PomPom

Ár:   590 Ft és 1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   30 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. június 9.

Ár:   590 Ft és 1550 Ft
Kiszerelés:   30 g és 100 g
Kategória:   Szappanok

Mangóvajból, kókuszolajból, sheavajból és ricinusolajból készült természetes szappan valódi narancs illóolajjal. Enyhén száraz, normál és zsíros bőrre ajánlott.

Szintetikus anyagoktól mentes, tartósítószert nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

oOHeidaOo

2021. március 18.

Testre használom, nagyon kellemes illata van.
Nem szárítja a bőrömet. A pompom szappan szériából nem ez a leglegleg, de ha van szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Testre használom, nagyon kellemes illata van.

orsesz

2020. július 24.

Finom már szinte túl édes illatú szappan, de hamar elillan és nem is ez a kedvencem.
Arcon használva nekem csíp, (ami citrusos illóolajoknál nálam mindig benne van a pakliban, ezért nem a termék a hibás) de a benne lévő mangóvaj miatt tettem egy próbát.
Tusolni nem rossz, de valahogy nem habzik úgy mint a többi Pompom amit eddig próbáltam, - még szappanzsákban sem, - de tisztítani persze attól még tisztít, nem málik, nem szárít. Elhasználom, de a pompom széles palettáján belül van olyan ami jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

zdiana

2020. május 10.

Nagyon finom illatú szappan, de tényleg száraz bőrnek nem a legjobb, nem érzem, hogy különösebben tápláló lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Rudelf

2019. augusztus 20.

Kis kiszerelésben vettem, lassan fogy, jól tisztít, de valahogy mégsem lett olyan nagy szerelem, valóban szárít kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Szandi0504

2019. április 24.

Nagyon finom narancsos illata van imádok ezzel fürdeni, felfrissülök tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Nagyon finom narancsos illata van imádok ezzel fürdeni, felfrissülök tőle.

fairynorah

2019. április 11.

Normál-kombinált, alapvetően szép bőröm van. Gondoltam mit árthatok egy full natur bőrápolással....hát... egy hónap alatt száraz kis folt jelent meg az orcámon, és az orrom is elkezdett hámlani. Sajnos szörnyen szárít, pedig az illatát imádom, főleg a nerolis zselével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

senskin

2019. február 18.

Végre egy pálmaolajmentes szappan. Nagyon jó krémes, nem szárít engem egyáltalán. Sokkal jobban bevált mint bármilyen lemosó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Vancsi

2019. február 3.

Rettenetesen szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Rettenetesen szarit.

Kaldi

2018. december 19.

Arcra használom, szerintem sminklemosás után megfelelően tisztít, nem szárít, pattanásokat sem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

MNNiko

2018. december 11.

Nagyon szuper szappan! Nem szárítja a bőrt, zuhanyzásnál pedig belengi az egész fürdőszobát az illata. Jól habzik, de mégis nagyon sokáig elég, nagyon lassan kopik. Majdnem 1 hónapig tudtam használni zuhanyzáshoz!

Plusz pont a Pompom szappanokhoz nálunk, hogy a dobozukat a nyuszink imádja dobálni és tépkedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.