Pravana

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Hajfestékek

Élénk, tartós hajszínező egymással keverhető színekkel.

Vegán

cattitude

2019. április 21.

nagyon szeretem ezt a színezőt, ár-érték arányban szerintem a legjobb. Lengyelországból éri meg igazán megrendelni, egy egyszerű kereséssel több webshopot is lehet találni, ahonnan olcsón meg lehet rendelni.
én a Violet árnyalatot használtam ebből a fajtából (a locked-int is próbáltam, de az külön termék, csak lusta vagyok feltölteni), csodálatos, pigmentált ultraibolya szín, szuper fényes,komolyan mindenki dicsérte, hogy mennyire jól néz ki. a drogériás hajszínezők labdába se rúgnak mellette, pláne, hogy egy 50 milis Colorista alig olcsóbb ennél. könnyen kezelhető festék egyébként, nem csöpög, nem büdös.
az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni, hogy MINDENT megfog, és nem csak festés közben (körömlakklemosóval egyébként seperc alatt lejön sima, kemény felületekről, pl csempéről és kádról). a párnám, a fejhallgatóm, de a frissen festett hajam még az arcomat is megfogja éjszaka. ebből következőleg hajból is kopik, szulfát- és szilikonmentes samponnal mosva kevésbé, de még így is.
mindenesetre ha valaki szép, fényes, pigmentált extrémebb színű hajat szeretne, melegen ajánlom ezt a színezőt :)

update: most kék a hajam, Vivids Blue, Vivids Topaz Blue es Locked In Blue keveréke. a Topaz nagyon szép színű, de mindent befog még locked innel keverve is :( sebaj, a hajam legalább menő színű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.