PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2019. november 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Mit tegyünk, ha bőrünk zsíros, ezért olajos krémet nem szeretnék használni, de vízzel feltölteni jó lenne? Mit tegyünk, ha száraz bőrünket szeretnénk hatékonyan hidratálni? Íme, itt van a tökéletes megoldás! Ez a damaszkuszi rózsavízzel készült zselé csupa-csupa bőrnyugtató komponensből áll. Pillanatok alatt beszívódik a bőrbe és mélyen hidratálja azt, ha zsíros, ha száraz."

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 2000,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: egy pumpálásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként postázom vagy Foxpost automatába küldöm

papistp

2021. május 10.

Kifejezetten rózsavizes terméket szerettem volna, és karácsonyra kaptam egy ilyen arc zselét. Nekem tetszik az illata és az állaga is (inkább a hűvösebb időkben használtam). A csomagolása nagyon tetszik, a pumpás fejet kiemelném, szerintem nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Norusi

2021. május 6.

borzasztó ragacsos réteget hagy az ember bőrén, a lábamra se kenném, elajándékoztam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

KonDori

2021. május 4.

Én a márka összes arczseléjét próbáltam és a legtöbbet szeretem. Nagyon szeretem az állagát, villamgyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet, a bőröm szép is hidratált lesz tőlük (már egy éve ezeket a hidratálókat használom). A csomagolása praktikus, bár szerintem ezek az új csomagolás kicsit csalókák, mintha kevesebb lenne bennük és több nyomásra jön ki a megfelelő mennyiség. Számomszra az illata ennek a terméknek nem túl nyerő, nagyanyám Krasznaja Moszkva kölnije jut róla eszembe. Elég tolakodó, már már büdös. A hialuron tartalma miatt izgatott, ezért vettem meg. Elhszanálom, mert a hatása jó,de ezt az illatot többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

liluci99

2021. április 12.

Még karácsony után vásároltam a dm-ben akciósan ilyen kiszerelésben, mindig is ki akartam próbálni de az én pénztárcámhoz túl drága volt, de így kaptam a lehetőségen. Nagyon nagyot csalódtam benne, nagyon nem jött be. Kiszárította a bőrömet és pluszba rengeteg pattanásom jött ki tőle. Borzalmasan tönkretette az arcbőrömet. Sose vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

jakabsara

2021. április 10.

Én nagyon szeretem. tényleg gyorsan beszívódik, szabály szerűen beszippantja a bőröm. Én szoktam alá természetes rózsavizet permetezni az arcomra. Szépen hidratál, nekem érzékeny bőröm van és egyáltalán nem irritálja az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Kikerics

2021. március 21.

Ez a leginkabb kimeletes az arczselek kozul, amiket probaltam. Illata szinte nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

oOHeidaOo

2021. március 18.

Nagyon jó a csomagolása, az utolsó cseppet is kipréseli magából.
Amikor könnyed krém kell az arcomra, tökéletes. Nem zsírosodik tőle az arcom, nyáron nappali krémnek jó.
Télen kell valami komolyabb krém, a száraz, kombinált bőrömre.
Szeretem ezt a terméket, viszont most van más is, amit szeretek és használok, de nyáron lehet újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Nagyon jó a csomagolása, az utolsó cseppet is kipréseli magából.
Télen kell valami komolyabb krém, a száraz, kombinált bőrömre.

Derbena

2021. március 17.

Az állaga tök jó, de nem nagyon hidratál. Kb. másfél hónapig használtam, és rosszabb állagú lett tőle a bőröm. Pattanások jöttek ki tőle olyan helyeken, ahol sose. Sokszor csípett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

EvaB73

2021. március 16.

Kellemes, puha lesz a bőrom tőle. Viszont nekem nem szívódik be, ezt onnan tudom h órákkal később ha arcot mosok, lemosom az egészet.
Ezért csak 3 csillag, nem szeretem azokat a termékeket amik megülnek a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 16.

Ezért csak 3 csillag, nem szeretem azokat a termékeket amik megülnek a bőrön.

naiva

2021. március 5.

A géltől olyan messze van ez a termék mint Makó Jeruzsálemtől. Használtam már korábban gél állagú terméket, de ez attól sokkal nehezebb, zsírosabb, nem is szívódott be könnyedén a bőrömbe. Elővettem a hűvösebb ősz beálltával és szomorúan tapasztaltam, hogy bizony megromlott, holott valamikor májusban vehettem. Az egyetlen pozitívuma a kellemes rózsa illat volt. Kombinált bőrre nem ajánlom továbbá vízhiányon szerintem ez az inci nem fog segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT