PostQuam

Ár:   5940 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   12 x 10 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

​Bio-Shock Cellucomplex cellulit szérum egy látványos, nagy teljesítményű készítmény, ami megolvasztja a zsírlerakódásokat és a cellulit csomókat, azonnal. Képes eltávolítani a betokosodott régi és erős zsírcsomókat , elvezetve a zsírokat (mérelgtelenít) a szervezetből, természetesen úton. Emellett oxigénnel dúsítja a bőrt, csökkenti a narancsbőrt, a legrövidebb időn belül. A kezelés a "sokk" szerű, azonnali és tartós eredményeket mutat. Bio-Shock Cellucomplex tartalmazza a legerősebb és legismertebb anti-cellulit összetevők: guaranine, L-karnitin, borostyán, Fucus kivonat és Acebo, antiödémás hatásokkal.