PomPom

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2022. június 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

30-as éveid elejéig bőrsejtjeid 28 naponta megújulnak. Sajnos az idő múlásával ez a folyamat lelassul, amitől a bőr szárazzá, fakóvá és ráncossá válik. A Retinol erre a problémára nyújt megoldást, hiszen a bőr mélyebb rétegeiben dolgozik, felgyorsítva a sejtek megújulását.
Hogy lásd a Retinol hatását, türelmesnek kell lenned, legalább három hónapig tartó használatra van szükség ahhoz, hogy észrevedd a finom ráncok mérséklődését és a pattanások számának csökkenését. Légy kitartó! A Retinol elismerten az egyik leghatékonyabb anti-aging összetevő a ráncok elleni küzdelemben.
Fény hatására lebomlik, ezért használatát az esti rutinodba érdemes beiktatnod. Érzékeny bőrűeknek ajánljuk, hogy fokozatozatossan szoktassák hozzá a bőrüket!

Ár: 1800 , Eladó: maedusa
Állapot: kb. 4 pumpálásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest iii. ker, fizetés: személyes vagy postai

6vilag

2022. május 8.

Régen tervzem már, hogy retinolos terméket veszek és egy kiárusítás során szaladtam bele. Nem pont erre gondoltam, mikor tervezgettem a vásárlást, de gondoltam egy próbát megér.
Hát, nem modnom, hogy szerelem első látásra, de még másodikra sem. Szerintem, nem gyógynövényes az illata, hanem engem leginkább avas dióra emlékeztet, minden alkalommal, mikor használom elborzadok tőle.
Az elején esténként az aktuális krémbe csöpögtettem, vagy az alá kentem. Éjszakára, télen megfelelő volt, segített a kiszáradt bőrt karbantartani, de melegben számomra ezt lehetetlen lenne használni, főleg, hogy az "illata" akkor még jobban párolog.
A pipettás adagolója viszont tökéletes, én ilyen jóval még nem találkoztam.
Nem tudom, hogy hány csillagot adjak, mert télen, hideg időben megfelelő ez az állag és zsírosság. Kevés kell belőle, sokáig is elég (ami lehet, hogy nem előny, eh nem tudom).
A második felvonásban már tettem a kézkrémembe meg a testápolóba is (hogy fogyjon), sőt már a lábkrémbe is, kínomban már a lábszáram is kenegettem vele, csak fogyjon már el. Akárhogy kínlódtam, nem lett ebből szerelem, bár valamit segít a száraz részek kezelésében, végűl is reggel hidratált bőrrel ébredek, bár más termékkel is...Bár beszívja egy részét a bőr, hosszasan még olyan zsíros féle és büdös is marad.
Nos, sehogy sem sikerűlt megszeretni. Az illata elviselhetetlen, de ez a legkisebb baj vele, igazából inkább utáltam, mint szerettem.
Lehet 1xrűen ez csak egy nem szeretem termék, és nálam úgy látszik, hogy az is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 8.

A pipettás adagolója viszont tökéletes, én ilyen jóval még nem találkoztam.

LLeva

2022. március 18.

Nagyon nagy csalódás volt ez a termék. Életem első retinolja volt, mint utólag megtudtam, még zöldfülűként vettem ezt, és retinil palmitate volt benne, nem retinol. Kezdőként még jó is lehetett volna ez a gyengébb változat, viszont nekem irtózatos irritációt okozott ez a termék, nem mertem odaadni senkinek, a második használat után kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

nonblonde

2022. január 22.

Kezdem a jóval:
Nekem nagyon jót tesz a bőrömnek, puha, bársonyos, és nagyon kipihentnek tűnik tőle a bőröm. Nem zsírosít, télen kifejezetten jól esik, hogy kicsit "testesebb" . Az üvege kéyelmes, nagyon praktikus a pipettája, az egyik legjobb amit valaha használtam.

Viszont a szaga borzalmas. Szívesen újra venném, de emiatt elbizonytalanodom mindig, pedig tényleg szuper kis cucc.
Írják néhányan, hogy kevés retinolt tartalmaz, és nem is jó formában, ehhez nem értek, nem tudom, de nekem a ráncok ellen hatásos.
Ha esetleg termékfejlesztő olvassa a kommentem, ezzel az égett gumi szaggal légyszi kezdjetek valamit :) .
Ha ez nem lenne, 5 pontot adnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Kezdem a jóval:

Ha ez nem lenne, 5 pontot adnék...

tothtund

2021. november 12.

Az előttem szólókkal ellentétben én nagyon szeretem ezt a terméket. Nekem kifejezetten tetszik az olajosabb állaga, száraz, vízhiányos bőrőm szinte beszippantja. Az esti arcmasszírozásos rutinhoz kifejezetten jó. Szépen dolgozik a bőrön, pár alkalom után szemmel láthatóan csökkentek a halvány ráncaim. Száraz, érzékeny bőrre nagyon jó. Az illatát többen kritizálták, én kifejezetten szeretem, gyógynövényes, nyugtató, semmi mű érzete nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 12.

nagyevus

2021. augusztus 28.

