PomPom

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. december 18.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Zsíros, mitesszeres a bőröd? Szeretnél megszabadulni a pattanásoktól? Megértem. Kamaszkorban én is szenvedtem tőlük, ezért készítettünk neked egy rendkívül hatékony, aktív szénnel teli mélytisztító szappant. A hatás fokozása érdekében adtunk hozzá még gyulladáscsökkentő Rhassoul agyagot is. Kettős hatása révén a szaruréteg belső sejtsorai közül is kitisztítja a szennyeződéseket, hatékonyan és hosszú távon tisztítja bőrödet."

Monna78

2019. október 17.

Heti 1x használom, többet nem merem, mert tényleg nagyon szárít. Ha valaki meg tudja csinálni, hogy tényleg csak a nagyon zsíros részeket érje a szappan, akkor oké, de a kevésbé zsíros részeken pikkelyesre szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

ildis

2019. szeptember 26.

Alapvetően nagyon szeretem a Pompom termékeit, de ez a szappan nem sikerült túl jól. Szépen habzik és kellemes az illata, de nagyon szárítja a bőrömet. Zsíros bőrhöz ajánlják, de mivel ennyire szárít, az arcom csak még jobban zsírosodik tőle, és a pattanásokkal se nagyon tud mit kezdeni. Ha pedig nem mosom le azonnal, csípni kezd, holott egyáltalán nem érzékeny az arcbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Kispanda

2019. szeptember 25.

nem a legjobb, a pattanásaimon nem segít, és rémesen szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

nem a legjobb, a pattanásaimon nem segít, és rémesen szárít

Szilviams0118

2019. július 31.

semmi extra, vannak sokkal jobb minőségű és/vagy olcsóbb fekete szappanok a piacon, nem veszem újra. Sajnos nekem (eddig) az egész márka csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

madri

2019. március 22.

Ajándékba aptam, de többet vártam. Semmi extra, de még szárít is. Az itteni kkommentek elég negatívak, magatól nem is vettem volna meg. Remlem hosszabb távú bőrproblémát nem okoz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Sissy88

2019. március 21.

Az összetevők rendben vannak, viszont eléggé szárít.. Használat után ajánlott krémezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Rudelf

2019. március 21.

Nagyon tetszenek a pompom termékei, ezt a szappant nagyjából 2 hétig használtam,de a már említett húzó érzés nálam is megvolt, illetve rengeteg pattanásom lett tőle. Más szappanánál ilyet nem tapasztaltam. Ajándék termék volt, így nem kár érte, de nem akarom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

orsisz

2019. március 11.

!!!!!!Borzalmas!!!!!!! Egy jó hétig teljesen megkeserítette az életemet, és sosem aggódtam még ennyire a bőröm egészségéért, mint a hatása láttán...
Ajándékba kaptam a többi rendelt pom-pom termék mellé, és mondván, hogy zsíros és mitesszeres bőrre tokeletes arclemosó lesz, örültem neki, raadasul szimpatikus volt, hogy szinte semmilyen karos anyagot nem tartalmaz. Kb. két hete kezdtem el használni. 2-3 nap után még csak annyit éreztem, hogy kissé húzódik a bőr az arcomon, így aznap este már inkább nem használtam, majd az azt követő napon reggel arra ébredtem, hogy iszonyatosan viszket az arcom és piros, mindemellett olyan érdes a bőröm tapintása, mint a csiszolópapír...ez az állapot 3 napon át tartott. Elviselhetetlen volt, iszonyat kellemetlen, és meglehetősen aggasztó. Az meg hagyján, hogy a munkahelyemen sem tudtam semmi masra koncentrálni, mert folyamatosan vakaróztam és borzalmasan éreztem magam a kinezetem miatt, de előfordult, hogy éjjel is felkeltem a viszketes miatt. Nagyon megijedtem, hogy valami visszafordíthatatlan dolgot tett a bőrömmel ez a szappan. Kétségbeesetten hívtam a bőrgyógyászomat, és hálistennek néhány nap elteltével javulni látszott a dolog, mert egy általa kikevert, extrém bőrszárazságra való krémmel kentem az arcom naponta többször is. Ezek után elkezdett hamlani a borom, ami szinten nem volt szép látvány. Így két hét elteltével meg mindig láthatóak és érezhetőek száraz foltok az arcomon, de legalább már nem viszket non-stop. Néha meg mindig szokott.
SENKINEK nem ajánlom ezt a szappant - annak sem, akinek zsiros a bőrtípusa, mert (a többi komment alapján is) ez nem erre való, és az acne-val szenvedőknek sem, mivel arra a felületi kezelés egyébként sem megoldás. A Pom-Pom többi termekevel egyelőre meg vagyok elégedve, de ez a szappan maga a rémálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

gpetraam

2018. október 31.

Ajandekba kaptam, kb ket hete hasznaltam eloszor. Hasznalat utan neztem meg itt az ertekeleseket, amik eleg vegyesek. Elso hasznalat utan csak fura volt, az a “huzo” erzes, amit az olcso szappanok utan szoktam erezni. Hasznaltam tovabb, es elkezdtek pattanasok megjelenni az amugy tiszta arcomon. Meg akkor se volt ilyen csunya, amikor menstrualtam.. lealltam a hasznalataval, visszatertem a regi lemosomhoz, viszont az arcom teljesen kiszaritotta,amitol megzsirosabb lett, es a pattanasok azota is az arcomon viritanak.:( nem ajanlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Rencs

2018. július 10.

Én nagyon szeretem :) Kombinált bőrre tökéletes.
Eddig használt fekete szappanok közül ezzel vagyok megelégedve a legjobban. Mivel csak az arcomra hazsnálom nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Én nagyon szeretem :) Kombinált bőrre tökéletes.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.