PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. november 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A habos fürdős, kádban vörös borozós, esős napok ihlették ezt a bársonykék, szőlő illatú pakolást. Fő komponense a kék agyag, melynek kivételesen magas az ásványi anyag tartalma és kiváló feszesítő hatással rendelkezik.

gettesznye

2021. november 22.

Sajnos nem vált be, pedig bőrtípus szerint ez lenne a nekem való - nagyon húzódott utána a bőröm, egyáltalán nem az a "pakolás utáni" érzésem volt vele kapcsolatban, kellett felkennem krémet. De el tudtam ajándékozni, és ott bevált, szóval csak nekem nem szerette a bőröm. Kipróbálom majd a zöld testvérét, hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

tothtund

2021. november 12.

Extra érzékeny bőröm imádja. Az első olyan otthoni pakolás, amelytől nem lesz piros az arcom, mégis hatásos. Imádom az olajosabb állagát. Nekem a hatása napokig látszik. Finom az illatát, engem kifejezetten megnyugtat. Többen írják, hogy nehéz lemosni, de szerintem két-három vizes vattakoronggal szépen leszedhető. Újrarendelős darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 12.

Coffee123

2021. szeptember 6.

Az első olyan maszk, ami alatt nem fullad meg a bőröm és bármeddig szívesen maradhat az arcomon. Kitűnően hidratál. Nekem nem probléma a lemosás, viszont az illata nem jön be, ezért a zöld maszkot szívesebben használom. A hatását szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Esztiike

2021. május 11.

Én az enyhén száraz bőrömre ezt szoktam kenni, talán pár óra mulva már érzem h kenhetnék is rá krémet.

Pattanást okoz.
A kezemre kenem pakolásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Pattanást okoz.
A kezemre kenem pakolásnak.

Alsace

2021. január 28.

Nem rossz, nem rossz ez az arcpakolás, de nem is estem hasra tőle. Az illata valóban finom, én a hűtőben tárolom a használat előtt egy kiskanálnyit kiveszek melegedni, így nagyon sokáig megőrzi a minőségét. A bőröm nagyon puha tőle, nem szárít, nem okozott pattanásokat, de és akkor jöjjön a fekete leves. Borzalmasan körülményes a lemosása, nagyon utálom, mint ahogyan azt is, hogy utána nagyon hamar zsíros lesz a T vonalam. Újra biztosan nem veszem, ajándékba kaptam így nem tudok az ár érték arányról megfelelően nyilatkozni. A héten fog végre elfogyni heti 1x használattal így 2 hónapig jó volt, akinek működik, valószínűleg megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

viragmezo

2021. január 7.

Fantasztikus illatú pakolás, kb. fél éve használom. Eleinte kicsit féltem, mert miután felkentem, olyan furcsa, ragacsos érzést nyújtott, mintha nem lélegezne a bőröm és le lenne szigetelve vele. Talán a második használat után ez már nem volt kellemetlen, azóta is előszeretettel használom, a bőröm utána tiszta, puha és a bőrhibáimat is halványabbá tudta tenni. Jobban szeretem a télies időjárás mellett használni az ilyenkor amúgy is szárazabb bőrömre - nyáron kicsit jobban zsírosodott tőle, mint alapvetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

szofka77

2021. január 5.

En ma vettem hosszas keresgeles utan faluban bioboltban. Elotte a Manna Zold agyagos zsiros borre valo pakolast hasznaltam, annak a lemosasa maceras volt es piszokkal jart :(, de nekem inkabb szaritott mint hidratalt es raadasul porusaim feketek lettek tole ;(. Most elobb felraktam nekem is kisimult a borom mintha 16 lennek ujra pedig 23 vagyok, raadasul tetszik a praktikus es kicsi pakolas amit vihetek fel a gepre magammal. Illata alig van, olajos erzetet hagy a borom utan de en megis plus raktam utanna az arcomra niacinamidot es a pompom mentas zselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Accika

2020. december 12.

Elhasználtam belőle egy tégellyel, heti egyszer raktam fel, de őszintén szólva nem láttam sok változást a használata után. Kellemes érzés volt, mert szeretem az arcmaszkokat, de ennyi. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Lemosás után enyhén olajos érzést hagy a bőrön, de utána kellett kennem hidratálóval, mert hamar elkezdett húzódni a bőröm, ha nem kentem. Az illata finom, bár kicsit mű, de kellemes. Nekem ez egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 12.

Mariann30

2020. november 15.

Nem mostanában vettem de mivel nyáron csillog és zsírosodik az arcom akkor nem igazán vált be. Most hidegebb időben viszont mélyen hidratál, krém sem kell utána. Az illata mennyei. Szeretem felkenni, lemosni kicsit macerásabb. Összességében nincs gondom vele de nem hinném, hogy újra venném, egyszerűen nekem túl zsíros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Annabio

2020. november 9.

Hosszabb távon nem vettem észre a hatását, de használat után csodás puha és feltöltődött lesz az arcom. Egynek jó volt, élveztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.