PomPom

Ár:   1990 Ft és 2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 12.

Ár:   1990 Ft és 2590 Ft
Kiszerelés:   50 g és 100 g
Kategória:   Testápolók

Gyulladt vagy irritált bőrre, ekcémára, pikkelysömörre, száraz és zsíros bőrre egyaránt ajánlott.

Fberni

2019. április 8.

Nagyon kellemes illata van, szuper az állaga használtam már más shea vajakat, de ez sokkal jobban megolvad a kezemben így könnyebb és gyorsabb a használata. Terhességi csíkok megelőzésére használom egy olaj mellet a köztes időszakban, amikor ezzel bekenem este a hasam reggel teljesen máshogy ruganyos mint egy krémtől vagy olajtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Erina

2019. január 31.

Enyhén narancsos illatú, tömény állagú. De télen imádom! Nagyon ki tud száradni a bőröm, ez a kis csoda pedig nagyon rendbe tudja tartani. Nem kell belőle sok, kézben hamar felolvad, gyorsan beszívódik. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

hejamkoa

2018. október 22.

Elhasználhatatlan a 100 g, két év alatt sikerült a feléig érnem, és lassan lejár. Tanulság, legközelebb kisebb kiszerelést veszek, mert tényleg nem kell sok belőle. Az illata elsőre fura, és én nem éreztem egyáltalán a mandarin illóolajat benne, de lényegtelen, tényleg házi csodaszer, én a szétvakart szúnyogcsípésem, kiütéseim maradványait szoktam vele bekenni és sokkal gyorsabban, szebben gyógyulnak meg. Télen ha extrém széraz a bőröm,főleg a könyököm, sarkam, estére bekenem és reggelre puha lesz, mint egy kisbabának. Arckrémnek szerintem kicsit durva lenne :D De a szám körül télen sokszor hámlik a bőröm, oda szoktam kenni és nem zsírosítja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

mekhrba

2018. április 23.

Nagyon kiszáradt az arcom télen és tavasz elején, natúr terméket kerestem mindenképpen, és megtaláltam a Pom-pom márkát. Neroli virágvizes zselével együtt rendeltem meg, ezt estére használom. Ez a két termék egy hét alatt nagyon szépen rendbe tette a száraz, de pattanásokra hajlamos bőrömet. Mióta ezeket hazsnálom (3hét) kevesebb a pattanasom is, valamint egyeltalán nem száraz az arcom. A csomagolás is nagyon cuki volt, nagyon örültem az ajándékoknak is. Biztosan újraveszem még a termékeket és másra is beruházok. Mindenkinek ajánlom főleg, hogy szerintem sokáig ki fognak tartani napi egy használat mellett.

Update: Lehet, hogy mostanában hozzászokotta bőröm a Pompom termékekhez, ez volt az otthoni esti krémem, de már idegesít, hogy nem szívódik be és reggelre tiszta zsír a fejem tőle, elhasználtam testápolónak, arra megfelelt, de soha többet nem veszek Pompom termékeket, csalódtam is a márkában sajnos. Másnak ettől még bevállhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

00Martina00

2018. február 8.

Szeretem használni. Könnyebben kenhető mint a korábbi vajak amiket haszanáltam! Puha lesz tőle az arcom! Így jár az 5🌟

Sajnos hosszasabb használat után apró piros pöttyök jelentek meg a szám körül. Ki nem dobom majd elhasználom valahová. A makadámiás társával is így jártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

BrittaCooper

2017. november 12.

Igaz, hogy időt kell neki hagyni a beszívódásra, mivel zsíros krémről beszélünk, de kit érdekel, hogyha ilyen hatékony?! Elsősörban télre arcápolónak, másodsorban pedig borotválás utáni gyulladáscsökkentőnek vettem, de úgy tűnik, hogy felcserlődött a sorrend, mert ámulok és bámulok, hogy mennyire gyönyörűen eltüntette a kis kiütéseimet, nem is gondoltam volna. Féltem, hogy a zsíros állaga miatt csak még többet fog ártani, de már több hét használat után állíthatom, hogy nem. Nagy kiszerelést vettem, de annyira sok van benne, és tényleg nagyon kevéske is elég, hogy azt gondolom sosem fog elfogyni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

LunaFlor

2017. szeptember 15.

