PomPom

Ár:   1990Ft 2590Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50g 100g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 12.

Ár:   1990Ft 2590Ft
Kiszerelés:   50g 100g
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Normál, száraz és zsíros bőrre.

LunaFlor

2017. szeptember 26.

Hatásában számomra pont olyan szuper, mint az eddig próbált jojoba olajas. A kezeim életükben először feltöltődöttek és szépek. DE - ez egyéni - én az illatát ki nem állhatom. Számomra avas gyümölcsre emlékeztet. Nem tudom, hogy az ylang-ylang, a geránium vagy a sárgabarackmagolaj szaga-e, amit érzek (a shea vaj tiszta, natúr illatát imádom), de én utálom. Kézkrémnek és a porszáraz lábszáramra szuper, főleg borotválás után, de ezt a típust nem fogom újravenni. A makadámia olajosra még kíváncsi vagyok, a Jojobásat biztos újra veszem, a kókuszkrémjüktől meg függ lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

MedicineDerm

2017. június 17.

Nagyon sűrű állagú, finom illatú shea vaj. Nekem kicsit túl sűrű és nehezen kenhető, de vizes bőrre elég jól bemasszírozható. Viszont nekem az arcomra kenve többszöri újbóli próbálkozás után is kiütéseket okozott! Állítólag a geránium illóolaj miatt, úgyhogy akinek érzékeny a bőre inkább illóolaj nélkülit válasszon a termékcsaládból... A 2-3 hét próbálgatás után úgy döntöttem hogy a kezemre használom el, arra viszont minden eddigi várakozásomat felülmúlta. Este jól bekenem vele a vizes kezemet és azon kívül hogy tényleg nagyon finom illatú, reggelre pihepuha babakezeim lesznek :) A manikűrösöm meg is kérdezte hogy mi történt hogy ilyen szép?
Egyébként kézápolónak újravenném, de lehet kipróbálok más hasonlót tőlük. Nagyon jó natúr márka egyébként, imádom a dizájnt, és a legtöbb céljukkal és szempontjukkal egyetértek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

dorqaap

2017. január 24.

Száraz bőrre nagyon jó volt, volt egy kis érdekes illata. Nem tudom, hogy újravenném-e, mert kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Geraniol, Citronellol, Citral, Linalool, Limonene

További info az összetevőről a KM-blogon >>