PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Mortimer, Módosítva: 2020. április 24.

Kategória:   Szemkrémek

"30 év felett már különös figyelmet kell fordítani a szem körüli érzékeny terület hidratálására. Itt jelennek meg az első szarkalábak, illetve az évek alatt felhalmozódott méreganyagok és szennyeződések is. Az időt lelassítani nem tudjuk, de a bőröd öregedését fékezni igen. Ez az illatmentes, kicsit dúsabb szemránckrém tele van kis molekulájú hiarulon savval, ami a bőr lágyságáért és rugalmasságáért felel. Másik két ránctalanító komponense pedig az Acmella és a Tengeri plankton kivonat, melyek hatékonyságát klinikai tesztek is igazolják."

bazsalikom

2020. július 17.

Láttam, hogy nagyon sokan lepontoztátok, ezért jövök felhúzni kicsit. Kedvelem a Pom-pom márkát, többféle virágvizes zselét, szérumot használtam már és meg voltam elégedve velük. Sokféle szemránckrémet kipróbáltam már, de eddig ennél jobbat még nem találtam. Amióta ezt használom sokkal üdébb a szemem és ezáltal az arcom. Kellemes az állaga, körkörös mozdulatokkal finoman bemasszírozva használom. Többen írtátok, hogy csíp, nekem semmi irritációt nem okozott,pedig használom már kb. 2 hónapja. Sokáig elég lesz a 30 ml-es kiszerelés, az ára is ennek megfelelően remek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.

mlexa

2020. június 23.

Első, és valószínű utolsó pom pom termékem. Miért gyártanak olyan szemránc-krémeket, amik csípik a szem alatti bőrt? Komolyan nem értem. Az állaga jó, az illata elmegy. Viszont többször csíp, mint nem csíp, pedig nekem nincs érzékeny bőröm. Extra hidratálást sem vettem észre. Nekem csalódást okozott ez a termék, biztos, hogy nem veszem újra, és inkább a márkával sem kísérletezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

vhunpor

2020. június 5.

Nagy rajongója voltam a Pompom összes termékének , de hosszútávon sajnos csalódtam .
Több hónapnyi próbálkozás után is csípő érzést és kis apró kiütéseket okozott a szemem alatt így végül nem tudtam elhasználni Érzékeny bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Kira279

2020. május 14.

2 dolog tetszik benne: az ára és az összetétele. Közel 2 hónapja használom, semmi extra dolgot nem tapasztaltam.
30 év alatt hidratálásra megfelelő , de sajnos csak ennyi.
Közepesre értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

30 év alatt hidratálásra megfelelő , de sajnos csak ennyi.
Közepesre értékelem.

JulcsiToth

2020. május 8.

Nagyon bíztam ebben a termékben, de sajnos csalódnom kellett. Nem elég, hogy csíp de sajnos ez bizony kevés még a 30 feletti korai ráncokra is. Elfogom használni, amikor nem égeti épp a bőröm, ez akkor van csak ha épp nincs kiszáradva a szemem alatti bőr. Szóval ki nem dobom, mert elég drága volt és az összetevői miatt nem árthat, de biztosan nem fogom újravenni. Nem lesz nehéz elhasználni sem, mert elég kevés van az egyébként praktikus pumpás tégelyében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

pevi89

2020. május 8.

Imádom a PomPom márkát, és eddig csak pozitívan tudtam nyilatkozni arról a 6-7 termékről, amit próbáltam (főként krémeket). Viszont sajnos ez a krém egy kicsit csalódás. Igaz, hogy kellemes az állaga, az illata, illetve könnyen eldolgozható, de nekem is szokott sajnos néha csípni és szerintem szemránckrémnek gyenge. Megelőzésnek 30 alatt jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Amanda30

2020. április 20.

Nagyon szeretem! Egyáltalán nem csíp, még akkor sem csípett, amikor véletlenül belekentem a szemembe. :D Nagyon kevés kell belőle, könnyen beszívódik, sokáig elég. Mire vége lesz a karanténnak, egész jól fogok kinézni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

Zita85

2020. március 24.

Kb. 10 éve használok szemránckrémet, igaz, soha nem vettem méregdrágát, sosem hittem abban, hogy egy krém képes a ráncokat eltüntetni, vagy látványosan csökkenteni, inkább hidratálást vártam csak tőle. Egy ideje használom a Pompom termékeket és nagyon elégedett vagyok velük, úgyhogy gondoltam, kipróbálom ezt a szemránckrémet is. Az itt leírt nagyon vegyes tapasztalatok alapján semmi extrát nem vártam tőle. Ehhez képest óriasi meglepetés volt a hatása. Én semmilyen csípő érzést nem tapasztaltam. Kicsit nehezen szívódik be, ezért éjszakara viszek fel többet, nappal kevesebbet. Viszont már az első éjszakai használat után azt tapasztaltam másnap reggel, hogy a szemem sarkában lévő szarkalábak sokkal halványabbak. Ilyen hatást még egy szemránckrémem sem nyújtott. Kb. 2 hete használom és nyilván teljesen nem tüntette el a szem körüli ráncaimat, de tényleg lényegesen halványabbak, a szemem körüli bőr összességében szebb. Le vagyok nyűgözve! Szóval nekem nagyon bejött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

pancsi88

2020. március 10.

Néha csíp,de nem vészes. Nem irritál. Hidratál,de mintha az alapból sötét karikáim még sötétebbek lennének.
Nagy változást nem látok,de legalább nem száraz a szemem körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Nagy változást nem látok,de legalább nem száraz a szemem körül.

Martu0508

2020. március 9.

Érzékeny szemkörnyékre nem ajánlom, iszonyúan csípte és égette ott a bőröm. Nekem pénzkidobàs volt, a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2