PomPom

Ár:   2750 Ft és 3750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   2750 Ft és 3750 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Ez a könnyű habkrém főként normál és enyhén zsíros bőrre kitűnő ápolószer. Az olajok és a tiszta mandarin illóolaj egymást erősítő hatása teszi azzá. Gyorsan felszívódik, véd és regenerál, ráadásul  a baktériumok elleni védekezésben is fontos szerepet játszik.

Heidi13

2019. március 20.

Ez a második Pom Pom krémem, és ahogy a másikkal sem, úgy ezzel sem vagyok megelégedve.Nem igazán találó a "habkönnyű" kifejezés, ugyanis kifejezetten nehéz, zsíros állagú krém, a manna shea vaj állaghoz tudnám hasonlítani.Soha nem szívódik be, bármilyen sokáig is vár az ember.Illatával sem vagyok kibékülve, bár ez abszolút szubjektív.Több Pom Pom termékkel nem kísérletezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Bog

2017. október 24.

Őszintén szólva nekem kicsit csalódás volt ez a krém. Ez az én hibám, mert nem olvastam el a leírást, hogy ez "csak" habosított vaj, nem pedig egy emulziós krém. Ettől függetlenül szeretem. Kicsit macerásabb használni, mint egy emulziós krémet, vagy olajat, ezért nem is használom minden nap. Viszont nagyon jól hidratál és nem is igényli a bőröm, hogy mined este használjam. Sűrű állaga miatt vizes bőrbe nem is lehet bemasszírozni mert csak csúszkál a bőrön, szárazon kell kenni. Viszont annyira kevés mennyiség kell egyszerre, hogy szerintem sosem fog elfogyni!
Kisfiam szélfújta arcbőrét is kenegetem vele, ha hagyja, és reggelre mindig nagyon szépen rendbehozza. Szóval igazából nagyon jó kis krém! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

meggyfagyi

2017. március 1.

Mindjárt elfogy,éjszakai arckrémnek használom. Egyáltalán nem rossz,sőt,de valamiért mégse az a wow hatás. Felszíni vízhiányom szépen kordában tartja,a pattanásaimat úgy ahogy gyógyítgatja,de nem akadályozza meg az újak kialakulását,a pórusaimmal nem sokat kezdett,de nem gondolom hogy az egy hidratáló feladata lenne. Nedves bőrre nedves kézzel viszem fel,így könnyű eloszlatni,egy ideig olajos érzés marad utána,de nem fullasztó egyáltalán,az én bőröm pedig viszonylag hamar beszívja. Szóval tényleg nem rossz ár-érték arányban,lehet,hogy újraveszem,de nem a tökéletes éjszakai krém számomra. De az illata tényleg jó,barátomra is ezt kenem,ő is elviseli,szóval tényleg nem ragacsos-undis, azt nem viselné el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Illatanyagok: Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Limonene, Linalool

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.