Ponyhütchen

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoraArt, Módosítva: 2019. december 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Hatékony, kézzel készített vegán és bio krém dezodor, vanília, borostyán és szantálfa illattal. Alumínium és alkoholmentes termék.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Vegetable Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Illatanyagok: Coumarin
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide