Pond's

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nutellabella, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Fényvédők

Illatos, enyhén csillogó BB púder fényvédővel. Több színben és összetételben kapható, a fenti összetevőlistához tartozó termék testszínű.

Nutellabella

2017. április 11.

Egyelőre tetszik, bár a csillogást kihagyhatták volna. Kiültem a napra, miután bekentem az arcomat és a karjaimat vele, és nem pirultam le. Kellemes, friss illata van, remélem hosszútávon is beválik. A fényvédő hatása nincs ráírva a(z egyébként thai nyelven írt) dobozára, így nem tudok róla nyilatkozni, de már érkezik hozzám a Natriv SPF30-as hasonló púdere is. We'll see... Az ötlet viszont 5*

No, most már használom egy ideje, és tetszik. Kiegészítésként tök jó, magában nem igazán használom, mivel nem tudom, mennyire véd. Az Innisfree The minimum sun-jára szoktam tenni belőle, ill. ha udvari ügyeletes vagyok (tanár vagyok :)), akkor a karomra, nehogy napkiütést kapjak. Icipicit tényleg csillog a bőrön, ill. azért "hamvasabb" az összhatás, már ami a bőröm színét illeti, de meg vagyok vele elégedve! Az illata különösen tetszik, nem babapúderes, hanem kicsit frissebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.