PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2019. november 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Mit tegyünk, ha bőrünk zsíros, ezért olajos krémet nem szeretnék használni, de vízzel feltölteni jó lenne? Mit tegyünk, ha száraz bőrünket szeretnénk hatékonyan hidratálni? Íme, itt van a tökéletes megoldás! Ez a damaszkuszi rózsavízzel készült zselé csupa-csupa bőrnyugtató komponensből áll. Pillanatok alatt beszívódik a bőrbe és mélyen hidratálja azt, ha zsíros, ha száraz."

Sziporka88

2020. május 29.

A csomagolása nagyon szép, a pumpa elegendő mennyiséget ad ki a flakonból, viszont maga a krém nagyon folyós.
Az illata nem túl erő, de lehet rajta érezni a rózsát.
Jól hidratál, viszont hagy maga után egy ragacsos érzést.
Nem irritál, nem lesz piros foltos tőle az arcom.
Próbát megért, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Az illata nem túl erő, de lehet rajta érezni a rózsát.
Jól hidratál, viszont hagy maga után egy ragacsos érzést.
Nem irritál, nem lesz piros foltos tőle az arcom.
Próbát megért, de nem venném meg újra.

vattaidori

2020. május 28.

Nappali krémnek jó, a nerolis után vettem először, valamivel azt jobbnak éreztem. Talán jobban hidratál, hamarabb beszívódik, ez kicsit nehezebben szívódik be. Újravettem, most is hasonló a véleményem. Ennek ellenére nem rossz termék, sőt még mindig veri a sok hidratálókrémnek nevezett valamiket, amivel találkoztam. Természetes összetevői miatt nem félek az arcomra tenni, ezek a termékek rendben tartják a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

habostorta

2020. május 22.

Kombinált és zsíros bőrre ajánlják, de az én kombinált bőrömnek ez nagyon kevés. Tény, hogy nagyon gyorsan beszívódik, de a hidratáló hatása is pont olyan gyorsan eltűnik. Teljesen lemattítja a bőröm (jobban mint egy mattító primer), valakinek ez pozitívum, én viszont szeretem ha egy egészséges ragyogás marad miután felvittem a hidratálót. Az illata elég erős és egyre kevésbé tetszik. Nagyon folyékony, ezért egy kicsit nehezebb adagolni. Mivel ez egy zselé, azt várná az ember hogy hűsít egy kicsit, hát engem pont hogy éget néhány másodpercig miután felviszem :D Egy könnyed nyári arckrémnek vettem pont azért, hogy ne egy vastag krémet kelljen felvinni a melegben, de nem biztos hogy kellemes lesz 30 fokban ez az égető érzés. Azért elhasználom mert végülis rosszat nem tett, nem jöttek ki tőle pattanások stb...de ennél többet vártam. Nem veszem újra, hidegebb/szeles időben ez nekem nem több a semminél. Viszont a színe nagyon tetszik, pont az egyik kedvenc színem ez a halvány rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

zita98

2020. május 10.

Szerintem én leszek itt az ünneprontó. :(
Pozitív vélemények alapján vettem meg, szimpatikus volt a csomagolása is, alig vártam,hogy kipróbálhassam.
Ez meg is történt még aznap amikor hazamentem, elvileg hidratálnia kéne, de én nem tudom mi történt, felkentem és egyből el is tűnt az arcomon, szárította és húzta a bőrömet, le is mostam egyből. Egyáltalán nem volt jó..el is ajándékoztam, illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

Szerintem én leszek itt az ünneprontó. :(

zdiana

2020. május 10.

Szuperül visszapótolja a vizet, ami a száraz bőrömnek nagyon sokat segít. Nem ragad egyáltalán, nagyon gyorsan beszívódik. Azért csak 4* mert az illata kicsit furcsa nekem, a neroli sokkal finomabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

yukari99

2020. április 22.

Az egyetlen Pom Pom termék aminek van létjogosultsága és nem kukába való egyből. Jó az illata, egész gyorsan beszívódik, de hagy egy fura ragacsos réteget az arcon. Max az illata miatt venném újra. Nagy csodát nem tett az arcommal, nem igazán hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Mimiti

2020. április 21.

A nerolisnál gyengébbnek érzem, valahogy furábbnak tűnik az állaga, és nehezebben szívja be a bőröm (pedig ugyanakkor rendeltem mindkettőt). Semmi különöset nem csinál a bőrömmel, nem fogom újrarendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

ftmea13

2020. április 15.

Zsíros bőröm nagyon szereti, hamar beszívódik és két pumpálásnyi bőven elég. Első PomPom márkám, nem kifejezetten a márkára mentem rá, vagy épp a természetes összetevőkre, egyszerűen csak szembe jött velem. Alapjában véve jobban szeretem a zselé, géleket arcápolás terén, mint a krémesebb dolgokat, így telitalálat. Este nem használom, ott már van egy kialakított rutinom, én inkább reggel arctisztítás után, fényvédő előtt szoktam felvinni. Szerintem újra vevős lesz, ha nem találok jobbat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 15.

Tviki993

2020. április 7.

Neroli-s változata után ezt vettem meg , szeretem váltogatni-tesztelgetni őket.
Szerintem hidratàlás ügyileg ugyanazt tudja mint a nerolis.
Így tartom a véleményem , hogy nappali krémnek használom, nem zsírosít, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet!
De ez a rózsa illat nekem annyira nem jön be.
El fogom használni mert csak akkor érzem mikor felkenem, gyorsan elillan az illat.
De a másik vàltozatát fogom újra venni ha ez elfogy!

Update:
Hát szerintem ettől lett pattanásos az arcom, nappalra használtam, itthon voltam folyamatosa és nagyon sok kis pattanás jelent meg az arcomon,ezt elhagytam, minden mást ugyanúgy használok és azóta megint nem jönnek elő.
Le kell , hogy pontozzam! Ez nekem nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Neroli-s változata után ezt vettem meg , szeretem váltogatni-tesztelgetni őket.
Szerintem hidratàlás ügyileg ugyanazt tudja mint a nerolis.
De ez a rózsa illat nekem annyira nem jön be.
De a másik vàltozatát fogom újra venni ha ez elfogy!

Update:
Le kell , hogy pontozzam! Ez nekem nem vált be!

annaY

2020. április 4.

Praktikus és hasznos! Télen-nyáron egyaránt tudom használni. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet/látványt, de ennek ellenére valahogy hidegben is pont elég a bőrömnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT