PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. november 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A habos fürdős, kádban vörös borozós, esős napok ihlették ezt a bársonykék, szőlő illatú pakolást. Fő komponense a kék agyag, melynek kivételesen magas az ásványi anyag tartalma és kiváló feszesítő hatással rendelkezik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Edu89

2020. augusztus 10.

Szerettem nagyon. Egy tégelyt el is használtam, de nemhiszem, hogy újravenném. Átszoktam a fátyolmaszkokra. Nagyon finom szőlő illata van. Ápol, táplál, puhább a bőr a hasznalata után. Feszesítésre nagyon nemtudok mit mondani, lehet ha rugalmatlanabb lenne a bőröm éreztem volna valamit, de így nem. Irritációt nem okozott. Ár/érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Nagyon szeretem, nem csak az illata miatt, ami elvarázsol, hanem a hatásáért, amit alkalmazása után kölcsönöz! Esti viselet után semmi szükség további krémekre a hidratálásért, annyira tápláló. CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

zsofiat24

2020. június 22.

Legjobb arcpakolás amivel valaha találkoztam, krémet sem szoktam utána használni, annyira mélyen hidratál, az illata pont kellemes, nem túl erőteljes, kicsit ragadósabb a textúrája, de könnyen lemosható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

vattaidori

2020. május 28.

A hidegebb időszakban extra hidratálásra van szüksége a bőrömnek. Kétoldalt a fülem mellett, illetve az orcámon erősen viszket is miatta. Ekkor rendeltem belőle, bevallom kicsit félve. Az arcpakolások nálam mindig a zsíros érzetet és az eltömődött pórusokat eredményezték. Ez azonban kivétel volt.. annyira pihe-puhává változtatta a bőrömet, hogy el sem hittem. És semmi eltömődés, semmi zsíros érzet, csak a hidratált finom bőr. A korábbi arcpakolásokat úgy kellett levakarni magamról arctisztítóval, ami után ugye ugyanolyan száraz maradt az arcom, ergó semmit nem tettek..ez viszont egy csodaszer! ÉS az illata is isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

habostorta

2020. május 1.

Nagyon jó kis pakolás :) Szépen hidratál, nem zsírosítja a bőrt, használat után csak úgy ragyog a bőröm! Először picit megijedtem, lemosás után kicsit rajta marad az olaj a bőrömön, de nem tömítette el a pórusaimat, nem pattogtam ki tőle. Az illata pedig fantasztikus. Egy kevés is elég belőle, sokáig ki fog tartani. De ha elfogy biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Gingerian01

2020. január 27.

Szerintem fantasztikus! Jó az állaga, elképesztően finom az illata, és nálam használ. 3-4 nap elteltével, zuhanyzás után a felpuhult bőrömre kenem rá, 15 percig hagyom rajta majd lemosom meleg vízzel. Sokat puhít az arcomon és nem zsírosít (hiába érzem azt utána, hogy rajta maradt a zsír a bőrömön, ahogy megtörlöm szárazra már nyoma sincs). Pórusokat nem húzza össze, de szépen tisztán tartja az arcomat. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

drica

2019. december 23.

Nagyon jól hidratál, szépen kisimítja a bőrt. Jó kis pakolás, érdemes beszerezni egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

RonjaR

2019. december 8.

Tápláló arcpakolást kerestem, és a krémmániás jellemzések alapján esett erre a választásom. (Meg mert nem tudtam ellenállni a színének.)
Ugyan kombinált bőrre ajánlják, az én bőröm pedig érzékeny és inkább száraz, ki szerettem volna próbálni. Szerencsére nem csalódtam: szuper az illata, kellemes az állaga, és teljesen elégedett vagyok a hatásával. Nekem nem okoz gondot a lemosása sem. A színe pedig felkenve is elképesztően kék!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

munoom

2019. november 10.

Még ősz elején vettem, mert úgy gondoltam, hogy jó fog jönni őszre egy kellemes kis pakolás. Egyébként nem rossz, szépen táplál és utána nagyon puha lesz tőle a bőröm. Az egyetlen dolog, ami nekem egy kis macerát jelent, hogy olaj tartalma miatt nehezen lehet lemosni sima vízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Timitami

2019. november 8.

Én "csak" 4 csillagot tudok adni rá, mert lemosás után enyhén húzódik a bőröm, de amikor rajtam van és a színe meg az illata, valami mennyei. Nagyon tiszta a bőröm a használata után, babapopsi puhaságú is, csak az a pici húzódás ne lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.