PostQuam

Ár:   €175   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   12 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2015. december 11.

Ár:   €175
Kiszerelés:   12 x 2 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Beauty Fash egy igazán látványos kezelés, azonnali liftinggel, mely észrevehető már az alkalmazás során. Néhány perc alatt, a fáradság minden jele eltűnik, a bőr megfiatalodik, ragyogó, egészséges és sima lesz.  A szérum egy nyújtó anyagot tartalmaz, azonnali szépítő hatással és gyors ránceltávolítással. Ugyanakkor, a Beauty Flash hidratálja a bőrt, javítja az aspektusát, visszanyeri rugalmasságát és felkészíti egy tökéletes sminkre.
A Beauty Flash egy tökéletes sminkalapot biztosít és csak egy egyszerű alkalmazást igényel. A szérumban jelenlevő proteinek egy vékony réteget hoznak létre ami védi a bőrt.

juditkaa70

2015. november 26.

Esti buli előtti gyors szépítkezés! :) 46 évesen írom,nagyon ott van a szeren! Mintha egy botox kezelésen vettél volna részt! :) Ahh....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.