PomPom

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Kézkrémek

Száraz bőrre nélkülözhetetlen. Citrusos illata miatt nőknek és férfiaknak is jó. Gyerekek is imádni fogják. Ekcémás bőrre és babáknak is ajánlott.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Norusi

2021. május 6.

ha nagyon kiszáradt kézre kenem borzasztóan csíp :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

ha nagyon kiszáradt kézre kenem borzasztóan csíp :(

palmiii

2020. november 12.

Több kis mintát kaptam belőle, a rendeléseim mellé, nagyon jó kézkrém. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és remekül hidratálja a száraz bőrt. Az illata nagyon szuper. Még gondolkozom, hogy beruházzak-e egy rendes kiszerelésre, az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Liara0826

2020. július 13.

Mintát kaptam belőle és én nagyon szerettem. A kézfejem nagyon jól hidratálta ami nem volt könnyű mert sokszor jön ki rajta ekcéma, de puha lett a használat után egyből, mert könnyen, gyorsan beszívódott. Az illata nekem nagyon tetszik és örülök hogy nem nagy mennyiségű parfümtől van. Szerintem nagyon jó kézkrém de kicsit drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

dlrexqs

2020. január 18.

Tudjátok, mire emlékeztet az illata? Arra a nagyon édes, nagyon ragadós narancsos/mandarinos cukorra, amit papírcsomagolásban lehetett kapni, amikor még kicsi voltam. Magát a cukrot sosem szerettem, az illatát annál inkább. :)
Egyébként én is rendelés mellé kaptam belőle mintát, de azt kell mondanom, hogy nem vagyok vele megelégedve. Kézkrémezés után ugyan gyorsan beszívta a bőröm, de nem hidratált rendesen, ami ilyenkor télen felér egy halálos bűnnel számomra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

MNNiko

2018. december 11.

Sajnos nekem nem vált be, pedig régóta keresek valami könnyű natúr kézkrémet. Nehezen szívódik be, így nekem nem praktikus, csak éjszakai kézkrémként tudtam elhasználni végül.
Az illata és az állaga is nagyon szuper, de biztosan nem veszem újra. Még télen a hidegekcémás kezem sem szívta be maradéktalanul a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

rubosnetti

2018. február 20.

Az illata számomra nagyon kellemetlen, felkenve már érződik a narancs, de az sem a megszokott finom, citrusos. Kézkrémnek túl híg. Nem szívódik be, hagy egy zsíros réteget a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

flamingo-80

2017. december 10.

Az illata egyből rabul ejtett - addiktív! De sajnos a hidratáló hatásával nem vagyok elégedett. Ráadásul csak a kézfejemen tudom használni, a tenyeremen nem, mert viaszos réteggel vonja be a bőrt, gondolom a glicerin. Ár-érték arányban nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

titike92

2017. október 2.

A rendelésemhez kaptam ajándékba nagyon jó az illata remekül hidratál hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

natasa

2017. augusztus 3.

Narancsos illata van, könnyű állagú krém. Gyorsan beszívja a bőröm, nem marad rajta semmi réteg, nem ragad. De semmi különöset nem tapasztaltam, nem érzem hidratáltabbnak a kezeimet. Mondjuk az is igaz, hogy nincs hosszú távú tapasztalatom, mert én is csak egy kis mintát próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

BczrDrnn

2017. július 10.

Mintaként tudtam kipróbálni amit ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Ekkora mennyiségnél nem tudtam eldönteni mennyire táplál hosszú távon, de azt a pici mennyiséget imádtam. Nagyon finom illata van, minimális mennyiség is bőven elég a kezeimre, hamar felszivódik és sokáig érezni a finom narancsos illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea