodás után igényel hidratálást. Én ezt a szappant az esti rutinomhoz használom, utána a márka egyik virágvizes zseléjét ill. egy olajat is. Reggel az egyik shea vajas szappanukat. Így használva nem tapasztaltam, hogy kiszáradna a bőröm. Maga a szappan jól habzik, számomra nincs fura szaga sem és jól is tisztít. Amióta használom nem olyan miteszeres a T zónám. Jó szappan, de nem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

vattaidori

2020. május 28.

Most ő van terítéken a napi használatra. Reggel, este megtisztítom az arcomat vele, és ami előtte folyamatosan fájt és pattanásos volt, az most rendben van tartva ezáltal. Természetesen a hormonok miatt kialakuló pattanásokat nem tudja megelőzni, viszont, amikor megjelennek és mosom ugyanúgy rendszeresen az arcom, hamar elmúlik. A kisebbek már van, hogy másnapra, a makacsabbaknak kell pár nap. Én megbízom benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Monna78

2019. október 17.

Heti 1x használom, többet nem merem, mert tényleg nagyon szárít. Ha valaki meg tudja csinálni, hogy tényleg csak a nagyon zsíros részeket érje a szappan, akkor oké, de a kevésbé zsíros részeken pikkelyesre szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

ildis

2019. szeptember 26.

Alapvetően nagyon szeretem a Pompom termékeit, de ez a szappan nem sikerült túl jól. Szépen habzik és kellemes az illata, de nagyon szárítja a bőrömet. Zsíros bőrhöz ajánlják, de mivel ennyire szárít, az arcom csak még jobban zsírosodik tőle, és a pattanásokkal se nagyon tud mit kezdeni. Ha pedig nem mosom le azonnal, csípni kezd, holott egyáltalán nem érzékeny az arcbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Kispanda

2019. szeptember 25.

nem a legjobb, a pattanásaimon nem segít, és rémesen szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

nem a legjobb, a pattanásaimon nem segít, és rémesen szárít

Szilviams0118

2019. július 31.

semmi extra, vannak sokkal jobb minőségű és/vagy olcsóbb fekete szappanok a piacon, nem veszem újra. Sajnos nekem (eddig) az egész márka csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

madri

2019. március 22.

Ajándékba aptam, de többet vártam. Semmi extra, de még szárít is. Az itteni kkommentek elég negatívak, magatól nem is vettem volna meg. Remlem hosszabb távú bőrproblémát nem okoz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.