PomPom

Ár:   1290FT   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   1290FT
Kiszerelés:   5g
Kategória:   Ajakápolók

Mennyei kókusz illatú ajakápoló. Méhviaszmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kovacsevi

2021. március 17.

Sajnos én is egyet kell értsek az előttem szólókkal..
Mintha sima kókuszolaj lenne egy keményebb, nehezebben puhuló változatban.
Elhasználható, de nem hidratál kifejezetten és hamar "lejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Sajnos én is egyet kell értsek az előttem szólókkal..
Mintha sima kókuszolaj lenne egy keményebb, nehezebben puhuló változatban.
Elhasználható, de nem hidratál kifejezetten és hamar "lejön.

MLotti

2020. április 11.

Nagymértékben egyet tudom érteni az előttem szólókkal, sajnos tényleg nem egy nagy eresztés. Oda vagyok a kókuszos termékekért, és ezért sok reményt fűztem hozzá, viszont semmi de semmi kókuszillatot nem érezni rajta. Hidratálást tekintetve elenyésző, talán a nyári hónapokban, ha kicsit felpuhul az állaga, akkor jobb lesz, de számomra egyelőre nem kihasználható. Addig pedig marad a Forever Living Aloés ajakápoló, ugyanis ő páratlan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Yushika

2018. április 10.

Jól hidratál, viszont nem sokáig. Illata semmi nem volt. Néha megkeményedik, akkor hanyagolom pár hétig, aztán amikor újrapróbálkozom, már megint jó (ez miért van amúgy?). Sajnos nem lesz a kedvencem, de mivel bio és szuper jó összetevői vannak kettő helyett három csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

dbsdn

2017. október 4.

Nagy bio/természetes kozmetikum rajongó vagyok, és előnyben részesítem a magyar cégek termékeit. Pom Pomtól rendeltem már pár dolgot, de ez a kókuszos ajakápoló sajnos csalódás.. Nem hidratál, inkább szárítja a számat. Nem tudok annyi folyadékot inni, és annyit kenni az ajkakra, hogy ne így legyen. Gyakorlatilag folyamatosan kene vele a számat, és ... Remélem, a visszajelzések alapján fejlesztenek rajta, drukkolok Pom Poméknak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

vicky93

2017. szeptember 14.

Alapvetően szeretem a márka termékeit, de ez hatalmas csalódás és pénzkidobás volt. Nem hidratál, kókusz illata sincs (bár ez nem elvárás nálam) és hihetetlenül kiszárítja a szám. Nem ajánlanám senkinek és ezek után nem biztos hogy másikat kipróbálnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Timi1231

2017. augusztus 10.

Nagy reményt fűztem hozzá de nagy csalódás volt :( Semmi illata se volt és alig hidratál :( Alapvetően szeretem a Pompom termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

3366

2017. július 5.

Azt hogy kókuszos, csak onnan tudod, hogy rá van írva. Máskülönben egyáltalán nem érezni az illatát. Hidratálni hidratál, de akkor inkább veszek mást, ami valóban illatos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Eszterdobronte1992

2017. május 29.

én mindhárom ajakápolót megrendeltem a pom-pom oldaláról, és ehhez fűztem a legnagyobb reményt. ehhez képest azt kell mondanom, hogy a másik kettő (csoki-narancs és édes csók) sokkal jobb mint a kókuszos. Illata tetszik, jó érzés a számnak, de elég kevés ideig hidratál, hamar kenni kell újra, de ha ezt teszem konkrétan fehér lesz a szám, tehát tükör nélkül nem is lehet nekiállni..a többivel semmi baj nincs, ezt meghagyom otthonra, éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

BloodEve

2017. február 7.

Illata: kókuszos
Állag: tömör, kemény, de nekem nem törik, nem mállik, nem potyog, benne marad a tégelyben
Felvitel: ajkak melegére olvad rá a bőrre, lehetne krémesebb, de nem olyan, mint mikor rúzst kenünk magunkra, mégis egyenletesen eloszlik
Hidratáló hatás: 1-2 óráig érzem a hidratáló hatást, bizsergető érzés felkenés után, teltebbé tette ajkaimat
Egyéb érdem- használat: a csavaros megoldás jól működik, oda-vissza csavarható az ajakápoló, nem ragad be, nem dugul el.

A rózsavizes arczselét jobban szeretem rákenni, de ez is jó szívvel ajánlom mindenkinek.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Illata: kókuszos

thekaleidoscopecat

2017. január 25.

Nyereménycsomagban érkezett az ajakápoló (nem ez, hanem a barackos verzió), és bár a színét nagyon szeretem, az illatával pedig nincs különösebb problémám (mert nem sok köze van a barackhoz), a már kicserepesedett ajkaim rendbehozására tökéletesen alkalmatlan. Kipróbálom majd megelőzésre is, hátha úgy jobban használ, de valószínűleg nem venném meg, pedig alapvetően szeretem a PomPom termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2