Update: Túl egy náthán, mikor épp nem volt mit az orrom védelmében felhasználnom, ezt kenegettem szorgalmasan, és sikerült elkerülnöm a Rudolf-állapotot. Végtelen sok csillagot érdemel tőlem ez a termék. Bár most a sárgabarackmag olajasat fogom tesztelni, biztosan újraveszem még ezt is.

Kicsit félve rendeltem meg arckrémnek, mivel korábban a tiszta shea vajtól rendesen kipattogtam 2 nap használat után. Ugyanakkor a PomPomok eddig nagyon bejöttek, már-már csodát műveltek a bőrömmel. (A Neroli vizes zselét és a Bűbáj arcszérumot használom 3 hónapja. A bőröm mindkettőt imádja. A francia levendula szappanjuk pedig az alapozót is leette a bőrömről egy pillanat alatt.) Szóval: mivel a PomPomok eddig kiválóan beváltak, ez pedig nagyon érdekelt, vettem a bátorságot, hogy megrendeljem, és jól tettem. Ugyan a nyakamra és a dekoltázsomra túl nehéz, de az arcom, ha estére használom, másnap reggelre sokkal simább, puhább és üdébb, noha kissé zsírosan fénylik. A szemkörnyékemre viszont még az arcolajuknál is jobban beválik, ami miatt kissé válságban vagyok, mert mindkettőt imádom. Most hetente 2-3-szor ezt használom éjszakára a szokásos virágvizes zselé és arcolaj kombó helyett. De vagyok olyan "pocsék", hogy esténként a kezemre is ezt használom (így gyakorlatilag nap közben be sem kell kennem, míg normálisan 2-3 alkalommal is igényelné a bőröm), sőt, borotválás után a lábamat is bekentem vele, mivel hajlamos kipirosodni, kipattogni, de így most nem tette, cserébe pihepuha lett. Az illata gyakorlatilag ugyanolyan, mint a shea vajnak, egy halvány narancsos altónussal, amit picit szoknom kellett, szemben a bolti illatorgiákkal vagy akár a PomPom Neroli vizes zseléjének púderes mandarin illatával, amit egyébként imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

verus1228

2017. augusztus 1.

Nagyon jól hidratál, bár kicsit olajos érzetet hagyott maga után, de lehet még nem találtam el a megfelelő mennyiséget belőle. Minden esetre szereti a bőröm és én is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nap

2017. július 18.

Az itteni jó vélemények hatására rendeltem meg tavasszal, amikor a széltől kipirosodott, irritált bőrömre kerestem éjszakai krémet. Eleinte meglepődtem, hogy milyen nehéz, sűrű krém, ezért felkenés előtt termálvíz sprayt fújok az arcomra, vagy, ha az épp nincs otthon, ásványvizes vattával áttörölgetem az arcbőrömet, és erre a vizes bőrre viszem fel 5-6 kis adagra elosztva vékony rétegben a krémet. Egyáltalán nem irritálja és nem nehezíti el a bőrömet, még pattanásokat, piros foltokat sem okozott, ami esetemben nagy szó. Gyönyörűen hidratál, szépek az összetevői is. Az ára is nagyon korrekt. Kora tavasszal az egész arcomra használtam, nyáron elég csak a szárazabb, érzékenyebb területekre kenni, és mellette a Pompom neroli virágvizes arczseléjüket használom. Kellemes mandarinillata van, ami első szaglásra nem tűnik túl intenzívnek, de felkenés után még kb. fél óráig szoktam érezni a diszkrét mandarinillatot. A mandarinolaj tartalma érezhetően fertőtlenít, lehúzza a kisebb piros pöttyöket, foltokat. Újabban nem csak az arcomra, hanem ajakbalzsamként is használom, így is szuperül teljesít, és visszafogott fényt ad. Használom dekoltázskrémként is, szintén enyhén vizes bőrre felkenve, így is remekül teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Bog

2017. június 2.

Alap darab lett az otthonomban! Mindenre használom: Testápolónak zuhany után, arcolaj helyett, ajakápolónak, gyerek testápolónak, és a narancsliget kézkrémet is felturbózom vele. Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Citrus Reticulata (Mandarin Orange) Peel Oil, Limonene, Linalool