PomPom

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szaszi914, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Olívaolajos arcradírunkban az apró cellulózgolyócskák nem sértik fel a bőrödet, kíméletesen, de alaposan tisztítanak, míg a benne található olajok nyugtatnak és ápolnak. Hogy biztosan elkerüljük az irritációt, ebbe az arcradírba nem tettünk illatanyagot, helyette azonban került bele zöld agyag, mely hozzájárul a felesleges faggyú és a szennyeződések alapos eltávolításához. A hozzáadott E-vitamin még hatékonyabban tudja feltölteni a bőrödet."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Giczua

2022. július 4.

Én annyira nem szeretem, mert olajos réteget hagy a bőrömön, és az illatát sem igazán sikerült megkedvelnem. A golyócskák viszont nagyon kellemesen tisztítanak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 4.

Szaszi914

2022. március 21.

Nagyon kellemes vele radírozni, bár kicsit kevésnek érzem benne a "golyócskákat". Kicsit olajos érzésem van utána, de nem sokáig, szerintem hamar beszívja a bőröm a maradék olajat. Heti egyszer szoktam használni és így teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene