PomPom

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez a finom csoki szappan rengeteg kakaóvajjal készült. Illata kényeztető, átható fehér csoki illatú. Hatása pedig kétszeres: egyrészt a benne lévő rengeteg kakaóvaj értékes hatóanyagaival ápolja, másrészt az adalékként hozzáadott méz hidratálja, nyugtatja és fertőtleníti a bőrt. Száraz, normál bőrre, sőt, még gyermekeknek is ajánlott.

vattaidori

2020. május 28.

Imádom az illatát és a szappan használata selymes, hidratált érzést ad. Kevés ilyen megbízható termékkel találkoztam, mint a PomPom. Szárításra van másik termékem, de ha nem is az a cél, akkor tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

fannifrona

2020. május 17.

Ez a szappan valami csoda!
Isteni csokis illata van, de nem émelyítő, hanem finom kellemes, fürdés után is érződik órákig. Nekem sajnos elég gyorsan fogy, mivel mindenhova ezt használom, még a hajamra is 😊 A bőröm sokkal szebb és puhább, nem is feltétlenül kell utána testápoló, pedig extra száraz és érzékeny a bőröm, de ezután a szappan után végre nem húzódik vagy viszket. A hajam is 3 napig szépen bírja hajmosás után, és ami nagyon nagy öröm hogy végre nem viszket, pedig már mindenféle drága csodasampont kipróbáltam. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Ez a szappan valami csoda!

orsesz

2020. május 16.

Tusoláshoz használom, az eddig próbált PomPomokból talán ez a kedvencem.
Kellemes krémes habja van, a benne lévő kakaóvajról pedig az intenzív és finom kakaós illat árulkodik. Én egy kis zsákocskában habosítom, úgy jobban hangzik mint kézben, de mindenhogy működik. Egyébként a márka eddig próbált szappanjai közül ennek a legjobb a habzása. A bőröm nem húzódik utána, hanem pihe-puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Tusoláshoz használom, az eddig próbált PomPomokból talán ez a kedvencem.

roro

2020. május 6.

Hú, én nagyon szeretem 😊 Enyhe, finom kakaóillata van. Fürdéshez használom, sajnos az én arcbőröm nem bír semmilyen szappant, de ez nem az ő hibája. Zuhanyozni nagyon szeretek vele, a pompom szappanok közül amiket próbáltam ennek van a legsűrűbb, legkrémesebb habja. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Liara0826

2019. december 11.

Aki szerint ennek nincs illata valahol nagyot téved. Ajándékba kaptam és én megenném olyan jó illata van. Tényleg csokis, vagyis kakaóvajas.
Nagyon kellemes szappan mint a többi a Pompomtól, nekem szinte az összes megvan, rajongó vagyok. Én ezt is ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

izabee98

2019. április 10.

Én testre és arcra is teszteltem. Az arcom nagyon szokott húzódni miután megmosom, de a szappan használata után ez a húzódó érzés szinte teljesen megszűnt az első próba után.
A testemen viszont irritálta a bőröm, főleg a karjaim. Már ahogy hozzám ért elkezdtem viszketni és kipirosodott a bőröm. Tusolás után a viszketés elmúlt, ahogy szokott a tusfürdő használata után is, a pirosodásnak több idő kellett. Egyébként tusolás közben nagyon fura érzetet adott a bőrömnek, a kezeim egyszerűen nem tudtak elsiklani a bőrömön csak úgymond akadozva.
Ezeket leszámítva tusolás után nem volt olyan száraz a bőröm és nem tért vissza a viszketés.
Ezeket nem feltétlen a termék hibájának tudom be, mivel elég érzékeny a bőröm.
Az illata kicsi émelyítő fehércsokis, de jobban hajaz a natúr illatra és bőrön annyira nem érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Ezeket nem feltétlen a termék hibájának tudom be, mivel elég érzékeny a bőröm.

Naftalin

2018. június 25.

Jöttem felpontozni...nem, nem fizetnek a Pompomtól, hogy írjak róluk szépeket :D Egyszerűen csak végre megtaláltam azt ,amit szeret a bőröm, úgy hogy szó szerint mindent kipróbáltam, amit iszonyú érzékeny és ugyanennyire száraz bőrre csak lehetséges. Először a sheavajas szappannal kezdtem, de bebizonyosodott, hogy ami kb. mindenkinek csodaszer, az nekem egyáltalán semennyire nem válik be, szinte jobban szárított (de ez nem a szappan hibája, minden sheás termék), ezért esett a választásom erre a szappanra. Valahol talán olvastam is, hogy akinek a shea nem jön be, érdemes lehet kakaóvajas termékekkel próbálkoznia.
A szappannak magának konkrétan enyhe natúr kakaóvaj illata van, tehát senki ne számítson egetrengető csokoládéillatra egy parfümmentes szappannál, de hát éppen ezért natúr. Teljes testre használom mindennap, így is sokáig kitart (hónapok), a habja pedig finom krémes. És ami nekem a legfontosabb, hogy nem viszketek tőle, nem lesz kiütésem és még némileg hidratálja is az egyébként Szahara-szárazságú bőrömet. Persze testápoló kell utána, de nem úgy szállok ki a zuhany alól, hogy húzódik a bőröm. Ennyi pénzt nekem megér, hogy nem kell ilyenekkel szenvednem, főleg többezres kenceficék-fürdőcuccok után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Mimik

2017. december 17.

Az illata teljesen natúr, se fehércsoki, se méz, szóval ha valaki emiatt rendelné, inkább ne tegye. Nem szárította a bőröm, szóval ebből a szempontból jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

galagonya3579

2017. szeptember 12.

Átverés! Semmi fehér csoki illata nincs, de még csak csoki illata sincs, ez egy sima natúr illattalan szappan. Nem habzik jól és egyáltalán nem jól tisztít, többször át kell vele dörgölni a testet, hogy bizton érjen el valami hatást az ember. Sem tiszta bőr, sem jó illat, sem semmi kedvező hatás... ne vegyétek meg. Én a többi szappanjukkal is így jártam, de szinte az összes natúr kozmetikummal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Diana82

2017. március 7.

Szerencsére csak mini kiszerelést rendeltem belőle, leginkább az átható fehércsoki illat ígérete miatt, meg, hogy szinte minden bőrre jó(szerintük). Hát fehércsoki illatát én nyomokban sem véltem felfedezni, csak egy nagyon enyhe kis natúr illata van. Arcomat nagyon kiszárítja, pedig kombinált a bőrtípusom, száraz bőrűeknek végképp nem ajánlom arcra. Ez is csak egy szappan ami ugyanúgy szárítja a bőrömet, mint bármely más negyed ennyibe kerülő társa. Kézmosásra, nagyon ritkán el fogom tudni használni, de azt hiszem végképp megtanultam a leckét, hogy nekem nem való szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Honey