PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Zsíros, esetleg gyulladt bőrödre keresed a megfelelő arcpakolást? Ez a sötét olívazöld pakolás olyan hatékonyan elbánik a bőrünkben lévő méreganyagokkal és a felesleges faggyúval, hogy nem is gondolnád. Nem kell összekeverni semmivel, mi már mindent beletettünk. Egyszerűen csak kend fel az arcodra, pihenj, hagyd, hogy az arcpakolás dolgozzon helyetted. Tökéletes réteget képez a bőrön, kiszívja belőle a káros anyagokat és a faggyúfelesleget. Közben intenzíven hidratál és ápol."

Liara0826

2020. január 9.

Még csak egyszer használtam és tudom nem lenne szabad, de már írnom kell véleményt. Hormonális problémák miatt a bőröm sokszor zsíros, pattanásos, erre akartam megoldást keresni és rá esett a választás.
Az állaga nagyon kellemes, krémes, jó érzés felvinni a bőrre. A színe nyugtató és nekem kedvencem a zöld. Az illata mennyei, én oda vagyok a citrom illatért, főleg ami rendes illóolajból van, nekem nagyon fontos hogy parfüm ne legyen benne csak tiszta olaj és ezt teljesíti. Az bőröm puha és tiszta első használat után.
Lemosni szerintem nem nehéz,elég langyos vízzel jól lemosni, utána pedig nedves vatta koronggal áttörölgetni.
Én ajánlom :)

Update:
Egy hónapja használom, heti 1-2 alkalommal. Én nagyon szeretem még mindig, biztosan újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Én ajánlom :)

Update:

Mimik

2019. június 14.

Én is hasonlókat tapasztaltam mint a többiek itt előttem. Vicces a zöld szín és nagyon nehéz lemosni. Én valamilyen arclemosóval szoktam lemosni, úgy egész gyorsan sikerül. Amúgy nem tapasztaltam semi változást. Nem szárít, de más extrát sem vettem észre. Szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Szinella

2019. május 31.

Jó a színe. Szép a kiszerelés. Vicces az arcon. És ennyi.
Nehéz kence. Nagyon zsíros bőrérzetet hagy maga után, ha nagy nehezen le van mosva. ( azt hittem zöld marad az arcom 😶).

Update!

Valamit csinált a bőrömmel. Többszöri használat után, más a hatása. Döbbenet puha és kellemes tapintású lett tőle az extrém zsíros, mindig csillogó arcom.

Mea culpa- lehet csak türelmetlen voltam 😅
Újra fogom venni.

Hja és a lemosás: zuhanyzás közben langyos vízzel 😉.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Jó a színe. Szép a kiszerelés. Vicces az arcon. És ennyi.

Update!

Mea culpa- lehet csak türelmetlen voltam 😅
Újra fogom venni.

Hja és a lemosás: zuhanyzás közben langyos vízzel 😉.

Szandi0504

2019. április 29.

vicces Shrek arca van tőle az embernek,de nem látok változást utána az arcomon sajnos, szárítja is kicsit nekem….

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

madri

2019. március 22.

Eldobva én sem vagyok. Egy "egynek elmegy" pakolás lenne, amíg nem kell lemosni.....na ott aztán minden zöld. se nem szárad rá az arcra, se nem jön le normálisan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Zsanoka

2019. január 23.

Nagyon nehéz pakolás, kellemetlen érzés ameddig fent van. Többször is neki futottam, igazából elment egy tubus, de semmit sem csinált. Lemosás és az abból fakadó fürdőszoba takarítás kiborító...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

MNNiko

2018. december 11.

Semmi különleges hatása nincsen, annyiban talán jó, hogy annak ellenére, hogy zsíros bőrre való nem szárad le tőle az arcom. Általában a zsíros bőrre való pakolások borzasztóan szárítanak.
Lemosása nem könnyű, simán meleg vízzel nem lehet eltávolítani, mindenképpen kell a lemosáshoz szappant használni. Ez kicsit zavar, mert így hidratálót kell utána használni, tehát akkor miért is volt az arcomon a pakolás előtte 15-20 percig?
Biztosan nem veszem újra, pedig alapvetően nagy Pompom rajongó vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Biztosan nem veszem újra, pedig alapvetően nagy Pompom rajongó vagyok.

MaggieH

2018. november 19.

Ez sajnos nem nagyon jött be, pedig szeretem a Pompom termékeit. Ez a pakolás túl nehéz az én bőrömnek, egyáltalán nem tisztítja, inkább az ellenkezőjét állítanám. Egyszer használtam, azóta a polcon porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

GyDorka

2018. szeptember 29.

Egy átlagos pakolásnak mondanám. Nem szárítja, nem is zsírosítja a bőrömet. Én a hatásából annyit vettem észre, hogy egy plusz nagy adag hidratációs bombával látja el az arcomat. :) A lemosása valóban kissé körülményes, elég nehezen jön le. Én a PomPom arctisztító szappannal szoktam lemosni. A színe miatt jár egy plusz pont, mert nagyon vicces, ahogy gyakorlatilag világít a zöld az arcomon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Aisa

2018. május 28.

Próbának kaptam az egyik rendelésem mellé. Én az ég egy adta világon semmi hatását nem érzem ennek a pakolásnak, azt leszámítva, hogy borzasztóan nehéz és körülményes lemosni. Nem lett kevésbé fénylő a bőröm tőle és a hidratáltását sem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin