PomPom

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Fürdőtermékek

A szódabikarbónának köszönhetően pezseg a kádban és fertőtlenítő hatású. 4db-ot tartalmaz.

titike92

2017. december 23.

Az ünnepekre vettem a nővéremnek ajándéka,nagyon kellemes az illata és szépen van csomagolva.
Használat után frissítem a posztom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Használat után frissítem a posztom.

petoandika

2017. január 3.

Őszinte leszek.. semmilyen különös hatást nem vettem észre, pedig próbáltam kádban és zuhany alatt is. Elhasználom persze, de tényleg semmi extra, a kádban nem is pezseg, és különösebben a shea vajas ápoló hatását se vettem észre. Jobban járok, ha veszek egy dobos shea vajat és azzal kenegetem magam fürdés után, az már egyszer biztos. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.