PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Férfiaknak kifejlesztett arcszérum a normál, száraz vagy érett ráncosodásra hajlamos bőrre.

viewxy

2018. november 5.

Mintát kaptam belőle, egész jó ez a pumpás adagoló, mert pont annyi egy adag amennyi kell. Puha tőle az arcom, ezt is virágvizes zselébe keverem, más hatása nincs, csak ápol és puhít. Viszont nem érzem, hogy lenne illata? De tényleg, semmi, nem tudom, hogy ilyet fogtam ki vagy velem van a baj, de nem érzem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

LunaFlor

2017. december 10.

Megrendeltem, mert miután a Bűbáj és az Örök fiatalság is annyira tetszett, gondoltam, ezt is kipróbálom, de nem lett a kedvencem. Teszi a dolgát, ha nem adagolom túl, nem is hagy zsíros érzetet, ha túladagolom, az meg az én hibám, de az illata nem nekem való - oké: férfiaknak tervezték, szóval nem meglepő :D és a bőröm úgy érezem, jobban szerette a másik kettőt, főleg a Bűbájt. Ha ennek az üvegnek a végére érek, azt fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol