PomPom

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok

Fehér alapon csokis szappan kockák, áthatóan mentolos illattal. Vérpezsdítő, frissítő élmény.

vattaidori

2020. május 28.

A mentol miatt választottam ezt a terméket, fantasztikus milyen jó illata van. Nagyon tetszik a csokival való kombinálása. A kettő együtt frissítő érzést ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Calanques

2019. november 20.

Ajándékba kaptam ezt a szappant, és dacára annak, hogy nem vagyok oda a mentolos dolgokért, ez használat közben megtetszett, és teljesen el tudtam használni. Én az arcomra nem mertem tenni, mert nagyon száraz a bőröm, csak kézmosáshoz és tusoláshoz nyáron, mikor jobban izzadtam, felfrissített. Alapvetően sokkal többet nem tud, mint egy bármilyen más szappan, de az összetevők menők! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

djsmithpopo

2019. január 27.

Én más illatra számítottam, a csoki név senkit ne tévesszen meg. Ez inkább mentás szappan, nincs csoki illata :-) De hatásban nagyszerű, eddigi talán legjobb pompom szappanom. Nem szárít nagyon, de szépen tisztára mossa az arcom, kombinált-zsírosodásra hajlamos bőrömre kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Mimik

2017. december 17.

Csak szappant használok tusoláskor és már több márkát is kipróbáltam és egyik sem szárította a bőröm, szóval ez sem. Az illata kellemes, bár inkabb csak mentás, mint csokis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Dhewilgirl

2017. május 26.

Imádom :) Egészen fantasztikus az illata, nagyon frissítő (emiatt reggeli zuhanyhoz tökéletes) ÉS ami nagyon tetszik: a sokak által istenített m@*na szappannal szemben nem szárítja ki a bőrömet, simán elvagyok utána testápoló nélkül is. És nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.