Ponyhütchen

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoraArt, Módosítva: 2019. december 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Hatékony, kézzel készített vegán és bio dezodor, zöld tea, citrus és pézsma illattal. Alumínium és alkoholmentes termék.

DoraArt

2019. december 21.

Második próbálkozásom, hogy sikerüljön alternatívát találni a megszokott krémdeom helyett amihez sajnos már nem tudok hozzájutni. Nagy lett a szerelem. Jobban meg vagyok ezzel a termékkel elégedve, mint azzal amit évek óta használtam. Nagyon kellemes, visszafogott zöldteás illata van, ami nem múlik el. A hatása is nagyon meggyőzőtt - már stresszes szituációban és melegben is bevetettem és az izzadás ellenére sem lettem egyáltalán büdi - sőt inkább a deo illát éreztem jobban. (Azt persze tudni kell, hogy a természetes deok nem gátolják az izzadást, csak az izzadság szagot semlegesítik) 5 + 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Illatanyagok: Geraniol, Limonene
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide