Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mery32, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 8.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Szívjegyek: mimóza, rózsa

Alapjegyek: fás

Pajzs

2021. június 8.

Mintha egy mimóza illatú szappanba szagolnék: a felülete sima, a habja krémes, de a lemorzsolódott, apró szemcsék a dobozban tüsszögésre ingerelnek.
Friss, ánizsos, tiszta, bájos, szolid, és árad belőle az életigenlés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Friss, ánizsos, tiszta, bájos, szolid, és árad belőle az életigenlés.

Asianlover

2020. július 1.

Imádom a púderes illatokat, elgyengülök tőlük mindenféle felállásban, van is itthon jó pár a kollekcióban, mégis, ha egyetlen darabra kéne rámutatnom, hogy melyik a tökéletes, per definitionem púderes parfüm, egészen biztosan őt választanám. Puha, nőies, kedves illat. Engem még hangulatában a régi Bvlgari Pour Femme-re emlékeztet, de az valahogy szappanosabb, szerencsére ez az illat egyáltalán nem az.
Egyetértek vele, hogy meg van benne a megszokott Infusion alap - ezek közül van is egy-kettő, amit nem értek, miért ért meg nekik egy önálló misét... Érezhető ebben is az ánizs egy leheletnyit, de nem lesz tőle olyan hűvös hatású az illat, mint az Amande esetében, ez szolidan édes mimóza.
És, hogy akkor ennyi dicséret után miért csak a négyes? A tartósság... a szilázs... Amennyire büszke voltam magamra, hogy az Amande 12 óra pluszos, erősen projektáló hatással bír rajtam, pedig sokan panaszkodtak rá, na, ezzel az illattal revansot vett rajtam a sorozat és most én sírok, hogy milyen bőrközelire töpörödik rajtam, és azt is csupán pár órán át :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Lenaeri

2020. június 23.

Nem mertem megrendelni a nagy kiszerelést egy korábbi hozzászolás miatt (cipésszag 😀 , ezért innen rendeltem Gyöngyitől ( örök hála) egy pici kiszerelést.
Neem és neem cipésszag. Kicsit citrusos, kicsit édes a megszokott infusion alappal. Csodaszép és különleges illat. A gyűjteményem kiemelkedő darabja. (azóta már megvan a 100 milisem is 😊)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

gyooongyi

2020. június 8.

A legfinomabb mimóza! Nagyon szeretem az igazi mimózában azt az üde zöldsárga púderességet, csak ne lenne olyan édes. Vágytam egy ilyen illatra régóta, ami egy picit csal és csak púderesség és alig édesség. Sokféle mimózát illatoltam már, legtöbbször ott romlik el, hogy összekutyulják valami mással és az egész értelmét veszti számomra. Vagy édes ugyebár.. Az Amouage mimózája már majdnem tetszett, hmmm gyönyörű pitypang... de aztán beindult és elkezdett édesedni..jajjj, de kár érte:-)
És aztán rám talált Ő. Eleinte nem tudtam az Infusion sorába beilleszteni, nekem közelebb áll a Byredo tulipánjához stílusban. Franciás, púderes frissesség. Aztán összehasonlítottam a l'eau-val és akkor rájöttem, hol bújik meg... hát persze, ő hűti a kompozíciót, az a finom áttetsző Infusion jelleg. A leszáradásában van némi marcipánosság, nagyon pici, az egész biztos, mert menekülnek rólam a mandulás illatok. De egyébként véges végis egyszerűen csak mimóza, mínusz a métely.
A kedvencem lett a sorozatban az Infusion l'eau mellett, választani sem tudnék hirtelen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 8.

Burya

2020. február 13.

Perpillanat épp a mimózás napjaimat élem, így vakon csaptam le erre is. Üvegből illatolva elég erős műanyag szaga van, bőrre fújva szépen puhul, édeskés púderes mimóza pici citrussal és ánizzsal. Tetszett, egy szicíliai tavasz jutott róla eszembe, de mikor édesanyám orra alá dugtam a csuklóm, azonnal rávágta, hogy ez szerinte egy az egyben"cipész szag". Na, onnantól kezdve már én is annak éreztem... Érdekes felfedezés volt, de nem egy eget rengető darab. Folytatom A Mimózás Illat utáni kutatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Mery32

2019. december 7.

Puha, igazi sárga illat a mimóza könnyedségével, Prada minőségben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 7.

Puha, igazi sárga illat a mimóza könnyedségével, Prada minőségben.

Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Anise Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.