PostQuam

Ár:   5940 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Rosa Mosqueta egy látványos kezelés a bőr problémáira. Meggyógyít minden bőrhibát, a pattanások nyomaitól a striákig; az égésektől a műtétek utáni hegekig; a pigment foltoktól a legkisebb bőrhibáig. Az olaj regenerálja, táplálja és mélyen hidratálja a bőrt. Javítja a bőr tónusát és kitűnő a leromlott bőr kezelésében. Csökkenti a pigment foltokat, irritációkat és ráncokat, egyidejűleg védelmet nyújt napsugárzáskor, és hatékony sorompó a szabad gyököknek. Ajánlott a bőr táplálására, a bőr sérüléseinek gyógyítására, az égésektől a fekete pontokig. Hatékony kezelője a stiráknak és sebhelyeknek. Az olaj használható terhesség és szoptatás idején is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Chrissy

2016. augusztus 1.

Szuper termék praktikus kiszerelésben, amellyel higiénikusan adagolható az olaj. Nagyon szeretem! Viszonylag kevéssé ismert olaj, én a netet böngészve bukkantam rá egy Monica Belucci-s cikkben, ő nyilatkozta, hogy ez a titkos fegyvere. Felkeltette az érdeklődésem és utánaolvastam, valóban nagyon hasznos olaj a bőrnek!
Vizes kézzel, masszírozva szoktam felvinni az arcomra, a nyakamra és a dekoltázsomra is. Kiváló hidratáló, regeneráló hatású, úgy érzem feltölti a bőröm, ami mindig kisimul a használata után - persze ebben a masszázsnak is szerepe van.
Filmnézés közben magam elé teszem az asztalra egy kis tálka langyos vízzel, ebbe mártogatom az ujjaim időnként és vizes ujjakkal viszem fel a bőrömre. Éjszakára használom csak, mert olajos maradhat utána a bőr, ami éjszakára egyáltalán nem baj, legalább nem gyűrődik annyira a párnán :). Ha nem akarok olajos maradni, akkor több vízzel viszem fel, akkor szépen felszívódik. A reggeli arcmosást követően babapopsi a bőröm. Kombinált bőrtípusba tartozom, de nagyon szeretem az olajakat és mivel ennek sebgyógyító hatása is van, a meglévőket szépen kezeli, újabbakat nem idéz elő.
Nagyon sokáig kitart, hiszen kevés kell belőle. Lehet kapni olcsóbban is más gyártótól, forgalmazótól. Én ehhez akciósan jutottam hozzá külföldön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.