PomPom

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok

"Ez a szappan minden bőrtípusra rendkívül jó, tényleg olyan, mint egy gondoskodó, gyengéd érintés. Ekcémás és extra száraz bőrre is bátran használhatod. Szappanunk titka, hogy 60% shea vajból áll és 10 gramm el nem szappanosított shea vajat tartalmaz. Ez a szappan tehát valójában kettő az egyben: mosakodó szer és testápoló. Jótékony hatását a hozzáadott körömvirággal és geránium illóolajjal még tovább fokoztuk."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Panni43

2021. július 1.

Nem szárít, nem irritál és pattanásokat sem okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Nem szárít, nem irritál és pattanásokat sem okoz.

oOHeidaOo

2021. március 18.

Ő az egyik leglegleg.
Nagyon szeretem, szinte ápol. Nagyon szeretem a pompom szappanokat, ha a bőrödnek megfelelőt használod, akkor éltet.
Újra veszem, mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Ő az egyik leglegleg.
Újra veszem, mindig.

marnella

2020. május 22.

Fürdéshez használom már vagy 1 hete, eddig azt kell mondjam, hogy nem rossz. Az illata miatt nem fogom újrarendelni,valahogy nem jön be, viszont amikor végzek a fürdéssel és megtörölközöm, akkor meg már tetszik az illat. A bőröm puha utána és selymes, maradok a Pompomnál szappan téren, csak más illattal :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Monna78

2019. október 17.

Ez az egyik kedvenc POMPOM szappanom, mert nekem elhalványítja a piros részeket és valóban alaposan tisztít. Önmagában persze kevés, feltétlenül virágvízzselét kell utána használni, ami szuperül hidratál, de nem zsírosít. Valóban üdébb és frissebb lett az arcom, amióta reggel és este ez a rutinom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Liara0826

2019. október 5.

Nagyon jó érzés használni, szeretem a körömvirágot is és a shea vaj nagyon gyengéd a bőrhöz. Az illata nekem nem igazán tetszik de ez csak ízlés kérdése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Szinella

2019. augusztus 24.

Egy férfi véleménye:

Nem viszket a bőröm fürdés után. Csak gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Egy férfi véleménye:

Nem viszket a bőröm fürdés után. Csak gyorsan fogy.

SophieHarmon

2018. augusztus 1.

Én fürdéshez használom. Kellemes az illata. Megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Én fürdéshez használom. Kellemes az illata. Megfelel.

Csobanka

2017. március 23.

Alapvetően a barátomnak vettem ezt a terméket. Az ő érzékeny bőrére megfelelő, én is kipróbáltam és tényleg jó érzés, abszolút nem szárít. Viszont sokkal gyorsabban fogy mint az olcsó szappanok, bár ez más márkájú natúr szappanokkal is így van. Újra venném ha nem lenne ennyire elképesztően drága, így Merta kecsketejes szappanra álltunk rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

mafalda

2017. március 12.

Ugyan úgy mint minden szappan ez is szárít, persze érzem én h krémesebb és azt is h nem lesz tőle sivatag száraz bőröm vagyis nem hámlik meg ilyenek de nekem alapból nem száraz ugyhogy én száraz bőrűeknek nem ajánlom. Nekem muszáj utána krémeznem mert húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

BloodEve

2017. január 24.

Bőrtípus: száraz-érzékeny
Illat-állag: rózsás, virágos, gyógynövényes puha állagú szappan, nem törik, nem mállik szét
Habzás: jól habzó, kellemes peeling-gel
Hidratáló hatás: szappan, ami kiváltja a tusfürdőt és a testápolót, szőrtelenítéshez is kiváló, gátolja a bőr kipirosodását.
Szappan utáni élmény: a bőröm puha, jól hidratált,ígéretét tehát maximálisan betartja.;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Bőrtípus: száraz-érzékeny
Habzás: jól habzó, kellemes peeling-gel