PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. május 6.

Kategória:   Szemkrémek

"30 év felett már különös figyelmet kell fordítani a szem körüli érzékeny terület hidratálására. Itt jelennek meg az első szarkalábak, illetve az évek alatt felhalmozódott méreganyagok és szennyeződések is. Az időt lelassítani nem tudjuk, de a bőröd öregedését fékezni igen. Ez az illatmentes, kicsit dúsabb szemránckrém tele van kis molekulájú hiarulon savval, ami a bőr lágyságáért és rugalmasságáért felel. Másik két ránctalanító komponense pedig az Acmella és a Tengeri plankton kivonat, melyek hatékonyságát klinikai tesztek is igazolják."

Timitami

2019. november 8.

Nagyon klasszul hidratálja a bőrt a szemem alatt. Én nappalra kenem fel, estig, lemosásig tart a hatása. Elég sokat kenek belőle, mert tutira akarok menni, mégis gyorsan beszívódik, negyed óra múlva már tudok szemceruzázni. Szerintem a Pompom Bitanikuskert szemkörnyékápolója jobb, azt éjszakára használom (mivel lassabban szívódik be), de nagyon jól kiegészítik egymást, olyan szinten tartás féleségnek kiváló. Szerintem megéri az árát, jól kenhető, jó állagú, rajtam irritációt nem okoz, kellemes pompomos termék, merem ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

senskin

2019. október 19.

Szerintem is a folyamatos megelőzés a lényeg, és ez egy nagyon jó kis krém hozzá. Alá mehet azért szérum, hyaluron vagy egyéb szerintem, magában azért nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Lina14

2019. október 4.

Nekem nem a kedvencem, de nem vészes. Ha sokat rak az ember, istentelenül csíp, nagyon, nagyon kevéssel nem csíp, viszont nem hidratál annyira akkor. Viszont kicsit zsíros, nekem a szemsminkem sokkal gyorsabban beráncosodik és csak ezen változtattam. Szerintem szárazabb bőröm jobban működhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

igob

2019. október 2.

Sajnos nekem is csípi a szemkornyeken a bort, igy hiaba hidratal, nagyon kenyelmetlen hasznalni. jelenleg harom pompom kremem van, ez a legrosszabb ilyen szempontbol. A masik a neroli arczsele, az kozepesen csip, a harmadik a nevess batran hidratalo krem, talan csak az eri meg a penzet. Sajnalom, pedig akartam szeretni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

LoOlita

2019. szeptember 23.

Borzasztóan csípte a szemem körüli bőrt. El sem merem képzelni hogy mi lett volna ha kicsit belemegy a szemembe. A 30 évem alatt még nem találkoztam olyan krémmel ami marta volna a bőröm. Nem ezt vártam ettől a krémtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

rLau88

2019. szeptember 8.

Nekem egyáltalán nem csíp, kellemes állaga van. Még csak két napja használom így eredményről még nem tudok beszámolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

arimer

2019. július 25.

Ovatosan kell felvinni, keveset. Jol beszivodik, nem csip, szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Ovatosan kell felvinni, keveset. Jol beszivodik, nem csip, szuper.

hoviirag

2019. június 25.

Alapvetően szerettem a pompom termékeit, de ez nagy csalódás volt. Egyszerűen nem tudtam használni, annyira csípte a szemem alatti részt, pedig többször neki rugaszkodtam, de végül a kukában kötött ki. Így arról, hogy tényleg megáll-e az idő, nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

zsuffika

2019. május 24.

Első és valószínűleg utolsó pompom rendelésemmel jött az arcápoló csomag részeként, azonnal le kellett mosnom, intenzív, égető, csípő érzést adott, ebben bizony van valami, amire én allergiás vagyok, magam sem tudom, hogy mi lehet az, mert soha nem történt még hasonló, itt az arcápoló csomag összes termékénél előjött az irritáció. Még aznap írtam a Pompom-nak mikor megkaptam és kipróbáltam a termékeket, nagyon készségesen álltak rendelkezésemre, visszaküldhetem és visszakapom a krémek árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Beata91

2019. május 4.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez. El se hittem amit a tükörbe láttam, de nagyon szépen kisimítja a kezdődő ráncokat. Még egy szemránckrém se vált be ennyire. Ha elfogy biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2