Prada

Ár:   €50   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3.8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2024. április 22.

Ár:   €50
Kiszerelés:   3.8 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• extra kényelmes viselet
  • mocrofit technológia
  • jojoba olaj és hibiszkus kivonat
  • kellemesen puhává teszi az ajkakat
  • könnyed, bársonyosan krémes-púderes textúra

13 árnyalatban kapható

manobeka

2024. április 18.

A rúzsok rúzsa.Igaz az ára miatt csak utántöltőt vettem, de sajnos az utántöltők nincsenek minden színben, tehát előbb-utóbb kénytelen lesz az ember megvenni a tokos verziót is.Amikor megkaptam a dobozban, olyan kicsi volt, hogy kicsit kétségbeestem..3.8 gramm, közel 20 ezer forintért, de Prada az Prada, soha nem csalódtam még egy sminktermékében sem, az alapozója is isteni.A rúzs fantasztikus, mind állagra, mind színekre.Külön köszönet a Pradanak, hogy szinte minden szín jól hordható, nudos vagy visszafogott verzió, kevés feltűnő szín van, de azok igazán ütnek is.Nacarat, Flamingo pl.
Ami színeket rendeltem, mert természetesen nem tudtam ellenállni, azok mind jók lettek.Nagyon kényelmes viselni őket, nagyon szuper a felvitele is, a rúzs formája is külön megér egy köszönetet.A Hyper matt verzió is nagyon szuper, igazából nem is igazán látok különbséget a hyper matt és a soft matt között, de biztos van.Szóval, ha valaki ki mer adni egy rúzsért ennyit, annak ajánlom bátran, szinte nem lehet mellényúlni a színekkel.Igen, ez Prada!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. április 18.