Sajnos nem tudtam, hogy ez egy olajos cucc, és ez volt a halálom a Skinsmart retinoljával is. Nagyon bánom, hogy nem a MediNatural retinolját vettem újra. Igaz, ezt akciósan vettem, de már most az agyamra megy. Én több lépcsős bőrápolást alkalmazok, ez meg nehezen szívódik fel, nem jó....nagyon nem..... Három csillagot adok, mert nem vagyok elégedett a formulával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

KonDori

2021. július 2.

Kb. másfél hónapja vettem meg és az itt látott kommentek miatt megijedtem, hogy mit is vásároltam. De meg kell, hogy védjem. Az érzékeny bőrömre szerettem volna vmi enyhe retionolt, még sosem használtam, úgy gondoltam kezdetnek jó lesz. Nekem pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Szépen lehúzza a meleg miatti pattanásokat, szép egységes bőrképet ad, tapintásra is jobb lesz a bőröm a használata után. Ami nem jön be, hogy elég olajos a szérum és csak lassan szívja be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Donatella

2021. június 30.

Én megvédeném ezt a szérumot. Sokan vádolták azzal, hogy rendkívül alacsony hatóanyagtartalmú, holott egy kezdő retinolos szérum nem kell, hogy erős legyen -- kezdő felhasználóknak, vagy nagyon érzékeny bőrűeknek ideális, mert így lassan szoktathatják hozzá a bőrüket a retinoidokhoz.
Ráadásul az érzékeny bőrűeknek nagyon is ajánlják, hogy ha retinoidokat akarnak használni, kezdjék a retinyl palmitate-tal, mivel ennél a legkisebb az erős mellékhatások veszélye.

Én nemrég kezdtem használni, és látom a bőrömön, hogy nem csak placebó - a rosaceás foltjaimon valamit javított, viszont némi purging-et okozott, ami a retinol mellékhatása, szóval nyilván van benne hatóanyag. Még eldöntöm, hogy mennyire éri meg nekem ez a kellemetlenségekkel együtt, amiket okoz, de alapvetően nem látom haszontalannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 30.

Pereczerika

2021. május 30.

Ajándékba kaptam barátnőmtől, mert tudta, hogy szeretnék egy jó retinolos terméket. Sajnos totális melléfogás volt, kifejezetten büdös, égett gumira emlékeztető szaga volt, ami annyira csípte a szememet, pedig csak az orcákig kentem, hogy kibírhatatlan volt. Lemostam, még 2x adtam neki esélyt, de nem, sajnos ez a termék a kukába való. Ráadásul áttetsző üvegbe csomagolták, miközben az oldalon felhívják a figyelmet arra, hogy fényre bomlékony, ezért csakis kizárólag a papír dobozában tárolható. Mindenkit lebeszélnék róla, ha eddig nem szereztétek be, ne is tegyétek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 30.

MiaRia17

2021. május 30.

Hatalmas csalódás! Életem első retinolos széruma, online rendeltem a DM-ből és sajnos bedőltem a marketingszövegnek: Magas hatóanyag tartalmú, anti aging szérum bőrfiatalító Retinollal.... Sajnos nem néztem meg az összetételét, hogy ebből semmi, de tényleg semmi sem igaz. A magas hatóanyag tartalomról kiderült, hogy 0,3%, a bőrfiatalító retinolról pedig, hogy olcsó retinal palmitate. Mi ez, ha nem a fogyasztó megtévesztése? Ráadásul már az üvegben és a bőrre felvéve is kifejezetten fura, műanyag szaga van a szérumnak, amitől könnyezett a szemem. Nem hinném, hogy ez természetes lenne! Az üvegcse jól néz ki, és tetszik, hogy nem műanyag, ezért azt megtartom, bár 3500 ft-ért kifejezetten drága vásár volt. OFF-olom ezt a terméket, sőt egyenlőre azt gondolom, a POMPOM márkát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

WiedermannReni

2021. május 29.

Először nagyon szimpatikus volt, magyar márka, magyar vállalkozás, de senkinek nem ajánlom, a dm-ben vásároltam és vissza is vittem, mikor megláttam, hogy a katasztrofális hasznosulású Retinyl Palmitate-t tartalmaz. Se nem retinol, se nem sejtmegújító, de cserébe viszont egy durván olajos szérum. Sajnos, azt kell mondjam, ez nem más, mint szimpla átverése a vásárlónak. Sebaj, tanultam belőle, INCI átolvasása nélkül többet nem veszek terméket, sajnos előttem a márka úgy ahogy van, leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.