PomPom

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez a finom csoki szappan rengeteg kakaóvajjal készült. Illata kényeztető, átható fehér csoki illatú. Hatása pedig kétszeres: egyrészt a benne lévő rengeteg kakaóvaj értékes hatóanyagaival ápolja, másrészt az adalékként hozzáadott méz hidratálja, nyugtatja és fertőtleníti a bőrt. Száraz, normál bőrre, sőt, még gyermekeknek is ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sofia1

2022. január 20.

Sokat vártam ettől a szappantól is, mint a többi Pom Pom szappanoktól. Nekem egyáltalán nem vált be. Nem habzik, nagyon rossz ez a kocka kiszerelés, nehezen lehet vele elkezdeni a szappanozást. Testre vásároltam, de elhasználtam kézmosó szappannak és jól ki is száritotta a kézbőröm. Próbáltam a Nektárcsepp szappant, a Virágoskert szappant is. Nem váltak be, nem jók, száritanak. A Borza szappanokat ajánlom inkább mindenkinek. Sokkal jobbak és árban is olcsóbbak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 20.

oOHeidaOo

2021. március 18.

Szereti a bőröm, én is őt.
Csak testre használom, amikor erre a szappanra esik a választásom.
Nem ő a leglegleg, de szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Szereti a bőröm, én is őt.
Csak testre használom, amikor erre a szappanra esik a választásom.
Nem ő a leglegleg, de szívesen használom.

Katmok

2020. november 8.

Nagyon szeretem ezt a kis Pompom szappant is. Nekem tetszik az illata, kellemes, de akinek túl sok, az is maximum a használat közben érezheti, ugyanis lemosás után egyátalán nem hagy illatot maga után. A bőröm szereti, nem szárítja és nem húzódik utána. Elég sokáig kitart, mivel én csak az arcomra használom. Főleg reggelente szoktam, mivel esténként szeretek kicsit jobban hidratálni és olajozni, és ennek köszönhetően egy szép matt arccal indíthatom a reggelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

palmiii

2020. október 28.

Egy mini változatot használtam el belőle. Nagyon jól habzik, nem szárít. Az illatától sokat vártam de nagyon nem tetszik. Szeretem a méz és a fehércsoki illatot is de ebben a szappanban számomra kifejezetten rossz illatú így egyben. Szerencsére nem erős illatú és használat után sem marad meg. Ez miatt nem venném meg újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

vattaidori

2020. május 28.

Imádom az illatát és a szappan használata selymes, hidratált érzést ad. Kevés ilyen megbízható termékkel találkoztam, mint a PomPom. Szárításra van másik termékem, de ha nem is az a cél, akkor tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

fannifrona

2020. május 17.

Ez a szappan valami csoda!
Isteni csokis illata van, de nem émelyítő, hanem finom kellemes, fürdés után is érződik órákig. Nekem sajnos elég gyorsan fogy, mivel mindenhova ezt használom, még a hajamra is 😊 A bőröm sokkal szebb és puhább, nem is feltétlenül kell utána testápoló, pedig extra száraz és érzékeny a bőröm, de ezután a szappan után végre nem húzódik vagy viszket. A hajam is 3 napig szépen bírja hajmosás után, és ami nagyon nagy öröm hogy végre nem viszket, pedig már mindenféle drága csodasampont kipróbáltam. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Ez a szappan valami csoda!

orsesz

2020. május 16.

Tusoláshoz használom, az eddig próbált PomPomokból talán ez a kedvencem.
Kellemes krémes habja van, a benne lévő kakaóvajról pedig az intenzív és finom kakaós illat árulkodik. Én egy kis zsákocskában habosítom, úgy jobban hangzik mint kézben, de mindenhogy működik. Egyébként a márka eddig próbált szappanjai közül ennek a legjobb a habzása. A bőröm nem húzódik utána, hanem pihe-puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Tusoláshoz használom, az eddig próbált PomPomokból talán ez a kedvencem.

roro

2020. május 6.

Hú, én nagyon szeretem 😊 Enyhe, finom kakaóillata van. Fürdéshez használom, sajnos az én arcbőröm nem bír semmilyen szappant, de ez nem az ő hibája. Zuhanyozni nagyon szeretek vele, a pompom szappanok közül amiket próbáltam ennek van a legsűrűbb, legkrémesebb habja. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Liara0826

2019. december 11.

Aki szerint ennek nincs illata valahol nagyot téved. Ajándékba kaptam és én megenném olyan jó illata van. Tényleg csokis, vagyis kakaóvajas.
Nagyon kellemes szappan mint a többi a Pompomtól, nekem szinte az összes megvan, rajongó vagyok. Én ezt is ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

izabee98

2019. április 10.

Én testre és arcra is teszteltem. Az arcom nagyon szokott húzódni miután megmosom, de a szappan használata után ez a húzódó érzés szinte teljesen megszűnt az első próba után.
A testemen viszont irritálta a bőröm, főleg a karjaim. Már ahogy hozzám ért elkezdtem viszketni és kipirosodott a bőröm. Tusolás után a viszketés elmúlt, ahogy szokott a tusfürdő használata után is, a pirosodásnak több idő kellett. Egyébként tusolás közben nagyon fura érzetet adott a bőrömnek, a kezeim egyszerűen nem tudtak elsiklani a bőrömön csak úgymond akadozva.
Ezeket leszámítva tusolás után nem volt olyan száraz a bőröm és nem tért vissza a viszketés.
Ezeket nem feltétlen a termék hibájának tudom be, mivel elég érzékeny a bőröm.
Az illata kicsi émelyítő fehércsokis, de jobban hajaz a natúr illatra és bőrön annyira nem érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Ezeket nem feltétlen a termék hibájának tudom be, mivel elég érzékeny a bőröm.

Hidratálók: Glycerin, Honey