PomPom

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A sószappan egy nagyon különleges szappan. Számtalan bőrproblémára jótékony hatású, a gyulladásoktól akár az ekcémáig, de a tinik pattanásos arcával valóban csodákat tud tenni. Ez a szappan ráadásul a Himalája lábai alól bányászott sóból készül. Nem is kevésből: összetételében 50%-ban tartalmazza ezt a nemes anyagot.

csaktom

2020. május 9.

vegyesek az érzéseim ezzel a szappannal kapcsolatban. zuhanyzáshoz használtam volna, de rájöttem, h nem tudom, h kellene egy radírozós szappannal radírozni. nekem az nem megy, h a szappannal dörzsikézem magam, szeretem a kezemben felhabosítani, és mivel ez elég nehezen habzik, igényli is ezt a műveletet. de így csak a kezemet karistolja, mivel a kioldódó sószemek szinte azonnal feloldódnak a vízben meg a habosításban. valószínűleg az egész radírozós szappan műfajt nem nekem találták ki. pedig tudnám szeretni, mert ha eljutok addig, h felhabzott, akkor már szeretem a kémiai hatását, ezt a (feloldódottan) sós szappan dolgot. de valahogy úgy kellene ez nekem, h inkább egyáltalán ne radírozzon, és cserébe kényelmesen fel lehessen habosani kézben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

bepet

2019. szeptember 5.

Elolvastam a véleményeket, mielőtt rendeltem, kicsit elbizonytalanodtam ezzel a szappannal kapcsolatban, de mégis megvettem. És milyen jól tettem. :) Én úgy használom, hogy magával a tömbbel mosok arcot, nagyon szépen leviszi a pattanásokat és a pirosságot. Valaki írta, hogy mivel nem habzik, nem tisztít jól. Szerintem ettől nem kell tartani, mert kicsit nyikorgós lesz az arcbőröm miután lemosom. Számomra 5 pont ez a szappan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Ancsuk

2018. október 3.

Elejétől fogva karcolt engem és tele voltam piros karcolásokkal... nehezen habzik ettől nem érzem, hogy rendesen tisztítana. Sajnos ez nem vált be de szerencsére mini csomagban rendeltem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Emiii

2017. december 28.

Miután a prémium shea vajas változat nem vált be, gondoltam nem adom fel. Az elején nagyon szerettem. Isteni illat, nem karistolt, mint a só szappanok, de egyre inkább fogyott, annál durvábbak lettek benne a szemcsék. A végén már ki kellett dobnom, mert használhatatlanná vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Kornelia14

2017. július 19.

Nagyon jól tisztít, talán már kicsit túlságosan is. A ritkán előforduló 1-2 pattanást is mindössze 3 nap alatt leszárította. Azonban érzékeny bőrre mégsem ajánlanám a napi rutin részeként, mert eléggé kiszárítja a bőrt. A párom problémás bőrével azonban csodát tett, szinte teljesen elmúltak a hátán jelentkező pattanások/acne-k.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Nessy

2017. április 13.

Testradírként használom, ha éppen eszembe jut, akkor a vállamra, nyakamra és az arcomra is teszek a habból, így nem karcol! Szerintem kellemesen frissíti a bőrt és bizserget. Virág alakban rendeltem meg, nagyon szép és én nagyon örülök neki, hogy lassan fogy.
Ha nem habzik, és ezt több sószappan kipróbálása után írom: érdemes egy kicsit körömkefével megdörzsölgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

DobreiA

2017. április 6.

jujjj... bocsi, de nagyon rossz :( nagyon csíp, szárít, szinte fáj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

jujjj... bocsi, de nagyon rossz :( nagyon csíp, szárít, szinte fáj.

vikus159357

2017. március 10.

sajnállom hogy ezt kell írnom de nem jóóóóóó szárítja a boromet nem habzik egy kicsit sem és nagyon lassan fogy ez a magas sótartalmának koszonhero hogy nem oldódik fel a só vagy nemtudom de sokkal lassabban fogy mint a tobbi nagyon osszehúzza a bort szinte már kényelmetlen ha alapos arcmosást végzek vagyis tobb ideig maszírozom a terméket az arcomon elkezd csípni mintha kimarná a bort nem valami jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.