PostQuam

Ár:   7480 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

A legújabb generációs globális anti-aging öregedés elleni hatású arckrém, amely aktiválja a bőr létfontosságú funkcióit. Speciálisan alkottak, hogy aktiválja újra a bőr élettani működését, megerősítve védő funkcióját. Segít helyreigazítani a sejtekből álló anyagcserét és előidézi a gének aktivitását, amik felelősek a sejtmegújításért és ami rendbe hozza a sérült bőr DNS-ét. A bőr visszanyeri rugalmasságát és feszességét, a ráncok lágyulnak fokozatosan.

• Tartalmaz Cink-karbonát hatóanyagot, ami védő hatás a DNS-re a megfelelő stimulálás miatt.
  • Cisztein-gazdag fehérjék kapcsolódnak a természetes DNS-védelmi rendszerhez egy glikáció-elleni hatással, amely elkerüli a bőr fehérjék és rostok romlását.
  • Hialuronsav egy alacsony molekulasúllyal eléri a bőr felhámját, miközben hidratálja a bőrt.
  • Az Alangfű gyökér kivonat létrehoz egy víztartalékot a bőrben, hogy hidratálást tartson fent.
  • Tökéletes minden bőrtípusra.

Aktív hatóanyagai: Triglicerid, Cink-karbonát, Shea vaj, Alangfű gyökér kivonat, Hialuronsav