Best of Beauty 2019

PomPom

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes, luxus pipereszappan. A gyulladt, érzékeny bőrt ápolja, a francia levendula nőies illatával pedig nem lehet betelni. Halvány, púder-rózsaszín színét nem mesterséges színezéktől, hanem egy árnyalatnyi rózsaszín agyagtól kapta.

szisza9

2019. április 19.

Nagyon szeretem az illatát, esti zuhanyozáshoz tökéletes. Vagy 2 hónapig elég volt nekem a kavics alakú szappan. Hidegebb időben érdemes utána testápolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Sissy88

2019. március 21.

Szép összetevők, és tiszta érzet arcmosás után. Nem szárítja túl a bőrt, finom illat. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

cintijjja

2019. január 2.

Arcmosásra szoktam használni, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Egy szappancsomag részeként rendeltem, ezt kezdtem el először használni, kíváncsian várom a többit. 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Erina

2018. október 9.

Imádom ezt a szappant! Isteni finom leveldila illata van, sokáig meg is marad a bőrömön, nem szárítja, krémesen habzik, 3-4 hónapig elég. Mindig újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Ascyra

2017. szeptember 11.

Nagyon szeretem a pom-pom szappanokat, de ezt nem fogom többet megrendelni. A párom szénanáthás, de én nem gondoltam volna, hogy ez is bántani fogja az orrát. Csöpögő orral lép ki a fürdőből. Jó, Ő akkor innen nem hasznlja - gondoltuk, majd elhasználom én. Külön jó, hogy imádom a levendulát! Ez nemcsakhogy levendula, de levendula-esszencia és konkrétan facsarja az orromat! Én biztosan nem veszem meg többet, annyira groteszk, molyirtó szagom lesz tőle. Szerencse, hogy az illata rajtam nem is marad meg sokáig, de amíg ott van, addig nagyon kellemetlen és agresszív. A szappan amúgy nem pénzkidobás, mivel nagyon jól ápol és kényeztet, de az illat miatt lehetetlen használnom. Kézmosásra esetleg? Áhhhh, inkább nem :/ Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

LunaFlor

2017. május 26.

Szemeztem vele vagy egy hónapig, mire rászántam ezt az összeget. Arcszappannak használtam és nagyon megérte. Kicsit tovább, mint egy hónapig tartott ki, de néhányszor le is zuhanyoztam vele. Nekem nem szárította a bőröm - legalábbis nem jobban, mint bármi más is, ellenben még a szupertartós alapozómat is úgy lekapta, mint a sicc. A biztonság kedvéért azért alapozós napokon duplán használtam, de a tisztító hatása kiváló. Nekem az illata is nagyon bejött, mivel szerintem nem az a megszokott nagymamás levendula, hanem egy kicsit frissebb. Jól habzik, kellemes habja is van, összességében egy nagyon jó kis arcszappannak tartom, amit biztosan újraveszek még - de előbb kipróbálok még a palettájukról néhány másikat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Virvatuli

2017. április 12.

Nagyon-nagyon levendulás illata van, ami a bőrön is elég sokáig megmarad (én mondjuk pont nem vagyok annyira oda a levenduláért, de a szappan erről nem tehet). Könnyen habzik, lágy a habja. Szárítani szárít, mind minden szappan, ezért arcra inkább nem használom, és utána rögtön krémezek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

Csobanka

2017. március 23.

Ez a szappan tényleg telitalálat! Kellemes, nem hivalkodó illata van. Testre használva nem irritál és inkább hidratál mint szárít. Arcra is megfelelő de én maradok egy másik márka pumpás adagolójú, habzó arctisztítójánál, mert azt egyszerűbb használni. Én 990 forintért vettem ezt a szappant, feldobta az oldal amikor befejeztem a vásárlást, ehhez az összeghez kellene a normál árat is hasonlítani mert 1550-ért szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

kovtunde80

2017. január 16.

Kedvenc PomPom szappanom! Imádom a levendulát, így ezt is. Kellemes, nem túl erős illata van, jól habzik, megfelelően tisztít és ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.